0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Ben İstanbul'da oturuyorum ve Adana'ya ailemin yanına geldik ben eşimin ne annesine ne babasına ne kardeşine saygısızlık etmem laf etmem haa ettirmez de zaten beni bosar gerekirse ama ettirmez gerekirse ölür yani ama o benim annemin evladına davranışını sorguluyor yok efendim oğluna çok yüz veriyon da böyle davranma da falan filan bir ikincisi cüzdanım da para vardı sen mi aldın dedim kardeşin almıştır baban almıştır dedi bana sizce bu ne anlama gelir ailemin yanında huzur kaçmasın diye sesimi çıkarmadım ama bunun eve dönüşü de var çok büyük dert oldu içime bana akıl verin ne yapıyım ben bu adama nasıl davranıyim ben annemle konuşurken genel bir kaynana lafı geçti kendi annesine laf etmememe rağmen hemen sinirlendi ama kendi haddini çok aştı bana bir akıl verin 

5 Cevaplar

0 oy
(2,135 puan) tarafından
Kendi ailesine saygısızlık yaptırmayan bir eş, asla benim aileme konuşamaz. Gitsin kendi ailesini eleştirsin hasbam. Okurken ben bile sinirlendim. 
(37 puan) tarafından
Eve gitmeyi bekliyorum bende evde nasıl davransam diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sende de kim oluyosun hirsilikla sucluyosun ailemi de
(37 puan) tarafından
Yarın İstanbula döneceğiz onu bekliyorum sabrediyorum
0 oy
(115 puan) tarafından
Valla ben bile okurken sinirlendim kendi ailesine kendisine saygı istiyosa kendi saygılı olcak ben olsam yediririm ona o laflari
(37 puan) tarafından
Yedirecem bende zaten o nasıl davrandı ne dediyse aynısını yapacam aynısını diyecem
0 oy
tarafından
Valla postunu okurken çok sinir oldum eşin kim oluyorda babanı kardesini hırsızlıkla suçluyor sen eşine birşey demedigin için bu kadar rahat konuşabiliyor bu kadarda yüz verme yoksa daha neler neler der

Kendi tarafına laf soyletmiyor yuvasını yıkacak kadar onemsiyorsa değer veriyorsa kusura bakmada o adamdan hayır gelmez
(37 puan) tarafından
Sadece ailemin yanında huzur kaçmasın diye birşey demedim kendi ailesi ben ve çocuklarımdan da önemli hemde
tarafından
Eve gittiğinde düzgün dille konuş bence kavga etmeden çünkü böyle olmaz
(37 puan) tarafından
Kendi hemen kavga eder ama en ufak birşeyde ailesi konuda geçsin dinlemez bile
tarafından
İşin zor o zaman canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(446 puan) tarafından
Yani gerçekten saygısızlık bu. Ne demek onlar aldi. İnsan ailesinin yaninda olunca ses edemiyor o saygisizligi görmesin diye. 
(37 puan) tarafından
Bide eşim laf anlamaz uzatirda uzatır diye o an bişe demedim ben aynısını onun ailesine desem ne yapar acaba kesin büyük kıyamet kopar ama aynılarını bende yapacam

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 943 göst.
26 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 889 göst.
10 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asya15 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap