0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben evlendiğimde iki ay sonra Teyzem aradı niye çalışmıyorsun dedi.bende eşim istemiyor dedim.o da iyi çocuk yap dedi sizce yanlış bir cümle değil mi bende düşünmüyoruz şuan demistim

26 Cevaplar

+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Bana ters gelmedi samimiyete bağlı ben akrabalarla samimi olmadığım için bana diyemez ama çalışmıyorsan erkenden çocuğun olsun diye demiştir takılma bugün yarın kaynanan falan da başlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Milletin yatak odası niye herkese dert olur ki anlamış değilim 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Doğurunca sen mi bakıcan
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Temel atma çalışmalarına seni davet ederim de 
(199 puan) tarafından
Hahahaha
(199 puan) tarafından
Hiç güleceğim yoktu
(7,121 puan) tarafından
Sen gülünce çiçekler açtı bak ❤️
(199 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
tarafından
Tabiki de yanlis buna karı Koca karar verir zaten . Ama şöyle de bir şey var ki çalışmıyorsan evdeysen eğer herkes çocuk yap çocuğu yok mu onunla ilgilenirsin genel olarak cogu kişi söylüyor 
0 oy
(199 puan) tarafından
Sendeki yine iyi. ben evlendim bir ay sonra Adetin geciktimi diye soruyorlardı. 
0 oy
(12,750 puan) tarafından
Ona da karışmayın demek lazım ama densizler maalesef üstlerine vazife olsun olmasın diyorlar bana eşimin teyzesi demişti 

Onun oğlu ile aynı zamanda evlenmiştik o eşimle yaşıt gelin benden küçük bana bizimkiler biz daha düşünmüyoruz gezeceğiz diyorlar siz bari bebek yapın demişti ( sizin yaşınız geçiyor demek istiyor) kendi gelini evlendiği ay hamile kaldı benden önce doğurdu 
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Laf gelişi iyi niyetle söylenmiş gibi hani illa çocuk yap anlamında dememiştir diye düşündüm 
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Ben teyzemle samimi olduğum için çok takmazdim ya hatta demişti bende daha bu konu hakkında hiç konuşmadık demiştim  bu konunun birde konuşması mi olur demişti gülüp geçmiştik 
0 oy
tarafından
En büyük teyzem aşırı derece çocuk.meraklisi beni aramazdı ama anneme derdi büşra 3 yıl oldu niye çocuk yapmıyor 4 yıl oldu niye çocuk yapmıyor annemde onlar gezecek ondan diyordu teyzem de bebekle de gezerler yapsın kendine çocuk diye annemin basının eti yerdi ben güler geçerdim çünkü niyetini biliyorum teyzemin
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Kötü niyetten deglde işte knusmak için knusmus boşver gönül koyma
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Benim teyzem evlendiğim günün sabahı saat 7 de akrabalarında olduğu bir görüntülü aramaya eklemişti beni ve onlarla kapatınca beni normalden arayıp yaşın var bence korunma bir çocuk yap dedi bende seni mi kırcam hemen peşine 2.yi de yaparım diye şaka yapmıştım 15 aylık oğlum var ve 18 haftalık hamileyim dalgaya aldığım ne varsa yaşadım bu hayatta ve eşime doktor çocuğun olmaz dediği halde 
tarafından
evledıgın gunun sabahı 7 de dertlerine nolmus ne kadar ayıp bıde goruntulu yanı cok sacma geldı
(1,119 puan) tarafından
Teyzem biraz değişiktir biz alıştık hallerine
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Buna istinaden birşey diyim bacı bak dinle.

Ablamın 1 cocugu vardı 2. Düşünmüyordu. Abimle teyzem falan balkonda konuşuyoruz böyle hep beraber ablamdan konu açıldı. İşte dedi teyzem neden 2. Yapmıyor çalışmıyor falan filan. Abim dedi bizde isteriz olsun ama kendi bilecekleri iş falan dedi. Bu konu uzadı baya. Teyzem hala diyor işte konuşsak mı onla bilmem ne iş biraz şamataya döndü yani. Abim aşırı açık sözlü birisi. En sonunda dedi ki napıyım teyze ben zorla enişteye gidip bacımı .....  Mi diyim dedi. Açık açık. Ortamda bi ölüm sessizliği oldu. Ama dahada açılmadı mevzusu. Yani bu işler kişilerin vereceği karar kimseye laf düşmez 
tarafından
:D Kardesımı gordum oda oyle dank diye söyler hakedıyo bazıları
(1,007 puan) tarafından
Böyle işte mahrem konulara millet burnunu sokunca cok sinirleniyorum cidden bacı. Ben evlendim 1 seneliktim daha ee ne zaman cocuk diyip duruyorlardı herkes ama. Çalışmayı yeni bırakmıştım. Gelene geçene diyordum siz bi yapın bi görelim ona göre karar veririz biz diye. Teyzeler hemen abooov dediği lafa bak diyorlardı hemen. :D
tarafından
:D nıye abooo öncülük etsinler ıste :D
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Teyzem yok ama annemin bi arkadaşı yap gali dediğinde sen mi bakivercen demistim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Cok takılma buna ewlenenden cocuk bekler eskiler nerde ne konusacagını bilmezler. Biri ya okuyacak ya ewlenecek ewlenen ya calısacak ya cocuk bakacak mantık bu  he de geç
0 oy
tarafından
Bise yok bunda teyze anne yarisidir ben teyzoşumla hersey konusurum 
0 oy
(421 puan) tarafından
Hayatım boyle 10 numara derdim 
0 oy
tarafından
Buluttan nem kapıyorsunuz ne var o lafta diyebilir yani teyze sonuçta samimiyet vardır arada bende diyorum yeğenime doğur artık diye gülüşüp geçiyoruz 
0 oy
(598 puan) tarafından
Niye insanların hayatına karışır ki insanlar. Bekarlar neden evlenmiyon evlenmiyorsan madem çalış çeyiz yap derler evlenenlere çocuk yap çalış vs her şeyi sorarlar çocuk yaparsın neden yaptın çocuk oldu çalışmazsın e niye okudun madem çalışmayacaktın derler çocuğu bırakıp çalışırsın ne biçim insansın insan çocuğu para için bırakır mı derler. İkinci çocuk yapılır neden yaptın ikisi zor olur derler yapmazsın bu tek mi kalsın ikisi bir büyür gider derler kısaca derler de derler 
0 oy
tarafından
Sen bakacaksın yapım teyze koca parası yiyorum seni alakadar etmez :) derdim :) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 505 göst.
12 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 847 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yagmurn404gmail.com (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,662 göst.
29 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 296 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu

378,220 soru

11,320,083 cevap

34,765 kullanıcı

...