0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Kızlar kayseride yaşiyan ve evde ek iş yapan varmi yapmak isdiorum ama guvenli site bulmaiorm

1 cevap

0 oy
(119 puan) tarafından
Bende Kayseri'nin yahyalı ilçesinde oturuyorum çok aradım ama bulamadım 
(121 puan) tarafından
Bende cok arasdirdim ama yok 1 ay kaldi oğlusum gelcek dünyaya bende biseyler yapmak isdiorum koseye para atmak isdiorum oğlumla alakali cok planlarim var ama para yok
(119 puan) tarafından
Benim de 2 ay sonra kızım dünyaya gelecek hem onun için hem de evde boş vaktim çok canım sıkılıyor o yüzden arıyorum ama bulmak zor galiba
(121 puan) tarafından
Aynen oyle fabrikalari arasdirin orda oluyor diolar mesela tekstilde usd temizlemede ama ben talas da oturuyorum kesin buraya kadar gondermezler bide fabrikada bi calisan yok kimseule iletişim kuramiyorum evde manti sarma kurabiye filan yapayim dedim sonrada brnim sevdim sekilde sevmezler belki busuru onlarla uğraş
(119 puan) tarafından
Canım evde mantı sarma kurabiye yapmak gerçekten çok zor çünkü insanları memnun etmek sıkıntı bulanlar var ama nasıl buluyor anlamiyorum ya
(121 puan) tarafından
Aynen bende ondan korkdum geri vaz gectim bide daha demin dedim gibi ben talasda oturuyorum bura yaridan coğu zengin havalilar bisey beyenmezler burdan bi komşum yap baya gider herkez alir misafir geldinde burdakiler baskalarina yaptiriyor demisdi ama insanlari taniyinca bana gore deilmis dedim
(119 puan) tarafından
Bı ara ben katalog işine girdim satış yapmak çok zor
(121 puan) tarafından
Evet bende girdim hayla uyeyim ama satis yapmiorjm insanlara yalvarmak hic bana gore deilmiş onu anladim katolog genelikle fenalar vurdum duymazlar daha iyi yapior
(119 puan) tarafından
Ay evet ya onun için bı de çevren olması lazım benim Yahyalı da tanıdığım kimse yoktu satış yapamayınca geri çıktım
(121 puan) tarafından
Aynen cevreninde olmasi lazim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
4 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Karaogluirmak (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
0 oy
0 cevap 30 göst.
20 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (378 puan) tarafından soruldu

399,821 soru

11,959,381 cevap

36,126 kullanıcı

...