0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından

Parkta çocuklar sayesinde tanistigim bi bayan var.

Evimin yolunu gösterdim numaramızı verdik bir birimize. Geçen gun gelmiş eşim çıkmış kapiya o zaman ben yoktum evde. Esim dedi bi bayan geldi dedi evet taniyorum niye aramadi direk gelmiş. Parka gidiyor cocuklarla sende gel diyecekmiş . Neyse ben bunu iki kere aradim acmadi. Dahada aramadim dedim kendi görünce arar herhalde. 
Şimdi kızımı uyutdum yemek yiyecektim elim ayağım titriyor açlıktan. İsrarla yine zile basıyor çocuk bi ağladı sakinleştirmeye çalışıyorum israrla zile basiyor. Neyse balkondan baktim bu gelmiş eve girmek istiyor gibiydi. Dedim müsait değilim çocuğu uyutmuştum uyandı hemde açım bi şeyler yiyip yemek yapcam esim bi saate gelecek işten kusura bakma. Tekrar cocugu uyutmaya kalktım yine zil çaldı bu defada halı yıkama. Cildirmamak elde değil. Ne yemek yedirdiler ne çocuğu uyumaya biraktilar. Hani hali yıkama neysede o gelen arkadaşa cok kızdım. İnsan bi arar sorar ikide zile basılmaz canım. Kalbini kirmamaya çalıştım çok sinirli ve açım şuan kızımı yiye bilirim))))

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
O yüzden neymiş sadece tanıştığınla kalmak gerekiyormuş numara vermekmiş ev adresi vermekmiş hiç huyum değildir böyle kendini bilmezler çok fazla var 
(199 puan) tarafından
Haklisiniz
-Reklam-
0 oy
(13,694 puan) tarafından
En sevmediğim insan tipi anlayışsız insan

Ararım kapıda beklerim zile basmam çocuklu insansa
(199 puan) tarafından
Her kes Boyle anlayışlı olsa keşke
0 oy
(13,821 puan) tarafından

İnsan gelmeden arar bı ya:D

(199 puan) tarafından
Olmadi güvercinin ayağına mektup bağlayıp haber salar))))))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O elindeki telefon haberleşmek için değilmiymiş,eskidendi çat kapı misafir 
(199 puan) tarafından
Telefonu başka amaç kullanıyor demekki)))))
0 oy
(1,675 puan) tarafından
Gerçekten gidilmeden önce aranır hadi aramadı diyelim zile o kadwr fazla basilmaz zil bu sesi duyulmayacak değil bakılmıyorsa daha niye devam ediliyor.
(199 puan) tarafından
Çocuk bi sıçradı yerinden zilde ogle seski sagir sultan duyar.
(1,675 puan) tarafından
Kargocu tarafından benimde başıma gelmişti ama belirtmek isterim kargocu tarafından hdjfjej :)))))
(199 puan) tarafından
Bende zaten o kadından sonra halı yıkamanın zil basmalarina maruz kaldık anali kızlı
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kız sen biliyormsn evini:))) Ay ben buradan sinir oldum 
(199 puan) tarafından
İnan bilmiyorum
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Bak ev yolu gostermek , numara vermek bu devirde is degil.

Bak neler oluyor Rabbim muhafaza etsin
(199 puan) tarafından
Yerlim diğe verdim. Bi garip. Nebilim valla belki kotu niyetle değildir ama böylede olmazki. Kayinvalidem önceden ariyor kizim musaitmisin sana geleyim
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Komsumla bile samimiyete girmem, hele birde parkta gördüğüme asla numara ve adres gibi özel şeyleri asla vermem. Ders olsun, muhattap olmayın çok fazla. 
(199 puan) tarafından
Esimde kızdı diyor bu iki oldu
(2,281 puan) tarafından
Bosver dengesiz herhalde utanmaz ya muhatabı kes
(199 puan) tarafından
Kesecem valla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.