0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kulak arkasi şiş iki tane bezelye kadar aciyo niye acaba dr gitmem zor gecer mi kii ne içsem niye oldu yaaa

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sivilce çıkmıştır sinek yemiştir yasoo
tarafından
Yok yavrum yaa ateş gibi yaniyo kemik ve beze şişmiş oyle degil elif hastaneden cok korkuyo bi giriyorum ağlıyo çıkana kadar susmuyor kiz gidemem de kafamda bi yara var iki aydir tam geciyo ben yoluyom deli gibi huy ettim birakmdim ki iyileşsin  simdi bi aklima geldi Yıllar önce dr gitmiştim ayni bu şekil dr kafanda yara varsa ondan dediydi galiba ondan oldu yaa o zamanda şaşırmıştım adam kafami görmedi anladi diye ayyy Allah beni ne yapsin ya yoluyodum her gun yarayı ne manyak biseyim ben. Benn ama dr ne vermişti ne tadavi onu hatilamiyom kiii bi saatir evde viziriyom adam uyancak simdi inşalah oda hatırlamaz fyfgyyjh yoksa agzima edecek uğraşma kendinle der bende huy küçük bişey yola yola dev ederim kendime offf kulağım aciyyoo yaaa kafamdaki yaraya ilac surem dur gecer inşallah
tarafından
Ulan madem biliyon huyunu niye yoluyon yarayı :)
tarafından
Ne bilem kiz cok yılar onceydi yaa yolarken aklıma geliyodu bu benim başıma bi halt açmıştı diye ama ne olduğu gelmediydi beee simdi okuyunca goguldan geldi kafada yara varsa diyo ondan olabilirmis  o değil boynumu zor çeviriyor heee yolmayim dahada iyilestirim onu inşallah gecer yaaa
tarafından
Bence de yolma
-Reklam-
0 oy
(378 puan) tarafından
Sivilce çıkmış normal bu canım şuan benimde kulak memede çıkmış tam küpenin yanında kupem degdikce ağrıyor minik bezelye gibi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 167 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde masalım0435 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu

378,952 soru

11,343,094 cevap

34,809 kullanıcı

...