0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok hastayım midem bulanıyor afedersiniz ishal olmuşum kramp giriyor karnıma bebemde var gece unutamıyorum esimde biliyor geç kalktım kaynanam aman bu senin vaktin mi kalkiyorsun sen kadın  değilsin diyor  halim yok cevap vereyim bu saat olmuş kahvaltı yapmamisim ne istiyorsun hele biraz vicdanın olsun be allah onu bildiği gibi yapsın geldim odama yorganın altında yazıyorum anlatacak kimsem yok sizden başka eşimi aradım gelip hastaneye götürmesi için birazdan arar beni biraz iyi olduğumda anlatacam

7 Cevaplar

0 oy
(9,444 puan) tarafından
Kim diyor onu anlamadım 
(245 puan) tarafından
Kaynana
(9,444 puan) tarafından
Allah onu ıslah etsin kendisi neymiş kadın değilmi kalksın yapsın kendi işini
-Reklam-
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Kim öle diyo kaynanan mı 
(245 puan) tarafından
Evet o
0 oy
(13,570 puan) tarafından

Bunu diyen esinse 

Aradığın kim:ermm:
Devreleri yaktın sabah sabah 
(245 puan) tarafından
Bunları diyen kaynana hastalıktan gitmiştim
0 oy
(12,566 puan) tarafından
Kocanın eli kolu tutuyorsa kahvaltı için sana muhtaç  değil  ya aslında böyle kocayı eve para getiremediğinde veya bir eksiği alamadığımız rencide edeceksin sende koca mısın diye çünkü ondan anlıyorlar insan hayat arkadaşını aşağılayıcı konuşmaz evlilikte en az ihanet ve şiddet kadar ciddi bir sorun ama normal kabul ediliyor ne yazık ki 
(12,566 puan) tarafından
Onun da ağzının payını vermek lazım o zaman
(245 puan) tarafından
Halim yok düşün dirdirdan odaya geçtim esimde hastaneye git diyor halim yok dedim
(12,566 puan) tarafından
Birlikte mi yaşıyorsunuz çok geçmiş olsun valla umursama kız öyle öyle sınırını çiz her dediğini kendine dert edinirsen ömrünü yer bitirirler
(10,411 puan) tarafından
Sen bu  sonuca nasil vardın benim devreler yandı hiç busey anlamadim
(12,566 puan) tarafından
Kaynananın ismi hikayede hiç geçmiyor olay yerinde üçüncü bir kişi olduğundan hiç bahsedilmemiş ya hani
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Anlayanlar varsa anlamayanlara anlatsin bi zahmet. Kusura bakma ben bişey anlamadim. 
(245 puan) tarafından
Bunları diyen kaynana
(13,764 puan) tarafından
Ayni evdesiniz heralde. Ölüyor olsan yine hizmet bekler kaynanalar. Allah ayri eve çikmayi nasip etsin inşallah.
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bunları söyleyen kim
(245 puan) tarafından
Kaynana
0 oy
tarafından
Rabbim hakkında hayırlısını kolyaligindan kolaylıkla versin canım anlayışsız insanla birlikte yaşamak çok zor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 184 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Yoruldumhayat (0 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 289 göst.
0 oy
3 cevap 186 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kgulsum590gmail.com (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 159 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (152 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,291,951 cevap

34,710 kullanıcı

...