0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Bebegin kuculenlerini ne yapıyorsunuz ben veriyorum hep esim at cope diyor kiyamiyorum

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşiniz biraz gıcık galiba iylik yapmdn bu kadar korkmsn 
tarafından
Maasini sormdim ama :)
(1,248 puan) tarafından
Mesleği ne
(13 puan) tarafından
Uygulaması var
tarafından
Kactane evnz arbnz var
tarafından
Sana 5 kurus birakmyn adamin maaşı da azms:)
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Hurca koyup bazanın altına atıyorum 2. Çocuguma kullanırım 
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Sakliyordum ikinci bebek için ama hepsi sandik lekesi olmuş. Keşke bende verseydim birilerine. 
(13,764 puan) tarafından
Daha yikamadim öyle yapayim inşallahh çikar canim.  Yakinda doğumum var kullanmak istiyorum.
(1,237 puan) tarafından
Bulaşık deterjanı da geçiriyor
(13,764 puan) tarafından
Ikisini de deneyeceğim sağolun kizlar.
tarafından
Çıkar inşallah benimkiler sadece 1 yıl bekledi ona rağmen olmuştu böyle geçirdim.  Sağ salim kucağına alırsın inşallah
(13,764 puan) tarafından
Benimki 3 yildir bekliyor. Bilsem açikta birakirdim leke olmazdi. Sağol canim.
0 oy
(13,570 puan) tarafından
.veriyorum artık çocuk düşünmüyorum çünkü.

Düşünüyor olsaydım saklardim çok pahalı artık hersey
(9,890 puan) tarafından
Saka yapiyorum canim benim Allah razi olsun :) istanbuldayim ama ablamin kizi ocak sonu bizimki subat basi herseyi bize yaradi yani :))
(13,570 puan) tarafından
Paylasmak çok güzel şey gerçekten :) İstanbul'da nerdesn
(9,890 puan) tarafından
Ayne  oyle oglumuda hep eltiminkilerle buyuttum 2 yasinda suan :) avcilardayim canim sen nerdesin
(13,570 puan) tarafından
Uuuuu dünyanın öbür ucu :)
Pendikteym kuzum ben
(9,890 puan) tarafından
Aynen valla canim :))
0 oy
tarafından
Atılır mı günah.  Zaten eskitmiyor lekeli olanlar bile bir başka bebek ek gıda dönemindeyken evde iş görür bence 
0 oy
tarafından
Saklıyorum tekrar çocuk düşününce hepsi lazım olucak şuan vermiyorum 
0 oy
(9,890 puan) tarafından
H3psini sakliyorum neden cope aticaksin
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Beyaz olanları saklamadim çünkü sarariyo renkli olanları almıştım çoğunu kızıma kullandım 
0 oy
(10,741 puan) tarafından
Ben verdim bir cogunu. Kızımınkıleri saklamıştım 2. Olur dıye. Oglum oldu ünisexleri giydirdim. Oglumunkileri de verdim. Ama cok guzelini yada cok pahalısını kardesime sakladım üç bes parcayı
0 oy
(774 puan) tarafından
İhtiyacı olan birine vermek çok güzel bişey ne güzel başkası da yararlanmış olur hemde sevaba girersiniz yıpranıp kullanılmayacak hale gelmedikçe çöpe atmayın... Benim şuan ilk çocuğum ben eşyalarını güzelce poşetleyip hurçlara kaldırıyorum ne olur ne olmaz sonra belki yine lazım olur diye 
0 oy
(402 puan) tarafından
Kuzenlerime eltime kim isterse veriyorum. Anı diye herşeyi saklamak mantıksız geliyor. Bazen kendiminkiler oluyor onlarıda belediyenin çamaşır konteynırlarına atıyorum. Birinin işine elbet yarar  yazık hepsinin hesabını nasıl vericez bir kere. Bir tişört için dünyanın suyu harcanıyor. Atmak çok yanlış onun için. 
(1,248 puan) tarafından
Kendiminkileri giysi tekstiline atarım oğlumunkileri sakladm valla iyi mide saklamışm şuan hamileyim fiyatları görünce şok oldum ihtiyacım olan iki üç parça bişey onun dışında abisininkileri giyecek Allah'ın izniyle
0 oy
(3,499 puan) tarafından
Daha 11 aylık saklıyorum ama kardeşimin falan bebeği olursa içinden beğendiklerini vercem 
(13 puan) tarafından
Hepsi duruyomu
(3,499 puan) tarafından
Evet duruyor ilk bebeğim hevesle almıştım çok güzeller kıyamıyorum şimdilik
(13 puan) tarafından
Yerin varsa çok iyi benim yerim yok
0 oy
(2,237 puan) tarafından

2.bebek olursa diye saklıyorum:D

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Sakladım şimdi ikinciye hamileyim atmadım hiç Bir şeyini eskimiş çorabı dahil saklıyorum :)
0 oy
(7,324 puan) tarafından
Benım eşimde ver birine ben saklıcem bıda çocuğum olcek ona giydırım
0 oy
tarafından
Vermedim atmadım da tanımadığım birine vermeye kıyamıyorum çünkü hepsi yeni gibi temiz ekimde memlekete gidicem yengeme götürürüm 
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Bende dağıtıyorum geçen sene örümceği den tut ana kucağı çantası bebek battaniyeleri herşeyini verdim ihtiyaç sahiplerine evde dursa n'olacak sanki 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Buradan bir arkadaşla takas yaptık o bilir kendini "D hsjsjsksjshs çok da iyi oldu onun oğlanı  üstüne kız benimde kızım üstüne oğlan oldu 
0 oy
tarafından
Biriktiriyorum yeğenim evli bebeği olursa ona vereceğim 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Daha bebem küçük yeniyim şimdiden zibinlari küçüldü ilk şeylerini sskliycam ama sonra ya vercem yada geri dönüşüm bidonları var oraya atarım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 346 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eslemmhatununannesi (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 325 göst.
27 Mart 2020 Aile kategorisinde Prensesimmmm (285 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,875 cevap

34,710 kullanıcı

...