0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım eşinin aldattığını öğrenmiş tüm delilleri toplamış fakat eşine bildiğini belli etmiyor çünkü daha önce kilerde eşi onu döverek eve felan kapatmış şimdi eşi işteyken habersiz bir şekilde çocuğunu alıp bir akrabasinin yanına gitmek istiyor ama bu sucmudur diye de korkuyor sonra polisler gelip zorla alir diye ya da hakim velayeti ona verir diye bu bir sucmu ki kadınla açık seçik konusmalari varmış hepsini kendi telefonunda toplamış 

7 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yok canim asıl evde yalniz bırakıp gitmesi suç. Evladi sonucta oyle bi babanin yaninda birakmadim der mahkemede
(1,334 puan) tarafından
Yaani de baba gidip şikayetçi olursa polisler gelir diye korkuyor ilk ben mi gidip polise durumu bildirsem diyor
(3,950 puan) tarafından
Bence gidip oncesinde bildirmesi cok mantıklı
(2,996 puan) tarafından
Hayir hayır hiç gerek yok şikayetçi olma durumu geçerli olmaz dava süresince yurtdisina çocuk çıkarmak suç sayılıyor o kaçırmak demek.Evden ayrılıp avukata dilekçesini versin sorun olmaz.Annesi ile çocuk kaçırmak eylemi yok .Kocasına alıp çocuğu gitseydi kaçırma eylemi yoktu cift taraflı aynı şey dava sonucunda minnoş diyelim ki babaya verildi  anne aldi gitti işte o zaman kaçırma sayılır.Baba evladını dava süresince görmek isterse hakime bildirir dava sonuçlanmasada hakim babanın durumuna göre görüş günü belirleyebilir.
(1,334 puan) tarafından
Yani kızda öyle düşünüyor
(1,334 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim bu arkadaşım için iyi olcak
-Reklam-
0 oy
(2,996 puan) tarafından
Hayir  suç değil pek çok kadın çocuklarını alıp evi terk ediyor ve dava açıyor dava sonucuna göre baba ile iletisim günleri belirleniyor öyle görüşüyorlar.Neden suç olsun.
(1,334 puan) tarafından
Bilmem gizlice kacirmaktan korkuyor
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Hayır tabiki ne suçu bı çocuğun yani annesinin yanıdır
(1,334 puan) tarafından
Bide çocuk 1 yaşından küçük ama gizlice kacirmaktan korkuyor
0 oy
(473 puan) tarafından
Çocuğu alıp çıksın ve aynı gün dilekçeyi versin bence.Boylece kaçırdı çocuğumu falan diye iftira atamaz karşı taraf.Mantiken zaten suç olmaması lazım , evlilik birliği temelinden sarsılıyor , ben evi terketmeye karar veriyorum , e yanımda coxugum olmadan mi çıkacağım o evden ? Zaten mantıksız olur suçlanması kadının.
(1,334 puan) tarafından
Yani bende öyle dedim fakat o kadar korkutmuş ki kadını baya tedirgin
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Suç sayılmaz, mahkeme gününe kadar annede kalır muhtemelen sonrasında velayet de genelde anneye veriliyor 
(1,334 puan) tarafından
Yani öyle olması lazım çünkü ortada bir aldatma var hiç buluşma gerceklesmemis ama konuşmalar cok açık seçik miş ve çocuğunun resmini atıp annesi yok ben büyütüyorum felan demiş
(5,491 puan) tarafından
O zaman çok büyük ihtimalle sana verilir
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz. Sonuçta çocuğu da yanında götürüyor. Sağa sola bırakmıyor. Çocuk kaç yaşında 7 yaşından küçükse zaten anneye veriliyor. 7 yaşından büyükse bile hakimler çocuğun annede kalmasından yana oluyorlar zaten. Kendine bir ev tutup başını sokacak bir yer bulsa velayati alir. 
(1,334 puan) tarafından
Cocuk bir yaşında bile değil zaten şuan bir akrabasinin yanına gidicek ama düzenini kurabilcek potansiyelde
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Valla hemen bi avukata gitsin,o evide uzaklaştırma aldırıp kapatsın 

Kalsın ortada o şerrreffiz adam 

Ben bunu bilir bunu söylerim
(1,334 puan) tarafından
Evet çok doğru dedin bakalım bugün halledicek bir gün bile durmam diyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy