0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar bugün eşimi ise yolcu etmedim die kızdı sinirlendi bana yazdı dedi ben kendime başkasını bulucam yazma bana sizce sinirle mi söyledi akşam gelince nasil davranmalıyım 

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sinirle söylemişse okey mı yani bu ne densizlik ıyı yapması gereken bıseyı yapmadıgın da yada insanız ya hani yapamadugında sende ona soyle baska koca bulcam dıye bakalım noluyo azcık kendinize saygı duyun
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Eşin senden karşılamanı istiyorsa karşılayacak sin demekki öyle seviyor öyle hoşuna gidiyor. Eşinin lafına gelince saçmalamış bence şaka ile söylemiştir gelinde baktın eşinde bir şey yok sende büyütme sarıl barışın 
0 oy
tarafından
Eşin gerizekalıi galiba yolcu etmemen bahane milletin karı kızı şahane kafasında olmalı.
0 oy
tarafından
Bu erkekerin mantığını anlamakta zor valla bı alemleer . Kocanı.en.iyi sen tanırsın nasıl tepki vereceğini sen bilirsin Trip yapınca anlayacak biriyse ona göre davran 
0 oy
(3,591 puan) tarafından
Ergen ergen davranışlar kendime baskasini bulcm ne
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Sinirli diye her şeyi söyleyemez sinirinde bi sınırı sizin de kendinize duyduğunuz saygı olmalı. 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Sinirle minirle Adamı pişman ederim 
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Eşinize diyin ki, hatta mesaja cevap verin. Hayırlı olsun, anlaşmalı boşanmanın evraklarını unutmayın. En küçük şeyde boşanmayı düşünen adamdan koca olmaz. 
0 oy
tarafından
Esin seni aldatmak için bahane arıyor 
0 oy
(598 puan) tarafından
Bazen yemek yapmayınca benim eşim de diyo mesela TV de bi kadını gösterip aha bunu kendime alcam sen bana bakmıyon diyo şaka amaçlı olabilir senin eşinin dediği de
tarafından
Ha normal yani
(598 puan) tarafından
Şaka amaçlı olabilir bizde oluyo böyle şeyler
tarafından
sende yapıyo musun esıne su adamı alacam kndıme falan dıye
(598 puan) tarafından
O bana dediğinde sırf empati kursun diye söylerim bazen kızar e o zaman sen niye yapıyon deyince daha da kızar sonra aynı şey ikisi ne fark eder derim empati yapmayı öğreteceğim ben
0 oy
(435 puan) tarafından
Insanlik halidir uykun vardir yolcu edememissindir herseyi kadinlardan mukemmel şekilde bekliyolarsa onlarda mukemmel koca olsunlar ayrica sacma sapan konusmus 
0 oy
(5 puan) tarafından
Esra ezmecinin iz biraktigin kadar varsın kitabını okuyun gerçekten insana özgüveni geliyor eşlere karşı nasıl davranılması gerektiğini anlatiyor 

İlgili bir soru bulunamadı

377,823 soru

11,308,877 cevap

34,741 kullanıcı

...