0 oy
1,949 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ay bugün ilk defa böyle bir şey takıldı kafama 24 yaşındayım ikiz benim kızlarım dışarda ki insanlara bakıyorum 3 4 yaşındaki çocukların annesi nerden baksan 30 yalında dersin benimkiler 2 yaşında dedim ben erken mi çocuk yaptım benim yaşıtlarım evli bile degil kendimi çok üzücü hissettim ya zaten hayatım tutsak gibi bu da bu düşünce çok üzdü beni nolur ben yalnız degilim dimi ya var mı 24 te 2 çocuk annesi olan 

106 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 18imde anne oldum suan 21 ikinci bebebegim geliyor bence gayet tam yasinda anne olmussun
-Reklam-
0 oy
(476 puan) tarafından
24 yasimda dogurdum kızımı 26 yaşindayim. Bende şu an biraz daha bekleyebilirmişim çocuk için diye düşünüyorum. Çocuğumu cok seviyorum o dunyalara bedel Rabbimin en güzel hediyesi o ayrı sadece biraz daha evliliğimin tadinı mı çikarsaydim dedigim gunler oluyor.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende genç anne oldum iyikide oldum dunya tatlısı bi oğlum var 11 aylik 18 de evlendim 20 de dogum yaptim suan 21 yaşındayım 2 bucuk senlik de evliyim 
0 oy
(79 puan) tarafından
9 aylık bi kızım var ve tekrar hamileyim 5 aylık 20 yaşında kızımı doğurdum 21 yaşında oğlumu doğurucam hiçte erken anne oldum vs demedim hemen büyüsün arkadaş gibi olalım diyorum :)
0 oy
(3,375 puan) tarafından
14 de ilk anne oldum 35 de dördüncü anne oldum 36 da kaynana oldum soylicekelrim bukadar ama iyikide erken anne olmusm çünkü ben anne olmayı çok sevdim
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Kız ufalda cebine gir :D bende 18 neyim dicen sandım

0 oy
(48,634 puan) tarafından
31 de anne oldum ama keske 21 de olsaydim enerji tahammul kafa bünye goturmuyo yas gidince
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Bende geçen bunun düşündum nerdeyse tüm arkadaşlarım bekar bense 21 yaşında evlendim 24 yaşında doğum yaptım kızım altı aylık iyiki olmuş eşim de çok iyi memnunum hayatımdan ama yinede erken gibi geliyor banada
0 oy
tarafından

Bende 23 yaşındayim Canim Matematik olsaydi da hayatimiz kurtuldaydi be :) sözelciyim yüksek lisans yapcaktim anne olayim dedm önü kapali haril harıl ders kim çalışacak aman dedim. 3.45 le okulu bitirdim anne oldum . Coğrafya kaderdir boşver

0 oy
tarafından
18 de oldum bennn
0 oy
(3,681 puan) tarafından
25 yaşındayım 2 yaşında oğlum var evlenir evlenmez yaptım bebe bebeklik zamanlarında çok dedim kendime erken mi annelik için biraz daha mı bekleseydim diye ama şimdi oğlum arkadaş gibi bana sen hayatın tadini çıkart canım erken anne olmanın da çok güzel yanları var
0 oy
(390 puan) tarafından
Ben 20 yaşımda anne oldum iyi ki de olmuşum:)))
0 oy
(113 puan) tarafından
Öncelikle merhabalar:)) ben 20 yaşında ilk kızımı 21 yaşımda ikinci kızımı kucağıma aldım şuan da 22 yaşımı bitirdim :)) sizin gibi bende tek başıma bakıyorum bende eşimden istiyorum ihtiyaçlarımı evet bazen insanın zoruna gidiyor gezip tozamamak istediğini alamamak ama yani inanın bu dünyada sağlıktan daha önemli hicbirsey yok. Şimdi diyorum ki varsın gezmeyeyim param pulum olmasın ama evlatlarım sağlıklı olsun. Ben çok genç anne oldum henüz vücudum toparlanmadan ikinci bebeğime hamile kalıp zorlukla doğum yaptım. Annem çalışıyor kayınvalidem de biraz uzak olduğu için iki bebeğimde de 40 im çıkana kadar bile yalnızdım ve bu sürede eşime ise gidip geldi hep yani tam anlamıyla yanımda olamadı. Bazen kızlarıma oyuncak kıyafet vs almak istiyorum eşime de söylüyorum ama maalesef maddi durumumuz önceliği hep borçlara veriyor :)) demem o ki Rabbim sizi evlatlarınıza bağışlasın elbet çalışıp kendi paranızı kazanıp gezip tozacaginiz günlerde olur. Her an bizim için kıymetli. Sağlıkla ve sevgiyle kalın ❤️
0 oy
tarafından
18 yaşında oğlum oldu şuan 33 yaşındayım oğlum 15 yaşına girecek ve sırık gbi delikanlı. Kizim 2  buçuk yaşında gören onun annesi olduğumu tahmin ediyor ama oğlumu kardeşim saniyorlar
(7,121 puan) tarafından
Yaaa nasıl gencecik annesin maşallah sana .... Gece gece dikkatimi çekti o yüzden yazdım
tarafından
Cok teşekkür ederim iyi ki olmuş benim delikanlı anne kurabiyesi;) ve küçük cimcime oğlum  benim ilk arkadaşım yoldaşım çocuklarımız iyi ki varlar
(7,121 puan) tarafından
Maşallah onunla büyümüşsun ... Yaaa anneliğine fırın olurum ❤️
tarafından
Çok teşekkür ediyorum...güldürdün beni ;)
(7,121 puan) tarafından
Farkettim sen gülünce yıldızlar parladı ❤️
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ben 21 de anne oldum iyikide yapmisim diyorum bazi seyler zamaninda guzel seninde ideal bence ilerde arkadas gibi olursunuz
0 oy
(997 puan) tarafından
25 de 3 çocuk annesi var olurmu :) hiç de pişman değilim iyiki nasip etmiş Allah 
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Ben 25 yaşında anne oldum daha erken olmak istemezdim çocuk eve hapis ediyor insanı .. üzerine kocaman yük yüklüyor.. yine de canları sağolsun 
0 oy
(403 puan) tarafından
Bende 23 yaşında anne oldum ikizleirm var 1 yaşında 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bana göre ewet 
0 oy
(1 puan) tarafından
Ben 25 yaşindayim 18de evlendim 3 kizim var biri 3,5 yasinda ikiz kizlarimda 9 aylik daha ne olsun:D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 497 göst.
5 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Queenn (1,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (260 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,923 cevap

34,825 kullanıcı

...