0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Ben elimle ovaliyorum genelde kızlar kese yapan var mı aranizda yapsam birşey olur diye korkuyorum yapsam mı acaba

29 Cevaplar

0 oy
(7,277 puan) tarafından
1 yaşında benım küçük ona bile yapıyorum 
(166 puan) tarafından
Bende yapmak istiyorum canım çünkü elle temiz olmadigini düşünüyorum ama korkuyorum vücut kızarır falan diye
(7,277 puan) tarafından
Kız bişey olmaz çok bastırma hattâ hoşlarına gidiyor gıdıklandıkca :D
(166 puan) tarafından
Yapayım ozmB. En azindan rahat olurum daha temiz olur
(7,277 puan) tarafından
Aynen cnm
-Reklam-
0 oy
(2,753 puan) tarafından
Benim annem 6 aylık cocugumu her yerini keselemisti. Normal kaygısız insanimdir ama ben bile korkmuştum. Benden saklı yıkamış. Sonra çocuk baktım çok rahat banyodan sonra hep keseledim. 2 yaş falan baya rahat keselenir 
(166 puan) tarafından
Bende artık yapayım ozman canim altı aylık bebek keselenmisse
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri yapıyorum iyice köpürtüp gezdiriyorum vücudunda tabi bastirmadan
tarafından
Kese sormuş. Lif sormamiski
0 oy
(93 puan) tarafından
Doğduğundan beri örülen lifle sürtüyorum çok bastirmadan tabi 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
3 yaş keselerim oğlumu yoksa kirliymis gibi hissediyorum:)
0 oy
tarafından

yorumlari okuyunca sok oldum :D.. hic kullanmadim neresi kirlenicekte keselicem.

(3,475 puan) tarafından
Siz kendiniz de mi keselenmiyorsunuz flamingo ben de sasirdim su an hadi bebe neyse de :))
(2,091 puan) tarafından
Bende bekliyim burda
(3,475 puan) tarafından
Ben ayak altindan tut tepeye kadar keselerim duzenli kendimi de oyle keselemeden temiz olmaz ki bulasiklari sungerle ovalamadan sudan gecirip kenara koydugunu dusunsene :))
tarafından
valla kendim keselensemde hic kir cikmaz.. o yuzden devamli kendime kese surmem.. cocuklarima da hic surmedim henuz, ozellikle cilt tipi hassas insanlarin kendini yonmasi anca deriye zarar verir, ozellikle bir kizim oyle.. yani bacak aram hic terlemiyor sahsen, belki birbirine degmedigindendir onu da bilemem.. onun disinda hic kokmadim su zamana kdr demek ki yikanmak var, yikanmak var :))
(3,475 puan) tarafından
Yani biz de ayda bir kere banyo yapmiyoruz ki canim :) gunluk dus alirim ama her gun keselenmesem de sık sık keselenirim cocugumu da oyle herkesin tercihi tabi bi sey diyemem
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Bebek kesesi ile doğduğu günden beri kese yapıyorum 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Doğdukları günden beri keselerim yoksa kirli geliyor bana
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Doğduğundan beri hep keselerim ben diğer türlü olmaz canm mutlaka kesele 
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Yeni doğan bebem var ona bile kullanırım

Ölü cildini atsın diye
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Benim sipada iki yaşina gircek şu yumusak sungerlerden kullaniyorum bacaklarinda kir resmen bagriyo ben burdayim diye tabi cikarmiyo :) elimle ovalayincada sipam elletmiyo bende kese almayi dusunur oldum yorumlari okuyam bende kullananlar varmiymis :))
0 oy
(242 puan) tarafından
Bebeğim 4 aylık yıkarken keselerim tabi bebek keseleri var onlarla elimle yapmak mı bilmiyorum hiç içim rahat olmaz temizlenmiş gibi gelmez bana ya 
0 oy
tarafından
Yumuşak örgü kese kullanıyorum 8-9 aylıktan beri yapıyorum 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kimsede yadirgamamis kese ayrı birşey lif ayrı birşey doğal sünger lifi var onunla yıkarım iyice köpürtüp doğduğundan beri onu kullaniyoruz
0 oy
(1,921 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim peluş tüylü ipten kayinvaldem örmüş yumuşak doğduğu günden beri kullanıyorum (sakallı ip de diyorlar bebeğin tenine batmıyor yumuşacık ) yani iki yaşına gelmiş hiç mi kese yapmadın canım , mağazalarda da bebek lifi satılıyor onlardan da alabilirsin doğduğundan itibaren o bebek lifleride kullanmaya uygun 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Dogdundan beri keseliyom
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Vala bizimkiler doğduğu gibi lifleriz her banyoda mutlaka lifleriz büyüyüne kdr heleki 2 yaş büyük bizi kirkliga bile lif yaparız ama öyle yumuşak bir bezle nazikçe. 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben lifliyorum o kadar 
0 oy
(173 puan) tarafından
Yumsak lifle keseliyorum doğdu dogali
0 oy
tarafından
Kızım 1 buçuk yaşında geçen ilk defa kullandım yavaş yavaş 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.