0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından

image

merhaba benim granitler filan kullanilmicak durumda bende birkaç ay önce celik tencere aldım ama böyle bir takım daha almama gerek varmi yoksa celik tencere yeterli mi aslında herseyi orta boy tencerede yapıyorum ama lazım mı çelikten başka takım bilemedim 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Al bence çünkü misafir gelir falan lazım olur bende şuan 2 takım tencere var hepsinide kullaniyorum
(863 puan) tarafından
Bende granitlerimi daha çok kullanıyorum misafirim olmuyor bi kayinvalidemler ama çelikte de pilav yapamiyorum
tarafından
Çelik tenceren yayvansa pilav yapılır canım karniyarik tenceresi diye geçiyor adi
-Reklam-
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Gelenine gidenine göre ne kadar tencere o kadar iyi. Çok fazla yemek yapmıyorsan, fazla misafir gelmiyorsa elindeki çelik tencereler yeterli
(863 puan) tarafından
Yok bi kayinvalidemler gelir gider onlarda 3 kişi çok kalabalığa yapmıyorum. Sadece pilav için alsam yeter dimi böyle almama gerek yok
(7,704 puan) tarafından
Tabi canım. Çok fazla eşya insanı yorar. Kaliteli bir tane al o yeter
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Yemek yapma tecrubene gore almalisin bence kullanmayacaksan alma.. Ama teflon tebcerelerde pilav ve et guzel oluyor
(863 puan) tarafından
Evet ya pilav için istiyorum ama böyle de çok olur gibi geliyor sadece pilav için alsam olmaz mi sağlıklı mi bunlar yoksa granit mi alsam
0 oy
(909 puan) tarafından
3 tencere 3 teflon tava kullanan ben:)) mutfak küçük olduğu için fazla alamadım. 
(863 puan) tarafından
Aslında bende öyle doldurmak istemiyorum sadece celik yeter diyorum
(909 puan) tarafından
Fiyatları uygunsa al. Tefal ürünleri güzel
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bunlar yer kaplamama açısından iyi ama dolapların dar ve küçükse alma çiziliyor 
(863 puan) tarafından
Yok dolaplar geniş sığar ama işte cizilse zararlı olur mu yoksa granit mi alsam yine
(7,447 puan) tarafından
Bi zararı olmaz ben hala kullanıyorum memnunum granitte var bu da var
0 oy
tarafından
Valla çelikten çok granit kullanıyorum ben çünkü yapışmıyor temizlemesi kolay :D
(863 puan) tarafından
Bende granit o yüzden çok seviyorum pilavida çelikten yapamiyorum
tarafından
Hep dibi tutuyor ya hiç sevmem granit daha kullanışlı bencem
0 oy
tarafından
Al canım  2 takım çelik 1 takım granit, 1 takım sahan kulplu tavalarım var hepsini kullanıyorum hepsinin yeri ayrı bence 
(863 puan) tarafından
Dimi bende öyle düşündüm tereddutte kaldım fazla mı olur diye
tarafından
Kesinlikle canım,  bana çok fazla tenceren var israf diyorlar ama ben kullanıyorum kullandigim birşey neden israf olsun ki . Bence almalısın gücünün yettiğine
0 oy
tarafından
İmkanın varsa bence gerektiği yerde o kadar lazım oluyor ki 
(863 puan) tarafından
Bende acaba fazla olur mu celik yeter mi diye tereddutte kaldim
0 oy
(415 puan) tarafından
Çok güzel ve kullanışlı ablamda var  benim üç tskim tencerem var boş yere yer kaplıyorlar . 
(863 puan) tarafından
Gercekten mi bende yorumlarına filan bakıyorum güzel acaba fazla mı olur gereksiz mi olur diye düşündüm
(415 puan) tarafından
Al bence kek yaparsın yemek yaparsın börek yaparsın yerde kaplamiyor  ben benimkiler sen kurtulabilirswm alacagim
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Ya çelik tencerede pilav yapamiyorum ben yapisiyor muhakkak ya teflon ya da granit olsun pilav icin bile olsa 1 tane al
(863 puan) tarafından
Bende yapamiyorum onun için istiyorum 1 tane pilav tenceresi alsam yeter dimi peki granit mi daha sağlıklı olur teflon mu
(1,251 puan) tarafından
Ayni ayardalar bnce cnm
0 oy
tarafından
Bu takım çok güzel canım aşırı memnunum ömürlük 
(863 puan) tarafından
Gercekten mi bende çok beğeniyorum ama tereddutte kalmıştım alayım bari
tarafından
Gerçekten kardeşim de aldı çeyizine
0 oy
tarafından
Bende var aynısı çizilme yapışma asla yaşamadım çok memnunum
(863 puan) tarafından
3x 6x filan değişiyor 6x daha mı iyi
tarafından
Boyut ve sayısı çoğaldıkça öyle yazıyor benimki en büyük olanı sayı olarak
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Iki tane takimim var ikiside celik ikisinide kullanıyorum 
0 oy
(811 puan) tarafından
Çelikte pilav makarna gibi şeyler olmuyor. Eğer çok kullanmıyorum derseniz böyle bir set yerine bir tane alabilirsiniz. Bu arada bu setten ben kullanıyorum çok iyi.
(863 puan) tarafından
Peki 3x 6x filan değişiyor 6 x daha mı iyi
(811 puan) tarafından
Bunlar parcasina gore verilmis sanirim ven aldığımda sadece büyük set vardı diye hatırlıyorum.
0 oy
(48,652 puan) tarafından
pilav celikte guzel olmuyo granit bir tane alsam yeter makarna falan yapismiyo.iyi oluyo 
0 oy
(2,280 puan) tarafından
Bunları ben beğeniyorum, benim çelik set granit set birde teflon setim var. Celiklerim büyük onları misafir gelince kullanıyorum digerlerini günlük. 
0 oy
(77 puan) tarafından
Bunlar deglde demir döküm alabilirsin ağır ama gerçekten sağlıklı kanserojen yok 
(863 puan) tarafından
Onlara bakayim birde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
12 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
3 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tugba.3409 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 235 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
23 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu

379,432 soru

11,357,503 cevap

34,835 kullanıcı

...