0 oy
1,947 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ay bugün ilk defa böyle bir şey takıldı kafama 24 yaşındayım ikiz benim kızlarım dışarda ki insanlara bakıyorum 3 4 yaşındaki çocukların annesi nerden baksan 30 yalında dersin benimkiler 2 yaşında dedim ben erken mi çocuk yaptım benim yaşıtlarım evli bile degil kendimi çok üzücü hissettim ya zaten hayatım tutsak gibi bu da bu düşünce çok üzdü beni nolur ben yalnız degilim dimi ya var mı 24 te 2 çocuk annesi olan 

106 Cevaplar

0 oy
(1,404 puan) tarafından
18 yasinda anne olan ben gruptan ayrildi :D 

Canim bende 18 de evlendim 18 de anne oldum şuan 20 yasindayim benim yaşitlarim okuyo yada calisiyo ama benim hic zoruma gitmiyo valla. Nede olsa herkes kaderini yaşar
tarafından
Allah bagışlasın valla Allah huzurunuzu eksik etmesin
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

20 yaşında dört çocuk annesi olan gördük biz burda çok ideal bir yaşta evlenmişsin hiç takılma 

tarafından
Hayırlısı inşallah teşekkür ederim
0 oy
(197 puan) tarafından

19 yaşında anne oldum çocuklarımla büyüyorum :P<3

tarafından
Maşallah Allah bağışlasın inşallah
0 oy
tarafından
24 yaşındayım hatta daha Aralık'ta 24 doluyor 3 yaşında ve 32 günlük iki çocuğum var 
tarafından
Allah bağışlasın
0 oy
(90 puan) tarafından
26 yaşında 3 çocuk annesi olmak 18 de anne olmak
tarafından
Allah bağışlasın
0 oy
(353 puan) tarafından
Bide şu yonden düşün çocukların büyüyecekler hala genç olacan o zamanda yaşayabilirsin yasayamadiklarini..
tarafından
Bu yaşlar bir kere geliyor ki şimdiden güçsüzlük aldı beni belim agrıyo oram bıram agrıyo 30 gelmeden ağzımda diş kalmaz bu gidişle diye düşünüyorum ben :D
(353 puan) tarafından
Vala bazen goruyorm 15 yaş kadınlar var şıkır şıkır hayat dolu belki yoruluyosnuz diye böyle hissediyorsunuz
0 oy
(4,889 puan) tarafından
24 yaşımda evlendim 25te ikiz kızlarım oldu. 
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
0 oy
(7,375 puan) tarafından
22 yaşımdayım oğlum var bıtane şükür 
tarafından
Allah bağışlasın inşallah
(7,375 puan) tarafından
Amin seninkinleride İŞALLAH hiç takma sende
0 oy
(506 puan) tarafından
23 yaşındayım 6 aylık kızım var benimde bazen bende etrafıma bakiyorum benim kızımla değil de eşimle sorumlarim var iyi ki oldu tesellim kizim
tarafından
Allah bağışlasın inşallah
(506 puan) tarafından
Sağol canım seninkileri de inşallah Allah acısını göstermesin
0 oy
(38 puan) tarafından
19 da anne oldum 9 yasinda kizim 1.5 yasindada oglum var evet bende erken oldu cocuk arasi cok uzak oldu erken olsaydi oglumda suan rahat olurdum  saglik olsun
tarafından
Allah bağışlasın
0 oy
(4,217 puan) tarafından
En azindan cocugunuzun ilerki yasamini daha cok gorebileceksiniz oyle dusunun, daha cok anisina sahitlim edecek daha uzun yillar yaninda olacaksiniz. 

Size bisey soyleyeyim mi , gezip tozuk eglenip gencligini yasayip sonra gec yasta evlenip anne olunca daha zor geliyo. Dusunse cok ozgursun ama bi anda hepsi yok oluyo. 31 de anne oldum keske diyorum daha once olsaymis.
tarafından
Allah bağışlasın inşallah nasio olur güzelgünlerini görmek
0 oy
(1,541 puan) tarafından
24 yasinda evlendim hemen çocuk oldu ve 25 yaşındayım kızım 3 aylik 
tarafından
Allah bağışlasın
(1,541 puan) tarafından
keşke 19 yaşında evlwnseydim daha iyi olurdu ilerde kızımla abla kardeş gibi olurduk
0 oy
(219 puan) tarafından

Oğlumu 19umda aldım kucagıma kızımıda 23 de alacağım inşallah bence çok güzel birşey onlarla arkadaş gibi olacaksın

Genç bi annesi olacak onların düşünsene 

Hayatı onlarla yaşa ne kadar zor olsada çocuk bakmak ama en güzeli anne olmak 
yaşıtlarımızın ne yaptığı bile belli değilken :)
0 oy
(686 puan) tarafından
Neden üzülüyorsun anlam veremedim bu zamanda erken anne olmak bence çok güzel ben 24 de evlendim ve yıllarca çocuğum olmadı sonra 30 yaşında anne oldum şuan oğlum 1 buçuk yaşında keşke 30 dan önce olsaydı diorum ama kısmet canim bu işler boşver sen herkezi onlar bir tane yaparsın arkasına yap birlikte büyüsün derler 3 inciyi yaparsin bu yaşta 3 coxukmu derler derlerse derler yani Allah evlatlarına sağlık versin 
0 oy
(26 puan) tarafından
Ben 19 yaşında oldum
(26 puan) tarafından
Beraber büyüyorz
0 oy
(1,096 puan) tarafından
22 yaşında 2.ye hamileyim. Aslında çok güzel bisey ama bazen bende çok erken olduğunu düşünüyorum 
0 oy
tarafından

23 yaşında üç çocuk annesi olan ben 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yok canım gecn anne olmak dqha avantajlı bence

Bende 23 yasinda oldum ve şuan  28 yasindayim 3. Çocuğum oldu çok şükür diyorum. Yas ilerledikce daha zor bence
0 oy
(417 puan) tarafından
22 yasındayım 2 cocum var biri karnımda ama doğcak az kaldı xd
0 oy
(269 puan) tarafından
ikiz diyosun ben 20 yasinda anne oldum suann 24um oglum 3 yasinda ve 28 haftalik gebeyim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 497 göst.
5 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Queenn (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (260 puan) tarafından soruldu

379,232 soru

11,351,854 cevap

34,822 kullanıcı

...