0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 gundur gündüz de uyumuyor gece deseniz saat basi bu aksam da saat 9 bucuktan beri ağlıyor emmek istiyor benim göğüs ucumda baya yara olmus canim çok acıyor 1 bucuk saat sonra parol verdim 10dk gecmeden yatti dunde verdim bu günde verdim her gun vermek istemiyor neden böyle yapıyor bilgisi olan var mı inanın cok kötüyüm şimdi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,733 puan) tarafından
12. Ay atağı canım
tarafından
Kız neye ağladığı belli değil bütün gün onun gönlünü edicem diye harab oluyorum. Yemek ye yemem meme em emmem uyu uyumam çizgifilm izle izlemem (genelde hiç açmam ona rağmen)
Yordu beni çok şu son 2 haftadır böyleyiz
tarafından
Valla fenalar bunlar benimki öyle emmek istiyor kızınca kendini yere atıyor elinden tutmak istiyorum elimi uzattigim gibi kendini yere atıyor bende ne yapacağımı sasirdim buyuk degilde anlatayim beliu anlar ya da kizayim oyle 3trafa satasiyorum sinirden
tarafından
Bende bittim son günlerde inan. Bişeye kafayı taktı mı onu alacak illa veriyorum az oyalansın diye sonra kırar yırtar vs diye geri almaya yelteniyorum nasıl çığlık atarak kaçıyor. Bu ataklar kaç yasa kadar sürecek galiba
tarafından
2 yaş atagindan sonra sanki düzenliyorlar dişler de bitiyor ya bir umut gecer insaAllahcc hayırlısıyla
tarafından
Amin canım amin
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Benimde 1 yas ya zaten surekli kalkardi suan inanilmaz en fazla yarim saat uyuyodur gece defalarca kalkip bi sast uyumuyo oyun oynuyo hic uyumuyorum sanki migren tutuyo hep uykusuzluktan gunduzde hep mizmiz sıkılır aglar 1 yas hepten boyle oldu sanki ara ara guzel oluyo azcik sonra geri boyle:) ust on iki dislerin yanlari geliyo bu hafta ciglik cigliga uyandi gece asi sonrasiydi hemde acile gittik korkudan ama dis cikarmis asida etki etti heralde
tarafından
Ya kiyamam bizimki de ustlerin yanlari degide digerleri bir cikmis diger taraftaki sismi köpek disler bence ayni dedigin gibi surekli ağlıyor gündüz uykusu yok zaten bu dun hic yatmadi
(546 puan) tarafından
Bu zamanlar boyle demekki baya kabarmış diş etleri canları acıyo demekki ama hep uykuda ozellikle bide beni emzik yapmis sabaha kadar uyusa bile cikarinca agliyo bende yeminle heryerim tutuk artik ama diyorum sabir bi sene daha emer sonra bidaha gelmez bu gunler sev doya doya :))
tarafından
Canim yara olmasa emsin ama emince kemiriyor resmen yirtik görünüyor göğsüm
(546 puan) tarafından
InsAllah tez iyilesir canim cok isiriyolar mahvoluyo tabi
0 oy
tarafından
2 yaş hiç ıyı gelmıyo ahshsh tam bır kaos
tarafından
Deme ya inan aşırı zorlanıyorum suan o zaman nasıl olur bilmiyorum
tarafından
Yanı nasıl anlatayım sabah 8de baslayan bır mızıldama arı vızıltısı gıbı gece 9da son buluyo herseye aglıyor herseye bagırıyo, kıyafetını sevmezse aglar cıkardıgın zaman degıstıgı ıcın aglar, yemegı begenmezse aglar sonra o yemegı neden yemedım dıye aglar, hava tipi boranken parka gıtmek ıster yagmur yagdı dıye aglar, benım anam aglar yanı
tarafından
Allah yardımcımız olsun anlarını aglatiyorlar resmen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 198 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
0 oy
6 cevap 258 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (542 puan) tarafından soruldu
0 oy