0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından

Kızlar 35 haftalık hamileyim 

Bugün kontrole geldim nstde düzenli sancim çıktı yatış verdiler 

Serum felan taktılar 1000 ml çok iyi geldi 

Sonrasında 2 kere nst ye girdim sancım durmuştu ve açılmam yok 

Taburcu olmak istiyorum çünkü ağrım yok 

Sizce beklemeli miyim çıkmalı mı :unsure:

10 Cevaplar

0 oy
(3,814 puan) tarafından
Cıkmalısın :).          
(48 puan) tarafından
Bilmiyorum
(3,814 puan) tarafından
Kendin bilirsin tabi canım riskli bişi sonuçta. Ben de aynısı oldu 40 haftalıkkrn kagıt imzalayıp cıktm. Sana doktor dee zaten cıkabilirsim dıye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haftan ileri bence ne kendini nede bebeği riske at bir süre bekle onlar taburcu edene kadar 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Tabiki kalmalısın
0 oy
tarafından
Kal canım bebeği riske atma iyice kontrollerin yapılsın doktor çıkabilirsiniz dedikten sonra cik
(48 puan) tarafından
Hemşireye sordum doktor çık demez dedi
İlaç felan vermiyorlar sadece nst sancı takip
tarafından
O zaman sen bilirsin canım yanlış yönlendirmek istemem seni
(48 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum yorumunuz icin
0 oy
(979 puan) tarafından
En dgru cevabi dktrun verir bnde öyle olmuştum yats verdi yatmadım iki gün gcmeden suyum gelmişti mecbur dgum olmstu.. bnmki 38hf içindeydim ama USG de 35hf ckmsti 37hf ile uyumlu dgmustu
(48 puan) tarafından
Sagolun teşekkür ederim
0 oy
(264 puan) tarafından
Doktorun ne diyorsa onu yap bence  ne kendini nede bebegi riske at kal hastanede
(48 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Doktor ne derse o canım burdan kimsenin dediğine göre hareket etme karnındaki bebek herkesten herşeyden önemli azcık sabret bence
(48 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Bende o haftada yatmıştım hastanede ve tam 1 hafta kald herşeyimi düzene soktular öyle Ciktm bence kalmalisn
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Tabiki yatmalısın boşuna takip altında tutmuyorlardır seni vardır mutlaka bir bildikleri bende 34+4 te standart kontrol amaçlı gittim nst de sancım çıkmış ve ben hissetmiyordum bebeğin kalp atışları da biraz yüksekti doktorum hemen yatış verdi sancını azaltalım bebeğin de kalp atışlarını düzenleyelim dedi ertesi gün tansiyonum da oynama başladı 4 gün yattım 5. Gün yüksek tansiyon sebebiyle acil sezeryana alındım çıkmayı teklif etme bence doktorun senin için en uygun zamanı zaten belirler hastane oldukça sıkıntılı bir ortam ama ikinizin sağlığı için gerekiyorsa katlanmak gerek canım ☺️
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Doktor bilir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 358 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
6 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

378,354 soru

11,324,991 cevap

34,776 kullanıcı

...