0 oy
59 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar bana tuvalet eğitimi konusunda akıl verin lütfen ikiz kızlarım 25 aylıklar nasıl alışırlar ne yapılır ben soruyorum gidelim mi diye hayır diyolar bir ara bezsiz gezdirdim hep halıya işediler halı çok kötü koktu bezsiz gezdirmye korkuyorum köyde kuzenleri de gelmişti 9 ay bar aralarında o yaparken bizimkilerde lazımlıga gitmişti ama ben sal.ak aklım aman burda alıştıramam evde daha kolay deyip orda devam ettirmedim çok pişmanım köye gidince kuzeni gelir mi bilmiyorum onlar ankara da biz istanbuldayız köyde çorum yine bir araya gelseler etki ederdi ama iş işten geçti bana yardım edin ne olur etkili çözüm söyleyin

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım tuvaletin ne zaman yaptığını biliyorsan ona sormadan kendin sürekli götür zaten sen böyle yaptıkça artık sorduğun zaman da kendisi evet diye cevap verir yani bilmiyorum ben oğlumu 1,5 aylığını köye gitmiştim orada öğrettim gayet de kolay oldu köyde yaşayanlar bilir zaten:)
tarafından
Evet aynen köyde daha kolaymış meger
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Biz ilk basladigimizda 22 ayliktik. İlk gun bezini cikardim bezsiz, kilot giydirdim. İlk once yarim saatte bi goturup kazimliga oturtuyordum. Yarim saatten daha az sureylede goturuyordum. İsemiyodu. Sonra altina yapti sansima parkenin ustune isedi. Zaten ni şekilde yapmasini istiyordum altina yada lazimliga ki cisini gorsun diye. Gordu cisini bak dedim cisini yaptın gel tuvalete koşalım hemen dedim. Tuvalete gittik bak dedim cisini buraya yapacaksın tamam mi felan dedim tabi ne kadar anladi bilmiyorum. Daha sonra cisi gene gekdi altına biraz kaçırdı tuttu tuvalete goturdum kosa kosa lazimligina yaptı. Gordu yani lazimliga cis yapildigini. İlk 3 gun surekli ben goturuyordum cise. Tutmayi hemen ogrenmisti. Bazen tabi kaciriyordu ama tamamen mesanesini bosaltmiyordu. Oyle boyle deroen 3.gunun sonunda kendisi soylemeye basladi. Suan tam 24 aylik. Sende istersen bezini çıkart altina kilot giydir halilarida topla isesin. Baktin umut var kavrayabilecek durumdalar devam edersin
tarafından
Teşekkür ederim deneyeceğim bunu
(747 puan) tarafından
Rica ederim insallah basarirsiniz
0 oy
(485 puan) tarafından
Kizimda 27 aylik ve 10 gundue bizde ayni sureci yasiyoruz .ilk bata hem tuvalleti hemde lazimlifi anlattim ikisinede yapabilecegini ve surekli sordum varmi cicin varmi kakan diye . Sabirli oldum . Tuvalete yapmaz oldu .ama yaptigi i birlikte dokuyoruz , su dokuyor oyin gibi oldu. Kaka olayi ise bizi asil yoran ilk yaptiginda zorla yapti ve korktu çıldırdı:) daha sonra yine devam etti ve tuttu kabizlik oldu haliyle .smdi kaka olayi o kadar olmasada yine sorun. Cnku tutuyor ? Korkuyorum diyor bizden duyunca.krem suruyoruz, yikiyoruz , sariliyorum yanindayim diyorum . Ama iste sorunlu. Ama zamanla cisim var kakam var veya iste pantolonum batti diyor .

İlgili bir soru bulunamadı

377,374 soru

11,293,152 cevap

34,711 kullanıcı

...