0 oy
2,612 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bunu sormak ıcın farklı hesap actım utandımm ama lutfen linç etmeyın dısardan aklı basında bırının fıkrıne cıdden ıhtıyacım var saglıklı dusunmeyecek hale geldım bıraz uzun olacak ama hakknzı helal edın.. Benım cocuklk arkadsm var yedgmz ıctgmz ayrı gecmezdı sınrasnda ben nısanlandım fark ettım ama gırmemeızlkden geldım ılgısını esımı hıc tanımıyor etmıyır konusmukugu yok mesela foto cekılırken yanına oturmalar bı kac suzme bakıs onune gelip oynamalar benı cok huzursz ettı ve bu kız benım yengemın kardesı ben buraz mesafe koydum hiç bısey demeden esım oralı bıle olmuyor farketmedı onu hc ya nasıl soyleyım anlardım en azından cunku boyle bısegn anlamama imkanı yok bu kız da benım kuzenimle evlendı gecen dugun e gıttım kuzenım dıye gozumun ıcıne baka baka gelınlıkle esıme baktı yıne bısey demedım kıskanıyor demesın laf  cıkmasn kendını bısey sanmasn dıye cunku esım ona bakmıyor kısacası bu yemege gelecekmiş abımle yengemle bıze ve ısrar ediyormus yemege gidelim hep beraber  ya kızlar Allah askına napıyım yanı konussam olmaz konusmasam da olmaz ılgısını cekmeye calısıyor bellı esımle konussam farkeder onun daha dıkkatını ceker bı cıkar yolu gosterın bana gelmesini istemiyorum hıc de konusmayız 

58 Cevaplar

+6 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşimle 15 yıllık birlikteliğimiz var bir kez olsun buluşmalarımızda bir arkadaşımız da bizimle gelmedi işte bu yüzden eşinizi sakınmanız lazım. Herkes görsün mesajınızı örnek alsın kendine. Eşinize de belli etmeyin kendini Hint kumaşı sanmasın gözünü açmayın. O kızla bir daha görüşmemek için tamamen mesafe koyun yuvanıza sahip çıkın.
(13,202 puan) tarafından
Bizim eşli görüştüğümüz milyon tane insan var bizde neden olmuyor? Gayet iyi anladım dediğinizi. Biz de kaliteli vakit geçiririz eşimle birlikte ama o dediğiniz kendinizi dünyadan soyutlamak ve aşırı saçma. İnsanda mide olduktan günahı haramı bildikten sonra yapmaz zaten.
(2,537 puan) tarafından
Saçma bir şekilde bana yürüyorsunuz hanımefendi siz gezin tozun kime ne. Arkadaş bir kere farketmiş olmasına rağmen mesafe koymamış şimdi de ne yapacağını düşünüyor
tarafından
Biz bı kere eşli görüşme yaptık ben bu durumdan rahatsız oldum bidaha düşünmüyorum. Bence haklı bir yorum bı insanı o kadar da icinize sokmak doğru değil. Kimin niyetinin ne olduğunu bilemiyoruz malesef devir çok kötü oldu
(2,537 puan) tarafından
Ya birde anlam veremiyorum bu tarz görüşmelere çocuklar da etkilenebilir yani onun annesi babası bunu almış evinde bu var böyle konuşuyor vs vs çok şeye şahit olabilirler zaten en kötüsünü de arkadaş yaşamış kimsenin başına gelmeden mesafesini korusun evet arkadaşınızdır eşler eve gelmeden muhabbet edilir sonrası olmamalı
(13,202 puan) tarafından
Herkesin kendi hayatı ne denilebilir. Bence post sahibi de abartıyor. Yaa ben insanları anlamıyorum cidden. Hoşlanma imrenme beğenme kavramlarını bilmiyorlar. Akraba yahu! Neyse boşverin siz beni
-Reklam-
+4 oy
(546 puan) tarafından
Neden seriat neden ayri oturulcakmis ki benim icim temiz vs filan deyip Allahin hukumlerine karsi cikiyorlar ya iste bu yuzden. Erkek kadin ayri oturcak görüşmucek konusmucak enn güzeli bunlara hic firsat vermiceksin bile.Seni yaradan sen incinme daha guzel yasam sür diye bu kanunlari koymuş Iste layikiyla yapmak nasip olsun
(2,701 puan) tarafından
Bizdede gelen erkekler kadınlar ayrı oturur düğün vss olursa evde misafir gelirse hep ayrıdır ben hiç eşimin arkadaşlarını görmem evine eşleri ilede gelseler bi Allahın selamını veririz okadar, insanlar çok geniş olmuş genişlikte degil bunlarınki daha farkli,
Bizim binaya yabancı komşu taşindı eşlerimiz tanışsın oturup sohbet muhabbet edelim dedi kabul etmedim eşim zaten asla etmez
(546 puan) tarafından
En güzeli batı kültürünün ne pisligi var özenip  modernlik adi altinda herseyimizi değiştirdiler simdi huzur yok duyuyoruz surekli o onun kocasina kacmis bu bunun karisini kacirmis her gun boyle sacma sapan olaylar hep bu yuzden
(13,202 puan) tarafından
Geçen hafta şeriat yüzünden bir kadın döve döve öldürüldü bunu mu istiyorsunuz? Herkes bir şekilde dine uygun yaşamak ister. İsteyen haremlik selamlık oturur da bunu şeriat olarak genişletip bakış açınızı daraltmayın lütfen.
(546 puan) tarafından
Kardeş seriat ne bunu bil once Allahin kanunlari demek her kim seriat istemezse kafirdir! Ayetlerin sonlarinda hep gecer bi ayeti  kabul etmeyen istemeyen kafir olur.insanlarin sacma hukumleriyle Allahin seriatini karistirmadan once bi dusun hele
+2 oy
tarafından
Eşine hiçbir şey söyleme. Evine de asla kabul etme. Gerekirse yengene abine dersin onunla bi konuda ters düştük. Görüşmek istemiyorum diye. Şüphelerini kimseye söyleme ama tedbirli de davran.
(8 puan) tarafından
Oyle desem anlar cunku dugun gunu annem yengeme demısmı kardesınee soyke uzak dursun bıraz damattan kızım sımdı ters anlar cok sokuluyor cocuga demıs halbukı anneme hıc bısey dememme ragmen annem bile hıssetmıs
(66 puan) tarafından
O zaman annen abini uyarsın. Onunla gelmesın. Kımsyedr bşy demesnlr şart dgl ya onlrla glmsı
+1 oy
(1,246 puan) tarafından
Direkt söylersen olay büyür iftira der kanıt yok. En iyisi bahane uydurmak canım. İşim var başka yere davetliyiz gelemeyiz belki sonra vs vs. Sende çağırma asla evine. Bide bu senin utanman gereken bişey değil neden yeni hesap açtın ki.
(8 puan) tarafından
Abımle gelıyorlarmıs canım davet etmediğim halde konusmadıgım halde dusun ya nasıl kurtulurum bundan
tarafından
++ verip cikayim  :)
(1,246 puan) tarafından
Canımmm :) ❤️
(1,246 puan) tarafından
Abine söyle canım hoşlanmıyorum ondan bana bi yanlışı oldu aramızda kalsın anlatamam kimseye de abin sır tutabiliyosa.tutamazsa o zaman abine bahane bul gelmesinler diye işim var vs yapcak bişey yok başka
+1 oy
tarafından
O senin en yakın arkadaşın değil başta . Bağını kopar . Basın çok ağırir.
+1 oy
(1,371 puan) tarafından
Kaşar mı acaba 
(8 puan) tarafından
Ya o kadar bılmıyorum da bı kac kerede baska bı yerde  bır erkegın dıkkatını cekmej ıcın onunde oynamıştı aynısını kocama yapınca rahatsz oldum anladım ayartmak ıstedıgını
(1,371 puan) tarafından
Tamam işte kaşarmış
(8 puan) tarafından
Napayım sence uzak durmakda yetmıyır abımden yakınlık kurmaya çalısıyor
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ne görüşün ne de gelsin. Hiç sevmediğim insan tipi. Hissediyorsanız mutlaka gerçeklik payı vardır. 
(8 puan) tarafından
Hissediyorum da nasıl davranmam gerek bılmıyorum coksa lafını duydum genede gidip sormadım o kıza baska bı arkadasımın yanında kocasıyla hergun bırlıkde oluyır bıle demus bana bundan sanane mesela
(1,928 puan) tarafından
Aaa edepsiz. Senin özelini konuşacak ve uyduracak kadar çirkef. Hiç yüz verme keşke birlikte oturmayın eşlerle. Eşinlede muhabbetli ol. Güzel giyin
0 oy
(9,573 puan) tarafından
Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokma 
(9,573 puan) tarafından
Müsait değilim de çağırma zorla gelecek halleri yok
(8 puan) tarafından
Oylede napıyım nasıl cıkarım bu ısten
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Allahin cezası kocan neyine yetmiyor evlenmis bide serefsizligin cinsiyeti yok işte 
(8 puan) tarafından
Daha neler varda yazamıyorum uzun oldu dıye kendını cok bellı ettı onun esıde benım sut kardesım
(12,856 puan) tarafından
Herkes birbiri ile evlenmiş resmen etrafda başka kimse yokmuş gibi
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Uzak dur muhatap olma napcan kocanida uzak tut böyleleri yuva yıkar 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Mesafe koy hatta çok soğuk davran yaptığı çok ayıp ya 
0 oy
tarafından
Aranızda samimiyet mi var o kızla 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayy senin bu zamana kadar düşman hata süzmesini görür görmez lafını sokucaktin kız bildiğin yüz bulmuş senden 
0 oy
tarafından
Ar damarı çatlayınca böyle oluyo canım

gıtme gelme kes ıletısımı kıza acıkca söyle halin tavrın hosuma gıtmıyor de anlar zaten o ben aılece gorusmek falan ıstemıyorum herkes gecımıne evıne esıne ısıne baksın de yeter o ona
0 oy
(48,648 puan) tarafından
esin uzerinden konuş yogun calisiyo ve istemiyo esli.gorusmek kimseyle hos.karsilamiyo de
(8 puan) tarafından
Abımle gelecek dıye onu dıyemem canım baska napabılırım
(48,648 puan) tarafından
musait degiliz de abinleri de kabul etme aradan bir iki hafta geçince abine soyle tek siz gelin diye
0 oy
tarafından
Uzak dur kesinlikle uzak dur bak böyle biseyler bende yılardır hissetim sedece his bu deyip sustum eşimin kuzeni benim dostum dediğim arkadaşım di dedim sonuc 25 yıl sonra dayanamadim artık bu sene patladım hiç iyi olmadı şimdiki aklim olsa en baştan hissetim de ayri takilsaydim keşke halâ ortada bisey yok ama ben biliyorum Allah'ta biliyo sadece beyenilmek hoşuna gidiyor du o yuzden uzak dur his cok onemliymis çok 
(8 puan) tarafından
Benım kıde o hesap dıkkat cekmeyr calısıyo gıyınmesınden tut herseye boyle yapıyor uzagım ama abimden yakınlık kurmaya calsııyıor
tarafından
Bende yıllarca uzak durayım dedim olmadı canim olamadi icime alayım dedim oda olmadi konduramadim olmadi şimdi bütün baglar koptu bende koptum ne anlatayim ki bir dunya keskem var uzak dur derim açık açık soyle sevmiyorum bu kizi de korkma eşini karistirma karakter olarak sevmedim de acik ol icine atma
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bahaneler üret eşinede sakın söyleme onu evine alma olduğunca uzak dur ve arkadaşım demekten vazgeç utanmaz arlanmaz eşin pas verse koynuna girecek kaşar
(8 puan) tarafından
Esım az yuz verse neler yapar tahmın ediyorum da Allahdan o oyle degıl cok uzuluyırum bı kadının evlı erkege merak duymasından
(7,768 puan) tarafından
Bol bol dualar oku bakara ali imran aç o pislik her haltı yapabilir aman diyim sakın evine sokma
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Eşine at topu eşim istemiyor de  eşine de belirt bence hoslanmadigim hareketleri var diye 
(1,194 puan) tarafından
Eşine de sana bakıyor deme rahatsız oluyorum sogudum hareketlerinden de
(8 puan) tarafından
Esım zaten sevmiyor onu hareketlerinden onunla konusma bıle demıstu bekarken arkadaslarının arasında konusmuslar onu heralde yengemın kardesı dıye aramıza gırmeye calıs yır aıleme bıde kuzenımle evlendi gecem hafta
(1,194 puan) tarafından
De soğudum hareketlerinden tahammül edemiyorum seni bahane etcem de
0 oy
(119,263 puan) tarafından
bi sure abinlede arana mesafe koy en iyisi
(8 puan) tarafından
Anneme dsem mı acaba gelmesınler bana dıye
(119,263 puan) tarafından
olabilir
tarafından
Annende fark etmiş zaten  cıvık hareketlerini
0 oy