0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (1,230 puan) tarafından
27 yaşındayım 3 yaşında ve 26gunluk iki oğlum var arası çok olmasın ikisi bir büyüsün dedim ama zor yetiyom eşim çalısıyo akşam geliyor bende tüm gün çocukla zor oluyor büyük oğlum kıskançlık yapıyor dışarı çıkmak istiyor mahallesine çocukların yanına gitmek istiyo küçük bebemle cikamiyoz yemek bulasik anca vakit kalıyor oğlum uyuyunca buyukle ilgileniyorum yemegini yedir oyun oyna anca akşam oluyor dün hiç yapmazdi donuna yaptı öteki oğlum ağladı beşikte ötekini yıkayana kadar biri krize girdi bende oturdum ağladım valla siz iki çocuklu yada daha fazla nasıl yetiyonuz ya

39 Cevaplar

0 oy
(7,846 puan) tarafından

Benim bi tane 5 buçuk aylık sabah 8 en geç mesai basliyo mama sandalyesinde yarım saat falan duruyo o arada ne biliyorum kahvaltı yapcami ne biliyorum akşam yemeği yapcami sonra basliyo ağlamaya çıkar beni burdan diye bi yarım saat falan da oyun oynuyoruz uyuyo keşke yatakta beşikte koltukta yerde herhangi bi yerde uyusa sadece ayağımda uyuyo ayağından indirince uyaniyo uykuyo alamayıp sınırlı oluyo diye 1 saat orda esir kalıyorum sonra kalkıyoruz biraz ortalığı toparliyorum yine aynısı al oynat uyut uyansın yetişirse evi supur sil dün bütün gün usluydu mizildanmadi baya bu işler yaptım yemeğimi yaptım salonunu oturma odami mutfagimi hallettim çocuk odasında büyük besigine koydum bi holü supuru ailene kadar ortalığı yıktı eğer komşular duyduysa çocuğa işkence ediyorum sanmislardir polise şikayet etseler tutuklanirdim heralde yanına gittim susmadı kucağıma aldım yüzüme bakiyo ulan essek sipasi dedim çocuk odasıyla yatak odasını silip süpürüp banyo tuvalet yarım saate koştur koştur hallettim eşim işten geldi sofrası hazır çatı demlenmiş çorbayı niye isitmadin bi de sarımsaklı yoğurt yapsaydın diyo :getlost:

-Reklam-
0 oy
(863 puan) tarafından
25 yaşındayım 1 oğlum var. Ben birine zor yetisiyorum gercekten ve başka çocuk düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
27 yasindayim bir tane oglum var bir bucuk yasinda yetiyorum ama yorucu oluyo cogu zaman su an iki cocuga bakamam mesela senin de daha yeniymis bi sure sonra duzen olusur sıkma canini 
0 oy
tarafından
Vala 24 yaşındayım 3bebek annesiyim en büyük oglum 3 yasinda  ikinci oğlum birbucuk en küçüğü 2aylik canım en kucugunu uyutuyorum sabah diğerlerine kahvaltı hazırla uyut ev işlerine yap hem akşam hem öğlen yemeği hazırla uyanınca öğlen yemeği sütleri ara ogunlari meyveleri herseylerini yediyordum  sonra kucuguyle uğraş emzir uyut mama yap iki bezli çocuk en büyük coxgum tuvalet eğitimini atlatik yeni akşam yemeği yiyordum sonra küçüğünü emzir mama yap uyut  ve çocuklar gündüz her yeri dağıtıyorlar tabi sonra akşam uyut saat 12 ye kadar bulaşık çamaşır yine iş bitince anca uyuyayım diyorum ondan sonra eşim gelir aksma yemeği falan derken 1 sonra eşim  ilgi istiyor onunla ilgilen duş falan derken saat 2ye geliyor uyuyan diyorum küçüğü uyanıyor emziyorum  tam uyuyyayim diyom ortancisi kalkıyor su büyüğü anne emzik yatağım 3yada enfalza 4saat oda bölümlü Va saat6 uyan yeni bir gün ve aksiyon macera vala asker gibi 
0 oy
(11 puan) tarafından
25 yaşındayim 6 yaşında oğlum war bes yasinda kizim var 2 yaşında kizim var iki aylık hamileyim couklara yettigimi düşünüyorum su mide bulantilarm dışında sıkıntım yok
0 oy
tarafından
26 yaşındayım ikiz çocuklarım var 2 yaşında bende ağlama krizleri ne giriyorum valla çok zor iki çocuk Allah yardımcımız olsun ☺️
0 oy
(1,730 puan) tarafından
23 yaşındayım Allah izin verirse bur kaç güne 2 çocuğum olacak çok zorlanıyorum ve 2 çocuk bana yetecek diye düşünüyorum:) 
0 oy
(7,830 puan) tarafından
Ben de 27 yaşındayım 3.5 yaşında oğlum var rahatım Allaha şükür yaza doğru çocuk düşünmeye başlayacağım oğlum 4.5 yaşındayken ideal bana göre 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
32 yasındayım canım. 2 cocuğum var biri 11 yasında diğeri 3 yasına girecek. Hem yavrularıma hem evime hem eşime yetebiliyorum çok şükür.
0 oy
tarafından
21 yaşındayım 5 çocuk anasiyim snsjsjjsjs en küçüğü 8 aylık en büyüğü 3.sinifa gidiyor sen düşün baci
0 oy
(7,982 puan) tarafından
23 yaşındayım oğlum 14 aylık olacak valla bitaneyle zor başa cikiyorum ama çok huysuz değil Allah'tan çocuğum 
0 oy
(802 puan) tarafından
23 yaşındayım 2 yasinda oglum var ve 3 aylik hamileyim bende oyle düşündüm herkes cok zor diyir korkmaya başladım 
0 oy
(8 puan) tarafından

15 aylık bir kızım diğer kızımda 34 günlük insan zorlanıyor ağlıyor bazen ama ilk günler zordu ilk kızım kuvöze girmişti erken doğumdan buda zamanında doğdu yine girdi psikolojik olarak ta zordu sezeryandi birde toparlanmam diğer kızımla ilgilenenemek zordu şükür şimdi herşey yolunda 18 yaşındayım bu arada:)

0 oy
tarafından
22yasındayım iki kızım var 3 ve 2yasında oğlumda yolda yetiyorum çok şükür
0 oy
(1,776 puan) tarafından
24 yaşındayim ilk bebişe 5 aylık hamileyim 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
33 yaşındayım yeri geliyor kim gelirse çocuk konusunda elimden tutmaya çalışıyor. 5 yaş ve 10 aylık ikizler. Asla yetemiyorum. İlk çocugumu ben büyüttüm çokta güzel baktığım söylenir diğer bebeklerim ateş parçası ve abileride tamamıyla farklı bir çocuk oldu
0 oy
(3,154 puan) tarafından
Saat 00.00 itibariyle 27 olucam kızım 12 aylik 
0 oy
(41 puan) tarafından
30 yasindaym. Bir oglum var,bakani cok ama yine de çok zor geliyor. İkinciyi düşünmüyorum Rabbim isteyene versin benimkini de bizlere bağışlasın
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Zor gerçekten 29yasonda bitane minik kuşum var büyük ihtimal tekte kalırız cunki çalışıyorum iki çocukla çalışıp yapmam çok zor ama hayırlısı tbiki

İlgili sorular

+1 oy
111 cevap 1,181 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
91 cevap 1,231 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 84 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 284 göst.