0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar doğum yapalı 40 gün oldu. Kızım emmiyor. Ben bir keresinde ağlayarak Allah a yalvardım. Emzirme duygusunu göster tattır bana, bebeğim bir kez emsin söz her istediğinde emziricem dedim. Çünkü en çok istediğim şeydi kızımı emzirmek.. Neyse o günden sonra hep rüyalarımda kızımı emzirirken görüyorum kendimi. Sanki rüyam gerçek gibi. O duyguyu alıyorum. Uyanınca büyük bir hayal kırıklığı oluyor ama rüyalarım çok güzel oluyor. Göğüs ucum yok bizim kız ondan emmiyor. Rüyalarımda kocaman göğüs uclarım oluyor. Hatta bir keresinde bak kızım herkes beni küçük gördü ne güzel emiyosun herkese göstercem bunu demiştim. :( ya dert ettiğim için mi böyle yoksa ne bileyim hani sen anca rüyanda görürsün derler ya. Bizimki o hesap mı 

4 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Rabbim sana rüyada olsa yaşatıyor o duyguyu muu ol diye 
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Benim de yoktu bebek ucu emmiyo, emdikçe çıkıyo ucu. Bence kahverengi kısmını tamamını ağzına ver dene emzirmeyi. Rabbim seni rahatlatmak için gösteriyor rüyaları bence
tarafından
Dediğiniz gibi denedim. Hatta neler denemedşm  bu zamana kadar... Ama yok kabul etmiyor beni.
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Annelik ve hormomlardan ötürüdür canım. Bilinçaltı yani. Ben bir süre silikon göğüs ucu kullandim ve devamli sağım yaptım ucu çıktı. Fakat bebeğim memeyi tutmadı hala sağarım 14 aylık 
tarafından
Onları da denedim fakat işe yaramadı. Silikon ucu tıtutmadı bile. Sağdıkça süt gelir dediler. Sağdım ama sütüm bitti neredeyse. Ben doğum sonrası çok hasta oldum emzirmeye deneyemeden ordaki görevliler Mama vermişler hemen. Ben o yüzden öyle olduğunu düşünüyorum açıkçası
(2,278 puan) tarafından
Kendini yıpratma elinden geleni yap gerisi takdiri ilahi. O kadar çok cevre baskısı aldimki emmedi diye. Anneligimi emdirmeye bağlamıştım. Güya emerse iyi anne olacaktım. O kadar psikolojimi bozdular. Saglik olsun kuzum. Bir damlasida şifadır kaşıklada olsa ver inşallah
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Benimde ucu yoktu burun aspiratörüyle baslık takmadan çektim her emzirme öncesi işe yaradı bende

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
0 oy
4 cevap 96 göst.
3 Haziran 2024 Aile kategorisinde Hsret.1234 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu

384,846 soru

11,511,421 cevap

35,173 kullanıcı

...