0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (761 puan) tarafından
Ya dün dedim canım banyoyu yıkayacam tras olacak isen ol batırma diye. Arkasını toplamiyo çünkü.  Bende bir yerde kıl olsun acaip huylanıyorum.  Bugün banyoyu dip köşe temizledim gitmiş tras oluyo sizce ne yapayım ben bu adamı ya valla sevmiyrm temizledigim yerin temiz kalmamasını.

24 Cevaplar

0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ver deterjanı eline tekrar yıkasın 
(761 puan) tarafından
Yıkasa keşke ağzı çalışıyo anca eli degil
(1,750 puan) tarafından
Daha sıçar batırırlar emin ol
-Reklam-
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bnm de en sevmediğim şeylerden biri 
(761 puan) tarafından
Bende ayar oluyorum ama yine yapiyo yine yapiyo
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Aboo en delirdigim konu benim huyumu bilir o yüzden zerre kıl tanesi bırakmaz 

Sende bı çıldır o öyle yaparken baktın olmuyor yine çıldır bağır böyle böyle alışacak canım 
(761 puan) tarafından
Kaç kere bağırdım kaç kere uyardım. Abdest alır ama sanki banyo abdest almış gibi traf olur keza öyle bıktımm
0 oy
(774 puan) tarafından
Ayyy Allahım iyi ki kocam çyle değil yoksa kriz geçirirdim her zaman için gider duşakabinin içine küçükte bi aynası var onu alır orda traşını olur etrafı batırmıyim diye ben o traş olduktan sonra asla arkasını temizlemem gidip bakmam bile çünkü tertemiz yapar maşallah kendisi biraz titizdir de o yüzden :)
(761 puan) tarafından
Benmki acaip dağınık bende bi o kadar takıntılı
(774 puan) tarafından
Benimkide titiz canım tamm bazen iyi hoş olsa da bazen temiz evi bile laf ettiği oflayıp pufladığı oluyo kendince bir iki şey gözüne batsın tmm evi komple pis ilan ediyo inan bana böyle olması da o kadar iyi değil yeri geliyo çekilmez oluyo en güzeli kendi arkasını toplasın yeter başka hiçbişeye karışmasın dağınık olmasın ama işte malesef istediğimize göre belirleyemiyoruz özellikleri :)
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ona temizletmekle tehtit et bende işe yaradı aynı durumda dedim temizliyceğimi olcaksan ol sonra ttaş olursan sana yıkatırım banyoyu. Oda garibim dilimden kurtulamiycağını bildiğinden kalktı gitti oldu traşını
(761 puan) tarafından
Benim ki dik kafalı ben inat o inat orta yolu bulamiyoz
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eşim o konuda iyidir traş oldugu zaman hemen elektrik süpürgesi ile yada normal süpürge ile toplar alır bana bırakmaz
(761 puan) tarafından
Benmki iki şu tutar lavabo önüne o başka birşey yok
0 oy
(771 puan) tarafından
Ayy bende bugün yıkadım tuvaleti banyoyu yarin tras olcam diyo sınır oldum akşam aksam
(761 puan) tarafından
Insan cildiriyooooo valla bak bebek te küçük sürekli yapamiyrm
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Benim eşimde hergun tras oluyor önceden güzel temizlerdi şimdi her yeri batırıyor. Artık dusakabinin içine ayna asmayı düşünüyorum girsin orda olsun traşını temizlemek daha kolay olur en azından
(761 puan) tarafından
Ah ahhh ahhhhhhh
0 oy
(80 puan) tarafından
Tıpkı eşim sürekli lavabonun önünde sakalını keser her defasında tartışırım ama boş yine yapar 
(761 puan) tarafından
Yapiyo zaten anlamiyo
0 oy
(269 puan) tarafından
:)) canm bu huyum yuzunden gunde 2 kez banyo yikiyorum bende sevmrm banyo tuvaletin pis kalmasini hele benim esim asla ellemez pisligiyle birakir o yeri

bnm korkum şu 2 aya dogumu var

bu kesin yine banyoyu batiracak

bende dikisli dikisli banyo yikiycam cunku tikim var pis banyolu bi ev bana kokuyo gibi geliyor
(761 puan) tarafından
Benmde öyle işte bi gele im olsa bir misafir gelse ayıp yani temiz dursun
(269 puan) tarafından
valla bide banyo tuvalet en temiz.olmasi gereķen yerler bana gore
0 oy
tarafından
Eşim çok temiz titizdir de hiç gram romantiklik yok yaa yardm eder beni düşünür ama . Nasil olmuşim aşkım Diyorm Afyonlu olduğum için çingene olmuşsun diyor bıktım ya yüzüne kapadim memleketteyim  yine kus yatiriyor beni bu öğretemedm ayy ince ruhlulugu biraz bazı kibar harekeleri öğrettim ama yine hanzolugi tutuyir ya zatn 15 yaş büyüksun hoş tut işte gönlümü çok mu zor. 
(761 puan) tarafından
Biz o şanslı kadınlardan degiliz
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Ama canım bu sende hastalık yapar dikkat et ayrıca neden kuaföre gitmiyo yaa
(7,317 puan) tarafından
Ayşoo kuaföre paramı dayanır kız burda saç sakal 150 tl
0 oy
(546 puan) tarafından
Hic boyle seylere kizmam tartismam cook titiz bi anne elinde büyüdüm :)
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Sinir bozucu    
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Temizlettireceksin canım bu kadar basit. Kazık kadar adamların arkasını toplayacak halimiz yok. Ben temizlettiriyorum. Şimdi daha dikkatli oluyor kendi topladığı için. O da muhtemelen kendi temizlemediginden rahattir. 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Benimki evde tras olmaz sadece korona döneminde evde olurdu onuda zaten temizledim oda dikkat ederdi 
0 oy
(4,221 puan) tarafından
Dün tras oldu, sonra bı guzel fırcalayıp temızlemıs. Lavaboları hep temizler evde bir cok ise yardım eder sagolsun
0 oy
(482 puan) tarafından
Ben de esimin evi pisletme hizina asla yetisemiyorum. Bir de her gun temizlik mi yapilir diye sinirlenip soyleniyor
0 oy
tarafından
Elleme kendisi temizlesin.. !! 
0 oy
tarafından
Benim eşim her sabah oluyor ilk zamanlar o da temiz bırakmazdı baya kavga ettim artık temiz bırakıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 203 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Smsnur (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 253 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 431 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.