0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (218 puan) tarafından

Doktor idrar enfeksiyonu var dedi ama o temiz çıkmış herseyi normal .  kanı normal dedi ama sanki normal değil gibi . Bu test sonucu ne anlatmak istiyor başka doktora daha götürmek istiyorum açıkçası içime sinmedi bu Dokto

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kansızlık var 
(218 puan) tarafından
Kan ilacindan başka ne kullana bilirim yükselmesi için
tarafından
Portakal suyu ile pekmezi karıştırıp vermelisin
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Kansızlık var canım 
(218 puan) tarafından
Bana da öyle geldi çok mu kansizligi
0 oy
(3,713 puan) tarafından
Hemogram tam açılmamış orada hgb var orada o sonucu görmek lazım. İdrar yolu temiz, crp çok hafif yükselmiş ve düşmüş. Hemogramı tam açıp atarsanız yorumlayabilirim
(3,713 puan) tarafından
Hemogram da hgb yi görmek gerekir orada yazan ile kansızlığın alakası yok. Dr göndermiş kansızlık olsaydı mutlaka ilaç yazardı. Bence takip et halsizlik yoksa keyfi yerinde ise başka dra gerek yok.
Crp kandaki enfeksiyonu gösterir o da yükselmiş ama düşmüş yani şu an iyi .
(218 puan) tarafından
Cok sagolun Allah razı olsun ya direk antibiyotik verdi açıkçası kullanmak istemedim hemen . Dün daha halsizdi atesliydi  . bugün daha iyi dediğiniz gibi düşmüş ozaman . Şimdi yatmadan calpol verdim sadece
(3,713 puan) tarafından
Antibiyotik ne ki? Birkaç gün takip edin ateş düşmezse kullanın Antibiyotiği. Gece ara ara kontrol edin ne olur ne olmaz. Ne demek çok geçmiş olsun
(218 puan) tarafından
Tamam insaAllah   zimaks yazmış 100 mg/5ml
(3,713 puan) tarafından
Acıdır o ilaç ya bebeklere içirmek çok zor olurdu. %5 dekstroz ile sulandırırdım acılığı biraz baskılansın diye.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
21 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavirane (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tugce_nur09 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde Melek0135 (14 puan) tarafından soruldu

380,172 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı