0 oy
207 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,695 puan) tarafından
Kızlar 5 aylık hamileyim ehliyet almak istiyorum. Bebek doğduktan sonra vaktim olmaz.Kurs sınavlar falan ne kadar sürüyor .

13 Cevaplar

0 oy
(985 puan) tarafından
Post yukarı çıksın.bende istiyorum ücreti ne kadar acaba?
(4,426 puan) tarafından
5 bin tl demişler eşime kayseri de heryerde aynıdır herhalde
-Reklam-
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Bir ay diye biliyorum eşimin geçen hafta dersleri biri dün yazılı sınav vardı kaldı :( Ekim içinde herşey olur biter herlade 
(8,848 puan) tarafından
Canım bende hamileyken yazilacaktim bebege birşey olur korkusuyla vazgeçtim ama keşke hamileyken alsaydım diyorum derslere giderken çocukları bırakmak zor oldu bir iki saat sürüyor ama bırakacak birini bulmak onun uygun olması falan zordu yani
(1,695 puan) tarafından
Heh bende o yüzden dedim bide ben gurbetteyim bırakacak yerim de yok ama tekrar eşimle konuşup karar vereyim
(8,848 puan) tarafından
Benim kayınvalidem alt katimda annem arabayla 10 dk masefede ama 2 çocuğu sürekli sürekli bırakmak zor oldu benim için herkesin kendine göre işi gücü var. Ben 2 kez direksiyon sınavında kaldım buna rağmen 2 2 buçuk ay kadar sürdü. Doğuma kadar al yoksa çocuk 5 yaşina gelene kadar çok zor araba ehliyet ehliyet çocuklu kadına şart bence
(1,695 puan) tarafından
Aynen öyle valla memlekete gidip gelirken sende kullan diyor eşim o yüzden öğrenmeye basla şimdiden diyor
0 oy
(6,511 puan) tarafından
200 müne bsyler yatiriyon 1000 kusurde oyle bsyler yatiriyon galiba 
0 oy
tarafından
Sana bağlı o . 1 ay içinde dijital sınav oluyor onu geçersen  kurs sana direksiyon dersi veriyor ders bittikten sonra direksiyon sınavın oluyor.  Kalırsan daha uzar.  Ben tek seferde geçtim hepsini toplam  1 ay sürmedi
0 oy
(598 puan) tarafından
Hamileyken ehliyet almana doktor izin vermeyebilir. Ben yazıldım 10 gün yazılı kurs oldu yarın yazılı sınavım var direksiyon ne zaman başlayacak bilmiyorum 
(1,695 puan) tarafından
Sence sorun olur mu hani bende şu an rahat hareket edebiliyorken vaktim de varken alayım diyordum
(598 puan) tarafından
Yani sonuçta daha önceden biliyorsan sıkıntı yok ama bilmiyorsan heyecan falan yaparsan sıkıntı olabilir
(8,082 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah ya nolacak
0 oy
(13,603 puan) tarafından
1 ayda alabilirsin. Kursa yazildiktan 2 hafta sonra yazili sinava girebiliyorsun. Onu geçersen 2 hafta sonra direksiyon sinavina girebiliyorsun. Yani en hizli olarak 4 haftada halledebilirsin. 
0 oy
(269 puan) tarafından
4 ayda alabilirmisin bi sinavi gecemezsen 15 gune atyolar diger sinavi direksyon sinavini gecemeszen 1 ayda onu atyolar ileriye ben 1 yilimi harcamistim
(1,695 puan) tarafından
O zaman mecburen bebek doğup biraz büyüdükten sonraya kalacak
0 oy
(450 puan) tarafından
Ben yazıldım bir ay sonra başlıcam dersler oluyor ilk bir yazılı sınav giriyorsun sonra  direksiyon dersi oluyor toplam da 12 ders
0 oy
(8,848 puan) tarafından
Eğer sınavlardan kalmazsan bir ay en fazla bir buçuk ay sürüyor canım ben geçen hafta direksiyon sınavıni geçtim çok şükür 
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Bence şimdiden al 1 2 ay anca sürer herhalde emin değilim, bebek doğduktan sonra bırakıp gidiyorsun ama aklında bin tane şey oluyor odaklanırken Zorlanabilirsin
0 oy
(3,257 puan) tarafından
1 ay felan sürüyor 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde öğreneceğimde bir sürü korkum var yani yola giderken gerekli oluyor öğrenmem gerekiyor.
(1,695 puan) tarafından
Bende biraz korkuyorum biraz çekiniyorum
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Ortalama 3 ayı bulur once sınavına girecen ardına dıreksıyon egıtımleri 15 gün sonra bır sınav daha ehlıyet sınavı yani.bu sana baglı biraz da 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 183 göst.