0 oy
236 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (44 puan) tarafından

Çocuklara bir türlü meyve yediremiyorum ama dışarıda meyve suyu içmeye bayılıyorlar içinde bir sürü katkı maddesi var ve içim rahat etmiyo bende evde yapayım meyve sularını diyorum biraz bakındım en çok homend projuicer hoşuma gitti kullanıp memnun kalan var mı aldığıma değer mi katı meyveleri iyi sıkıyor mu acaba?

15 Cevaplar

0 oy
(119,523 puan) tarafından
deger bence al havuc elma falan iyi oluyo bende dusunuyom almayi
(44 puan) tarafından
Özellikle o tarz sert meyve için istiyorum zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende var ama pek memnun değilim. Mesela portakallari elle sikinca daha lezzetli oluyor. Makineden çıkan suyu benim bebeler icmiyor. Bosuna yer israfi.
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Bilmem ki benim var hiç kullanmıyorum satmak istiyorum zaten
(812 puan) tarafından
Markasını ne canım fiyat bilgisi verebilir misin bende almayı düşünüyorum sendeki de olabilir uygun sa
(2,729 puan) tarafından
Markası arcelik canım düşünürsen yardımcı olurum elbette
0 oy
(1,685 puan) tarafından

Eskisi gibi kilo kilo meyve alamıyoruz ki değsin:( benim var arzumdan aldım ama gelgor ki kaldırdım.. 

(44 puan) tarafından
Hiç yemiyorlar ama meyveyi :/
(1,685 puan) tarafından
Vallahi kuzum yine sen bilirsin öyle alırsan pahalı bişey alma bime geliyor takip et 300 TL falan olması lazım onu al bari ben çok pişman oldum 900 TL almıştım bide
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Bende var canim değer mi değmez mi bilmiyorum ama ben kullaniyorum ailecek havuç elma portakal sıkıp içmeyi seviyoruz :)
0 oy
(61 puan) tarafından

dışarıdan alınan paketli hiç bir şeye güven olmuyo ya iyi düşünmüşsün bence evde yapmak en iyisi

(44 puan) tarafından
Kesinlikle içlerinde ne var belli değil insanın evde yaptığı gibisi yok ama katı meyvelerin suyunu çıkarmak makine olmadan imkansız gibi
(61 puan) tarafından
yani tabi lazım öyle bir şey eğer direkt meyva yediremiyosan
(44 puan) tarafından
İşte o yüzden bir de burda sorayım dedim
0 oy
tarafından
Alacaklar iyi bir bütçe ayır canım  1000 tl e aldı bir arkadaş o bile iş görmüyor. 
(44 puan) tarafından
Ucuz bir şey almam zaten iki günde bozulacak daha çok para gidecek
0 oy
(54 puan) tarafından

Ben kullanıyorum canım aynısını evde çok da memnunum alabilirsin rahatlıkla

(54 puan) tarafından
Yeterde artar bile tatlım bize büyük bile geliyo 3 kişi
(44 puan) tarafından
Karışık yapabiliyor mu peki? Sallıyorum elma ve havuç aynı anda karışık yapabilir miyim?
(54 puan) tarafından
Yapabilirsin bn pek tercih etmiyorum posalarını kullandığım için yapacaksam bile ayrı ayrı yapıp suları birleştiriyorum sonra ama istersen tek seferdede yapar yani
(44 puan) tarafından
Doğru posasını keke falan koyacaksak ayrı yapmak lazım duruma göre bakarım artık teşekkür ederim ya ben bunu sipariş vereyim o zaman bir an önce
(54 puan) tarafından
Rica ederim ne demek hayırlı olsun şimdiden :))
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Canım kayinvalidem heves edip almisti 1.2 kere kullandı 4 senedir yatar :) bide çok meyve sebze gidiyo bi keresinde havuç suyu yaptı 1kilo havuctan  1 çay bardağı anca cikti ama markadan markaya değişebilir
(44 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum bi kilo havuçtan bir gram su çıkıp ziyan olursa diye
(1,741 puan) tarafından
İyi araştır cnm ona gore karar ver zaten artık bol bol da alamiyoz sebze meyveyi hersey ateş pahasi
0 oy
(863 puan) tarafından
Ben philips aldım çok memnunum. Bir gram şu bırakmıyor meyveden posasını döküyorum kupkuru
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Bebeğim 11 aylık evde havuç vardı ilk defa aklıma geldi yaptım bende bugün dışardan vermek yerine elimden geldiğince kendim yapicam dışarda falan artık mecbur ama imkanlar dahilinde kendim yapicam memnunum ben
0 oy
(11,410 puan) tarafından
Ben robotta yapıyorum hamileligimde falan hepsini robottan geçirip suzgecle sikardim şeftali kayisi gibi şeyleri de komposto mantığı ile biraz kaynatıp blanc yapıyorum mis
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Çok iyi oluyor ama düzgün bir markanın al çabuk bozuluyor cunku
(1,975 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Kesinlikle bundan almalısın büyük paralar vermeye gerek yok. İçine ne neyve koyarsan suyunu sıkıyor nar üzüm mandalina aklına ne gelirse kardeşimin nişanlısı bana da söyledi almış çeyizine evde de kullanıyor bende alıcam

image

(1,975 puan) tarafından
Eski post:))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 227 göst.
0 oy
6 cevap 137 göst.
31 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
26 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelihaanne (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.

381,401 soru

11,418,333 cevap

34,975 kullanıcı

...