0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Astroloji  baktiran var mı yada bilen

4 Cevaplar

0 oy
(6,113 puan) tarafından
Astroloji değil de iyi bir hoca buldum Salı günü gelecek eve evime baktıracağım
(237 puan) tarafından
Neye baktıracaksın
(6,113 puan) tarafından
Bayağı üstümüzde bildiğin Nazar gibi bir şey var işlerimiz düzgün gitmiyor yolunda bir hoca var ama şöyle mesela muska yazmıyor para almıyor anne baba isimlerini istedi verdik hem eşimin Hem benim demiş ki bir taraftan birisi yani eşimle Benim tarafımdan Birisi bir şey yapmış Salı günü gelecek eve Allah izin verirse bir yemek yeriz ona göre bakalım ne olacak zaten tahmin ettiğimiz birisi var birinden şüpheleniyoruz hani muskadan falan o yüzden dolayı bir bakalım ne olacak para alan muska yazan kişilere güvenmiyoruz çünkü onlar sadece şarlatan
(5,967 puan) tarafından
Nerde bu hoca vallahi banada böyle biri lazım. Şimdi ki hocalar olmuş sahtekâr hep para pesindeler.
(6,113 puan) tarafından
Aynen öyle O yüzden hiç kimseye mesela güvenmiyordum böyle Hoca öyle ama bu adam benim görümcemin kayınpederinin arkadaşı çok eski zamandan tanışıyorlar görümcemin kayınpederi bir zamanlar at arabasıyla meyve sebze satarmış eski dönemde o zaman hep böyle bu hocanın durumu yokmuş para almazmış Daha sonrasında arkadaş oluyorlar ardından Tabii ölüyor görümceme kayınpederi 6 çocuğu var 6 çocuğunun 5'i de evlendi ama görümcemin en büyük görümcesi hala duruyor 35 yaşındaydı ardından evlerinde çok huzursuzluk var bereketsizlik var Herkes birbirini yiyor buna söylüyorlar bu da evlerine geliyor hani demiş bir yemeğinizi yerim gidiyor okuyor işte sürekli okuyor Kur'an'dan ayetler okuyor kendi bildiklerinden okuyor falan bakıyor ve diyor ki evinizde muska var diyor hani kızın Kısmetini kapatmışlar bak kendinden 5 kardeşim evlenmiş O hala duruyor Daha sonrasında bu evin içinde diyor arıyorlar arıyorlar en sonunda görümcemin yatak odasında dolabın arkasından kocaman dolap hani kalkmıyor bir şey olmuyor ama onu da çekmişler dolabın arkasından çıkıyor evleri için de yapmışlar Hani huzursuz olsunlar diye ve söylemiş demiş ailenizin içinden birisi yapmış Yani sizi sevmeyen birisi Onları da zaten az çok tahmin edebilmişler kim olduğunu Daha sonrasında bayağı iyi olmuşlar Bizde böyle baktık ki kazandığımızın karşılığını alamıyoruz tam hasat zamanla birkaç gün var Bildiğin böyle Tepetaklak oluyoruz eve bir tane bir şey alsak mesela Eşim bana bir hediye alsa bir bir şey olsa birisi görse bildiğin kavga etmeye falan başlıyoruz eşim de konuştu kendi eniştesiyle dedi o hoca bir Bizim de evimize misafir olsa o da demiş Ben şu an Yalova'dayım Pazartesi günü Erzurum'a gideceğim kendisi aslen Erzurumlu oraya bir iş için gitmiş Salı günü evlerine misafir olurum bir bardak çaylarını içelim demiş eşimi Hatta bağlamış demiş ki eniştesi bağlamış Hatta Hoca deme işte anne baba isimlerini falan sormuş ve demiş ki bir taraftan Birisi bir şey yapmış çok büyük sıkıntı var enişte sormuş hangi taraftan diye O da yok demiş Zaten bizde az çok şüpheleniyoruz eltim Ben eltim bir şeylerle uğraşıyor Onlarla birlikttik sonra karı ayırınca bildiğin Başımızdan bir şeyler eksik olmuyor acaba bir şey diyoruz eşimle kesin yaptırdı da bunlar bize tekrar muhtaç olsunlar işte bizimle birleşsinler falan gibi bir şey mi O da olur diyor beklerim diyor ben o pislikten her şeyi
(5,967 puan) tarafından
Hadi ya. Canım kapı girişine himalaya tuzu koymak evi tuz ve sirke karışımı ile silmek kötü enerjilere çok iyi bunları yapmanı tavsiye ederim. Keşke İstanbul da olsaydı bende isterdim :)
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Hiç inanmıyorum böyle şeylere yaaam müge anlıda var şimdi kadını kaç milyon dolandırmıslar. Hacı hoca işleri. ( Bunu da muska yapan bir hoca torunu oarak yazıyorum:)
0 oy
tarafından
Yok inanmıyorum çünkü 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız aç YouTube'dan izle

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 89 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 338 göst.