0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar  bugun birazz streslendimm . Ve rahatlamak icin

Kur'an-ı kerim  actim Dinlemek icin . 

Ama acar acmaz  aglama hissi geldi ve kendimi asiri derecede sıka sıkaa ağladım kendimi sıkmaktan ta basima agri girdi . 

Neden boyle bisey olmus olabilir anlayamadim hic 

Gecmiste yaşadığım  musallat olaylari flnda olmuştu . Cok korkuyorum ozamanlar da kur-an dinleyemezdim elime alamazdimm titreme gelirdi :( 

Sonra hoca yardimi ile Gecmisti 

Suan  kur-anı elime alablyorum ama kur-an duyunca byle.oldumm 

7 Cevaplar

+3 oy
(3 puan) tarafından
Bence ruhun aradığı için böyle oluyorsun ...dinlemeye devam et kardeşim kendin içinde iyi olur çocuğa da çok etkili ahlakına karakterine etki ediyor...imanın kuvvetli ki Allah gözünden o yaşları akıtıyor. 
tarafından
Haklisinn canm aklima kotu sey getirmek istemiyorum amaa okdrr sktm ki kendimii engel olamadimm bebegime bisey olur diye korktum okdr sktm kendimi sen dusun yanii icimden ciglik atmak geldii resmen
(3 puan) tarafından
Uzun suredir dinlemediysen duygusal patlama yasamis olabilirsin canım...insan uzaklaştıkça suçluluk  duyuyor ve vicdan azabı çekiyor.biraz sakinleşince tekrardan dene birdahakine böyle olacağını sanmam .bence sen orda kendi içine döndün ve o yüzden o kadar çok ağladın...Ben de Allah'm affetsin çok namaz kılıp bırakan kuran okuyup bırakan Bi insanim
.her yeniden başlamam da çok ağlarım ama nasıl biseyse yeniden bırakırım..işte bu da hep vicdan azabı verir bana
Ruhum çok arıyor ama Bi türlü giremiyorum yeniden o yola ..
tarafından
Aynn cnmm hklsnnn .  Aglayincaa kapamadimm zatenn  dinledimm hala da dinliyorum asiri basim agriyorr onun disinda rahatım şuan
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Muhtemelen orda anlatılan konu ve okuyan hocanın sesi seni etkilemiştir. Çizgi filme bile ağlanıyo hamileyken Kur'an'ı Kerim'de ağlamak çok normal
tarafından
Canm tek aglamak olsa buraya zaten yazmam .. Kuran'ın dokunup aglattigi cok insan var .  
Ama benn kendimi.asiri sıkıp agladimm resmenn icimde hapis olan birseyy çığlık  atmak istiyorduu bas bas bagirasim geldii kendimde sasirdim kendime
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Hamilelik hormonlarindandir sen bol bol dinle canim bebegede sanada iyi gelir 
tarafından
Tamamm canimmm
0 oy
(1,405 puan) tarafından
birden ağlama hissi gelmesi. nazar derler nazarım çıkmış 
tarafından
Basim cokk kotuu agriyorr suan halaa dinliyorumm canimm olabilir dedigin . Cokk nazar alan birisyim
(1,405 puan) tarafından
direk okurken içime öyle doğdu bide sebepsiz ağlama nedeni de nazar.  abdest al bu bardağa sirke ve tuz koy evin Bi köşesine bırak çok rahatlatıyor
tarafından
Tamam cnmm  
evett gecenler de  bi tuhafiyeye girdim kadin ben girer girmez esnemeye basladi dediki aman kuzum alda bi cik valla sen geldin uzerime agirlik coktu uykum geldii dedi cok nazar var dedi
0 oy
(422 puan) tarafından
Sizi çok iyi anlıyorum ezan sesine bile tahammül edemiyordum musallat olayından dolayı hamilelik psikoloji si olabilir devam edicem olursa bı hocaya danışmana fayda var
tarafından
Tamam canimm bende ayni ezani.duyuncaa evin icinde koltuklarin arkasina gidiyordum kulagimi kapatiyordum agliyordum
(422 puan) tarafından
Kesinlikle danış bir hocaya Allah kimseye yasatmasin çok zor yasamayan bilemez
0 oy
tarafından
Ben ne zaman kuran okusam ne zaman kuran dinlesem yada ne zaman bir hoca dua etse bende ağlıyorum 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Şeytan vesevese veriyor sürekli açıp dinleyin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,723 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 558 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde anakiz (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Asfah (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 423 göst.

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...