0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından

Kizlar alt komşum afrikali kari koca yaşiyolar durumlari pek iyi değil. Dogum yapmiş 2 gün önce elimde bi koli uni baby camasir detarjani vardi hatta burda da paylasmistim 1 koli burdan birine vermistim öbür hesabimdan. 1 kolide öylece dolaptan sattim son koli elimde kaldi oğlum egzamali oldugu için farkli detarjanlar kullaniyoruz. Bende alt komşuma indirdim koliyi "yanlis anlamayin sizde alabilirsiniz ama elimde kalmisti bozulacağina size vermek istedim " dedim gayet güler yüzle karsiladi tesekkur etti. 

Diğer kapi komşum niye verdin onlarin ihtiyaci yok şimdi seni yanlis anlarlar diyince tuhaf oldum. 

Yemin ederim çok saf duygularla verdim durumlari ortada bide cok pahali bebek detarjanlari malum iyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim. 

Burdan bi arkadaşa verdiğimde beni yorumlarda kötülemişti onda selam olsun ;)

14 Cevaplar

+4 oy
(10,978 puan) tarafından
Hayır cok iyi yapmışssın. O komsun ona vermedin diye bozulmuş olabilir. Bebekli bir insanın durumu her zaman kötüdür o kadar masraf oluyor. 
(10,978 puan) tarafından
Boswer bacım. Hakları allah sizde yasatsın olmalı ya. Rabbim gene de yasatmasın. Cunku o korkuyu yasayan bir insan baska bir insanın bir annenin onu yasamasını istemez istiyemez
(1,405 puan) tarafından
Ben derdim o kadar net söylüyorum :) ama kimse kinadiğini ayipladiğini yaşamadan ölmezmiş.
(10,978 puan) tarafından
Aman bacım yasamasın kimse. Bak ömrümden ömür gitti. O 5 dk da neler geciyor aklından. Eve mi dogru gitti dedim. İnşaatlara mı girsem dedim. Aklıma nelrr geldi kız evlat ya. Birde desiğim gibi ben yanlız bakıyorum.
(1,405 puan) tarafından
Ben oğlumu evin içinde bazen bulamiyorum dolap içlerine yada masanin altina giriyo o iki dakikada kriz geçiriyorum. Acaba cami açip aşşağiya mi dustu diye çok iyi anliyorum seni. Dünyanin bin bir türlü hali var çocuklarimizi herseyden korumak zorundayız,allah birdaha yaşatmasın
(10,978 puan) tarafından
Amin amin. Allahım evlatlarımızı korusun kötülüklerden. Cok kotu zmaan cok kotu
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Durumu iyi olsa ne olur ki. Sonuçta siz kullanıyorsunuz o da böyle şeyleri para ile alacak bu ay cebine kalır. Ben olsam alınmazdım.
(1,405 puan) tarafından
Verdigim kadin zaten guler yuzuyle tesekkur etti ama kapi komsum surati on kariş yuzunu ekşite ekşite konustu
(2,537 puan) tarafından
O vermesin o zaman öyle şeyler. Siz takılmayın sizi düşünmesine izin vermeyin.
0 oy
tarafından
İyilik yapmisiniz gonlunizden çıkmış elalem niye burnunu sokuyo  yanlis anlamaz 
(1,405 puan) tarafından
Ay bu kadin öyle binanin gudubedi herkes hakkinda fikri var milletin kapisinin onunde dakkalarca bekler tuhaf bi kadin
tarafından
Hic sevmem komsulari
0 oy
tarafından
Yanlış anlayacak bir durum yok. İyi yapmışsın cnm
(1,405 puan) tarafından
Ay insallah komşumda öyle düşünmüştür :)
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bence çok iyi yapmışsın, durumu olsa bile artık çok pahalı her şey maalesef. Benim de durumum var ama biri getirse yanlış anlamazdım çok da mutlu olurdum
(1,405 puan) tarafından
Benimde durumum iyi cok sukur ama valla biri bana getirse bende yanlis anlamam. Herseyden önce komşuyuz yani bide insaniz
(5,492 puan) tarafından
Kesinlikle öyle, insan doğum yaptığında düşünülmek istiyo, bende gurbetteyim annem doğumumda yanımda olmasa kafayı yerdim
0 oy
(394 puan) tarafından
Tabi ki iyi etmişsin bebeğinin hayrı olsun insallah
(1,405 puan) tarafından
Tesekkur ederim amin
0 oy
(1,995 puan) tarafından
komşuna ne nereden biliyor ihtiyacı var mı yok mu hayret bir şey ya.. sen  iyiliğini yapmışsın ister kullansın ister kullanmasın sen iyiliğini yapmışsın ya gerisi önemli değil
(1,405 puan) tarafından
Cok sukur canim
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Ay iyi yapmissin tabi canim ne guzel dusunmusun 
(1,405 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim saol
0 oy
(7,789 puan) tarafından
Diğeri çekememiş bence 
(1,405 puan) tarafından
Canim onunda bebeği olsa paylaştirirdim ama bebesi benden buyuk :)
(7,789 puan) tarafından
Yok kız. O manada değil zaten. Hani ona bir şey vermeni çekememiş. Başka bir şey versen ona da bir mana bulurdu muhakkak
0 oy
(1,569 puan) tarafından

Bana yollasaydinn kız:)

(1,405 puan) tarafından
Taninan biri de ha :) yuzssuz hâla burda
(1,569 puan) tarafından
Yok artık kargo yu da ödesin bari :)
(1,569 puan) tarafından
Bende Ankaradayım canım
(1,405 puan) tarafından
Yaaa neresinde
(1,569 puan) tarafından
Keçiören
0 oy
tarafından
İyi yapmışsn kuzuşum kesene bereket
(1,405 puan) tarafından
Tesekkur ederim gözde kuşum :)
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın bence yorumlarda denildiği gibi çocuklu bı annenin bunu yanlış anlayacagini düşünmüyorum.
0 oy
tarafından
Hayır gayet güzel bir davranış sergilemişsin çok hoş 
0 oy
tarafından
Daha varsa bana ver kötülemem seni canım  :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 474 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 249 göst.