0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından
Bebek kiyafetlerini hangi deterjanla ve yumusaticiyla yikadiniz guzel koksun istiyorum marka onerirmisiniz :)

10 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Yumuşatıcıyı ne yapacaksn hem zararlı hemde evlat kokusunu bastırma bol bol içine çek
(142 puan) tarafından
valla yorumun agiz hitap seklin hic hos degil sana sen gibi cevb verseydim eminimki bukdar uzatmazdin yorumuma bakiyorum gayet aciklayici ve duzgun birde senin yorumuna bakiyorum gereksiz bi çaba var  neyin cabasi onuda anlamadim bencede siz deveye hendek atın kolay gelsin :)
(7,768 puan) tarafından
Bazıları birşey bilmiyo sırf konuşmak için konuşuyo diyen kimdi acaba :D
(7,768 puan) tarafından
Neyse senin gibilere benim harcayacak vaktim yok basit yoruma bu kadar takıp atarlandığına göre en başta demek zamanında kuyruğuna basmışım kara listene girmişim snjsjsj
(142 puan) tarafından
yani şu hitap şekline bakilirsa gercekten siz insanlarla münakaşayı seviyosunuz Allahtan benim gibilere harcicak vaktin yokki bukadar yazdin vaktin olsa dusunemiyorum cok samimi yaziyorum burda atarli olan sizsiniz yorumunuza yorum yaptim nie yukseldin bende kara liste fln yoktur insan olana insan gibi cvb veririm :)
(7,768 puan) tarafından
Anlıyorum :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yumuşatıcı kullanmıyorum sağlıklı değil roxy kullanıyorum lekeleri çıkartıyor ve çok memnunum ilk çocuğuma yıllarca kullandım şimdi 17 aylık oğlum var iki numara onada kullanıyorum 
(142 puan) tarafından
yeni dogan bebek kiyafetlerini yikamak icin roxy bebek deterjanimi
tarafından
Evet canım ben iki çocuğuma da doğduğundan beri kullanıyorum bu arada kokusu çok güzel
0 oy
tarafından
Dalin almıştım ben hâlâ Dalin kullanıyorum 
(142 puan) tarafından
evet dalin onerdi herkes bnde dalin aldim tesekkurler :) cok guzel kokuyo
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yeni dogan için yumusatıcı tehlike canım
(142 puan) tarafından
yeni doganlar icin  deterjan gibi onlara ozel yumusatici yokmu
(9,247 puan) tarafından
Onlarda pek iyi değil
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Üni baby kulaniyorum ben 
0 oy
(112 puan) tarafından
Önce migrosun markasını almıştım kokusu güzeldi. Şuan da dalin deterjan ve yumuşatıcı kullanıyorum kokusu güzel 
(142 puan) tarafından
bende dalin aldim toz deterjaniyla yumusaticisini tskrler :)
0 oy
(1,280 puan) tarafından
Genelde sabun tozu Aliyorum 1 2 seferde üni baby sıvı deterjan kullandım. Yumuşatıcı pek önerilmiyor. Duru sabun tozu
0 oy
tarafından
Uni mavi kullanıyorm ben 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Green clean kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(427 puan) tarafından
Yumuşatıcı kullanma zararlı deterjan olarakda duru granül sabun kullanıyorum sade olandan kendine has bir kokusu var ve çok iyi temizliyo 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
25 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
27 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Perikiziii (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 64 göst.
27 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,579 soru

11,203,097 cevap

34,502 kullanıcı

...