0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kadin dogum önerir misiniz

2 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından
Ben öneririm. 2021 ocak ayında doğum yaptım. 15 cm miyom da vardı mecbur sezeryan oldum. Özel oda da kaldım. Diğer odaları da 2 kişilikti. İlgi filan iyiydi hiç bir sorun yaşamadım çok şükür. Hamilelik döneminde de Kontrole gittiğimde hiç bir sıkıntı yaşamadım. 
tarafından
Doktorunuz kimdi
(19 puan) tarafından
Eser evrim diye bir doktordu. Yalniz orada şöyle birşey var sabit bir dr yok ne yazık ki kime randevu bulursan o muayene ediyor. Sistem de herşey kayıtlı zaten diyorlar. Ben genel de o dr a randevu almaya dikkat ediyordum . Bir de esh hastanesi olduğu için asistan drlar muayene ediyor arada sırada. Yanında uzman oluyordu genel de.
tarafından
Oraya randevusuz bakmıyorlar mi gidip kayıt actirsam
(19 puan) tarafından
Ya benm dönemimde karantina günleriydi ve randevusuz bakmıyorlardı şimdi değişti mi bilmem
 Mhrs den bakabilirsiniz dilerseniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok yavaş ilerliyor ben normal jinekoloji için gittim parca verdim 40 gün oldu hala çıkmadı şikayet ettim en son temiz yeni yapıldı o hastane bizim 2 akrabamız orda doğum yaptı bizim burdan çok giden var ama 8 aydan sonra almıyorlar diye biliyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 54 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 614 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnalparsln (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Omer elif (24 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...