0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Ben burayı ogluma hamileyken keşfettim suanda 1 yasında ve sürekli yazilanlari okurum kendime pay çikardigim postlar cok oldu İlk defa kendim için içimi dökmek için yazıyorum Ben gorucu usulüyle evlendim kızlar bundan asla pişman degılım ama şimdiki aklım olsa hiç evlenmezdim eşimin sevgisine cok guvenirimde sever yada severdi son zamanlar çok degişmeye başladi ben ilk evladimi kaybettim 2 senenin sonunda oglum oldu çok zor donemlerdeyım bakmasi bişey oldu olacakmi korkusu yedi bitirdi beni sabah 8 de maroton  başlıyor aksam10 kadar yedir ıcır evi temizle yemek yap bitiyorum onceden yardim eden kocam gitti gaddar umursamaz adam geldi dengesiz biri oldu ve ben bunu çok takar oldum cocuga 10 dk baksa sen ne yapıyorsun olmaya başladi ya ne bılıyım en basiti cocuk yattı 10 dk teli elime aldım gomuldun tele dedı gitti yattı benim içimde kopan kimse gormuyor bunun ustune annemde gohus kanseri 3 haftada bir kemoterapi alıyor alınca bir haftada gidip orda kalıp temızlıktı vs herseyını yapıyorum bunlarda var ha dıceksınızkı yapıcaksınız bende İnsan degıl miyim kimse acimiyor beni DIYE yiyorum kendimi tek tutunagım oglum oda olmasa cekıp giderdim m o derece

2 Cevaplar

0 oy
(8,552 puan) tarafından
Rabbim huzur versin yuvana inşallah canım.  

Cokda dert edilecek şeyler degl bosver 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tükenmişlik sendromu yaşıyorsun. Kendini toplanan lazım depresyona doğru gitmeden

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 172 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Minigim500 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,143 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 91 göst.