0 oy
127 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,286 puan) tarafından

Ben yaptım kahvaltımı. Kızıma da pekmezli, labne peynirli, bebek bisküvili yoğurt yanında ıspanaklı omlet ve peynir vereceğim. Sizler neler yaptınız bakalım bebişlere, fikir olsun bizlere de yarın için. :kissing:

image

11 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bende muhtarın karısını çağırdım hazırlasın diye gelen giden yok daha 
(2,286 puan) tarafından
Mecbur iş başa düşecek:))
(7,121 puan) tarafından
Of ya ... Bir kere küçüktük 8 kardeşiz biz kocaman yer sofrası yiyen bir yerlere kaçtı bende sofrada bekliyorum sonra ablam muhtarını karısını cagirda sofrayı kaldırsın dedi tamam çağırıyorum dedim s.alak kalk kaldır sofrayı dedi :) çok saftim ya :)
(6,221 puan) tarafından
Hahahah bizde sofrada iken yemek biterdi dalardim tv ye annem yada babam diyordu İlknur git bir muhtarı çağır dedim niye sofrayı toplasın bir çay koysun dedi jdjdjdj şaşırmıştım hshsjs
(7,121 puan) tarafından
Hshshshs ben çağırmaya gidiyordum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah kız yiyormu bu kadarı . Benimki hiç yemiyor kahvaltı yapmıyor. 
(2,286 puan) tarafından
Alıştırmak lazım ek gıdaya başladıktan sonra rutin oluşturdum. Az az yemeye başladı şuan 13 aylık güzel ilerliyor :)
0 oy
(2,709 puan) tarafından

Sabah erken kalkıyoruz. 8.30 da yaptık. 2 yaşında 2 tane yumurta sarısı ve bir tane kuru kayısı yedi sadece :P

(2,286 puan) tarafından
8 buçukta kalktı bizimde mama içti o yüzden kahvaltı geç yapıyor bizim ki :)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kız bebeğin ne kadarlık hep bu kadar hazırlıon 
(2,286 puan) tarafından
13 aylık bitirmediği yerde ben bitirip kaldırıyorum :)
(6,441 puan) tarafından
Maşallah yesin de büyüsün minnak
0 oy
tarafından

Komsumda yaptık kahvaltıyı  ben cocuklara bakıyorum komsumda carsıya ındı ıslerı varmıs :) bırazdan gelır snra eve gecıcem temızlık yemek aksama olur ya :) afıyet olsun size de

(2,286 puan) tarafından
Aynen sagolun sizede şimdiden kolay gelsinn
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Kahvalti yaptırdım biraz oyun oynadılar sonra banyo yaptırdım şimdi biri uyudu diğeri tv izliyor bende işimi yapmaya kalkıyorum 
(2,286 puan) tarafından
Maşallah sizede kolay gelsin ben dün yaptım ev işini bu gün sadece bir üstünden şöyle geçtim rahatım:))
(15,976 puan) tarafından
Ben dün yapamamıştım zaten fazla işim yok 2 gün önce kış temizliği yapmıştım bende bugün sadece süpürüp toz alacam
0 oy
tarafından
Yarasin minnosa. Bizde yaptik
(2,286 puan) tarafından
Afiyet olsunnn
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Böyle atmışsın da inşallah çocuğun iştahtan kesilmez nazardan.
(2,286 puan) tarafından
Düşünceli annelerde gelmiş, ayy çok iyisiniz sagolun. Hemen anneliği bırakıyorum.
(2,357 puan) tarafından
Sen bilirsin.
(13,007 puan) tarafından
Her gün paylaştığına göre sen çok düşüncelisin Melek hanım :D bizde yapıyoruz da senin gibi günlük paylaşmak aklımıza gelmiyor süper anne :D ha aşağıda hepsini yiyor yazıyorsun burda da kalanı ben yiyorum diyorsun ne dediğin belli değil
(2,286 puan) tarafından
Paylaşırken size soracak değilim, boş konuşmayın. Polemik yaratmak için burda değilim. Sohbet edelim, vakit geçirelim diye burdayım. Bebeğime her gün özenle kahvaltı hazırlarken benden çok düşünecek haliniz yok. Ben nazar değer mi diye sizden fikir almadım. Paylaşım yaptım hem fikir olur, hem fikir almak için. Her gün ne paylaştığım beni ilgilendiriyor, beğenmiyor iseniz bakıp çıkarsınız. Tartışmak için başka kişiler arayabilirsiniz. Ayrıca diş çıkarıyor bazen yemiyor demişim, bu ara diş çıkarmıyor 10 tane diş çıkardı şu ara durdu. Demek ki bu ara yiyor, oturul Türkçe dersi mi vereyim burda? Kelime ve cümle anlamlarını tek tek anlatayım mı? Ne dediğim belli de, sizin yeti demek ki ilerlemesi lazım. İyi günler, daha fazla yazmayacağım.
(13,007 puan) tarafından
Oturup yazacağına oturul yazıp da bana Türkçe dersi vermek sana düşmedi. Onca şey yazıp da daha fazla yazmayacağım demen ayrı bı komik. Peki hanımefendi nasıl isterseniz öyle :D
0 oy
tarafından
Maşallah yiyiyor mu hepsini 
(2,286 puan) tarafından
Yiyor çok şükür:)
0 oy
tarafından
Kız bu saate kahvaltı mı kalır öğlen yemeği yiycez 1 saat sonra :) 
(2,286 puan) tarafından
Bizim ki sabah mama içiyor, anca uyuyup kalkıyor öyle yapıyor:))
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bizim kahvaltı anne sutu  
(2,286 puan) tarafından
Bizim ki 1 ay anca aldı oda azıcık. Sütü olmayan bir anne idim :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 147 göst.
29 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,286 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 340 göst.
9 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 247 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı