0 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde (3,530 puan) tarafından
Ağrıda 20 yaşındaki karısını naylon poşetle yüzünü ayaklarını yakan insan müsvettesi iki küçük evladına da işkence yapıyormuş kadının halini gördüm içim yandı hele o iki yavru boylu boyunca yatmış annelerinin kucağına içim cız etti o yavrulara adi koca serbest bırakılmış önce şimdi savcılık kararı ile tutuklanmış yanlış tecavüz eden eşini öldüren eşine böyle davranan tüm şeerefsizler gebertilmeli leşleri de kargalara atılmalı canıma yetti ya artık her gün ya kadınlarımızı ya çocuklarımızı duyuyoruz!!!! 

15 Cevaplar

0 oy
(1,396 puan) tarafından
ALLAH böylelerin belasini versin son zamanlarda hep kadin cinayeti duyuyoruz ya yazik kadin ölmüş mü ??
(3,530 puan) tarafından
Yok canım ama ölmekten beter oluyor kadınlarımız Allah yardımcıları olsun
(1,396 puan) tarafından
Amin :( yeni gördüm bende haberi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah kahrı perişan etsin bu dünyanın adaleti yok bu ülkede zaten adalet diye bişeyde yok... En güzel adalet Allahın adaleti Allah onlari bu dünyada perişan etmesede öbür dünyada neler neler yapar... 
(3,530 puan) tarafından
Elbette Rabbim verecek belalarını ama gönül istiyorki bu dünyada bulsun belalarını bizde görelim
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Nerden bakabilirim canım?
(3,530 puan) tarafından
Atv de gördüm tatlım ben haberde istersen internetten bi bak gün ortası
0 oy
tarafından
Gördüm çok üzüldüm ya 
(3,530 puan) tarafından
İçim cız etti bu nasıl bir dünya ya
tarafından
Ne yazik ki böyle berbat bir çağda yaşıyoruz
0 oy
tarafından

Allah onları kahretsin bizim elimize versinler varya yemin ederim işkence ede ede öldürürüm o şerefsizleri:angry:

(3,530 puan) tarafından
Bende öyle işkenceler ederim ki yaptığının aynısını ona yapacaksın görsün
0 oy
tarafından
Haklısın!... 

Görmedim bu haberi :( Allahın gazabı üzerine olsun inşaallah ama kullarda birşeyler yapmalı. Anlayamıyorum tutuklanması için o cani daha ne yapmalıymış peki! Yazıklar olsun sisteminede, anlayamadığım kararlarınada... 

Yurt dışında adını unuttum bir yerde ulaşım zamlanmış diye günlerdir millet meydanlarda, biz onlara alıştık, alıştırıldıkta.. Allah aşkına CANLARI sağ bıraksınlar, bunların hesabı sorulsun artık ya! Serbest bırakmak nedir, hangi kafadır!.. 
(3,530 puan) tarafından
Bana artık tutuklanmalarıda yetmiyor tutuklama onları resmen ödüllendirme giriyorlar içerse paşa gibi yatıyorlar gebertilsin böyleleri anca milletin içi soğur
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Off nerde Gerizekalı namussuzlar devlet şiddet oldu serbest yok ne oldu serbest tecavüz bir iki ay sonra serbest gerçekten bazen o kadar zoruma gidiyor ki dün ki gördüğüm haber de hele onda da psikolojim bozuldu 15 yıllık sevdiğiyle ve adam öz iki çocuğuna biri 4 yil bir bir yil boyunca tecavüz işkence yapıyormuş kadının ruhu duymamış çocuklar artık dayanamis söylemiş :'(:'(

Ayy canı nsl ya nsl naylonla böyle yakar allahim insanlık batmış 

(3,530 puan) tarafından
Benim artık bu dünyaya söyleyecek kelimelerim kalmadı nereye gidiyoruz öz baba bile bunu yapıyorsa evladına bence biz susalım
(1,517 puan) tarafından
Ayy sorma hala psikolojim bozuk kaldirmiyorum
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Bikaçtenesini sallandıracan, Bikaçtenesini de hadım edecem bak bakalım kolay kolay tecavüzler ve kadın katilleri oluyorumu. 
(3,530 puan) tarafından
Bana artık yetmiyor beni mutlu edecek onların gebermeleri gerisi onlara hediyedir benim için
0 oy
tarafından
Gebersin pislik adi herif Allah cezasını versin inşallah
(3,530 puan) tarafından
Millet evlat hasretiyle yanar böyleleri bulur bunar beş beter olsun şerefsizz
tarafından
İçerde yicek iccexek sicacakkkk ne edecek keyfi yerinde olck pislik
0 oy
tarafından

Bu böyle oldukça biz kadınlar daha çok şiddete maruz kalacaz , adam öldürüyor katlediyor , kesiyor , yakıyor ama serbest kalıyor , eee hani nerde kadının hakkı , kadının hakkı bumu ?

(3,530 puan) tarafından
Sen hala anlayamadın mı kadının değeri yok bu ülke de Atatürk gittikten sonra bitti ne yazık ki.
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Kız ben ağrılı da yaşıyorum hiç duymadım 
(3,530 puan) tarafından
Haberlere bak canım
0 oy
tarafından
Of içim yandı nasıl canlılar bunlar insan bile denilemez Allah belasını versin pisliğin. Ben ağrı lıyım şimdi bu cani ağrı lımı
(3,530 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım ama Allah per perişan etsin böylelerini
0 oy
tarafından
Bende ağrı lıyım 6 yıl önce ağrı lı yengemin almanya da evli olan amca kızı kocası tarafından öldürüldü. Pislik Adam kadının kafasını ve memelerini kesip beşinci katın terasından aşağı atti.üstelik karısı sevgilisi olduğunu biliyodu karşı çıktığı için pislik adam bunu yaptı.6 çocuk annesiz kaldı:(((böyle insanlar öldürülmeli
(3,530 puan) tarafından
O çocuklar affedecek mi o p*çi? Annemize ne oldu dediklerinde ne diyecek Allahım neler yaşıyoruz bu dünya da anne olmak ve çocuk olmak ne zor
tarafından
Annelerini öldüren pislik bir baba çocuklarına bakar mı. Gencecik bir anne ve geriye kalan altı masum çocuk pislik bir babanın kurbanı oldu
(3,530 puan) tarafından
Çocuklar kaç yaşında canım şuan o şerefsizz hapiste mi
0 oy
tarafından
Kargalar bile akbabalar bile tenezzül etmez onların iğrenç bedenlerine toptan kabul etmez geberseler bile mezara dik girsin iblisler inşallah 
(3,530 puan) tarafından
Yatacak yeri yok kadına zülm edenin şiddet uygulayanın aldatanın Allah per perişan etsin
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Allah'ım diyorum ne kadar sabırlısin.. annenin evladına.olan merhametinden 70 kat daha fazla senin kullarına olan merhametin.. ne kadar sabırlısin belalarını vermiyorsun bunların..

Allah kahretsin hepsini.. bilinenin de bilinmeyenin de..
(3,530 puan) tarafından
Keşke verse Bizlerde görsek ibret olsa herkese kadını o zaman el üstünde tutarlar
(3,187 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın, yolunu böyle vicdansizlara düşürmesin.. tek .duam.bu..
(3,530 puan) tarafından
Amin canım Amiiiiin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 10 göst.
0 oy
1 cevap 59 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 303 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde 123melek321 (30 puan) tarafından soruldu
+5 oy