0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (250 puan) tarafından
Kızlar iki çocuğum var eşim altı aydır çalışmıyor kiradayiz kredi çekti 70 milyar altı ayda bitti borçlara ona buna zaten asgari ücretle çalışıyor 3500 kredinin aylık ödemesi 2 bin kira hicbisey kalmıyor faturalar çocukların ihtiyaçları ne yapıcam bilmiyorum ailesiyle görüşmüyorum ailesi ise git oğlum demiyorlar hicbiseye yardım etmediler benim evimin eşyasını bile ailem aldı  bende onlarla bağlantıyı kestim ama sinirden ölmek üzereyim sabah çıkıp arkadaşlarıyla oturup akşam eve geliyor iddia oynuyor bende iki çocukla evde herşeye yetisicem diye canım çıkıyor  bıktım artık siz olsaniz napardiniz

4 Cevaplar

0 oy
(747 puan) tarafından
Cok sabirlisin. Ee dusunmuyormu bu adam bu çocuklar ne yerbje icer. Parasız devran dönmüyor su devirde artik. Ne vicdansız bi adam. Neden calismiyor
(250 puan) tarafından
Hastayım diyor ama turp gibi sabah akşam arkadaslariyla gezerken hiç hasta falan değil
(747 puan) tarafından
Kendi ailenden yardim iste en azindan cocuklarinin gida ihtiyaci icin. Esinlede iyi ni sekilde konus. Calismadan nasil olacak bu is
(250 puan) tarafından
Bilmiyorum canım nereye kadar istiyim babam arada alisverisimizi yapar çocuklara bana harçlık verir sağolsun ama ben utanırım kendi ailemden bile bişey isteyemem eşimin ailesinin durumu iyi 4 kişi çalışıyor ama eşime ekmek paramız yok diyorlar buna sinirleniyorum
-Reklam-
0 oy
(3,927 puan) tarafından
Özür  dilerimde öyle  koca yerin dibine girsin benimde esimi isten çıkardılar ertesi gun baska ise yevmiye olarak gitti yeterki istesin sana gelince ailen destek cikarsa yol ver gitsin
(250 puan) tarafından
Çocuklar çok küçük destek çıkan yok malesef
(1,248 puan) tarafından
Ayyy böyle sorumluluk sahibi insanları Rabbim darda bırakmasın benim eşimde bir şey olssa asla evde durup kalmaz eşimin ailesinden bir çöp görmedik haliyle oda onlra ağız eğmez gider dişini tırnağına katıp bulur
(250 puan) tarafından
Ne güzel rabbim bozmasin
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Valla ailen arkanda sana yardımcı olacaksa hiç çekme bu adamı. Bu ne ya böyle erkek mi olur. Evdekiler ne yer içer diye düşünmüyor ama iddiaya para buluyor iskele babası 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bunlara kesin bir dille birşeyler söylemeyince akıllanmıyorlar. 

Resti çekmen lazım canım artık ya çalışırsın ya da artık bizi unutursun gibi. 

İlgili bir soru bulunamadı

378,100 soru

11,316,998 cevap

34,762 kullanıcı

...