0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından
kizlar kizim uc gundur sebepsiz yere korkuyo eliyle duvarlei gosteriyo korkuyo agliyo bagriyo gece aglaya aglaya bagra bagra hal oldu hopluyo urkuyo gozlerini simsiki kapatip omzuma gomuyo agliyo perisan etti bizide sabahta ayni seyi yapti ben golgelerden korktugumu dusunuyorum cocugunuzda ayni seyi yasadiniz mi gecici bisey mi ne yapmaliym blmitorm

10 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
camdan iceri duvara ışık yansimasi falan oluyomu
(227 puan) tarafından
evet oluyo acaba ondanmi korkuyor diye dusunuyorm bende golge filan anlatmaya calistim bak kizim elimizin yansimasi filan anlamaz ama ben korkmasn dye herseyi yaptim ama yine korkuyor
(48,690 puan) tarafından
elektirikler gitmişti gece lambasini açınca avize tavana golge yapmıştı kocaman bir sure ela ondan korkmustu
(119,338 puan) tarafından
tamam iste gölgeden yansimadan falan korkuyo oraya koyu renk perde yap benim evdede cati cami var yan can kuzeyde korkmustu
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Bisey felan mi izledi acaba. Yada etkilendigi bi durum felan mi oldu. 
(227 puan) tarafından
aslinda actigim cizgifilmlere dikkat ediyorm genelde niloya fikan aciyorum ama anlamadim uc gundur boyle uzerine cok dusuyoruz diye acaba korkuyo gibimi yapiyo karanlikta uyurdu daha dune kadar simdi isik kapattirmiyo
(747 puan) tarafından
Biraz dusme bakalim ustune. Takip et ama ona bwlli etme korktuginda teoki verme bakalim ne yapacak
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Video vs izliyorsa orda gördüklerinden olabilir 

İzliyorsa bı kaç gün izletme bı duruma bak devam ediyorsa bı gosterin doktora canim
(1,169 puan) tarafından
Niloyada bir bölüm var mete gölgesinden canavar diye kaçıyor. Kızım onu izledikten sonra odası karanlıktan orda durmak istemiyor beşikten yeri gösterip anne orda canavar var diyor. Kaç kere anlattım canavar diye birsey yoktur diye. En son canavar evimize gelemez ki onun anahtari yok kapıyı açamaz dedim. Nasıl yenecek bu korkuyu bilemiyorum. 29 aylik
(227 puan) tarafından
yaaa avaba benimkide onumu izledii niloyada oyle seyler varmii
(1,169 puan) tarafından
Evet canım bir bölümünde var gölgeyi anlatmak istiyor ama çok korkuyor mete canavar peşimde canavar var diye kaçıyor kızım onu gördükten sonra korkmaya başladı
(227 puan) tarafından
ayy kuzummm sen dedikten sonra yazdim arama motoruna kirmizi cikiyor ya izlenilenler oysaki o bolumu izlemisiz hic farkinda degilimmm demekki benim kide ondan sonra oldu bilinc altina yattii
(1,169 puan) tarafından
Olabilir canım ışıkta falan gölge oluyorsa aklına gelip korkuyor olabilir
0 oy
tarafından
Aynı şekilde gece bir çığlık atti ödüm koptu bisey oldu sandım. Okuyorum falan ama uykusunda korkuyor gün içinde bisey yok 
(227 puan) tarafından
benimki gun icindede yapiyoe numarami yapiyoe gercekmi anlayamiyorum cunku korkuyo agliyo agliyo bonibon verdigim an sesi kesiyo
tarafından
Çok nadiren kardeşiyle biraz fazla ilgilensem anne korktum diyor sarılıyorum falan ama nadiren.  Bonibon için de olma ihtimali yüksek çok fenalar çünkü:)
(227 puan) tarafından
bende cok urkuyorum boyle yaptikca insallah duzelir maf etti  beni cigliklar aglamalari
0 oy
(48,690 puan) tarafından
okuyorsunuzdur muhtemelen okuyun dicem de bir sebep buluyorlar korku icin kizimda holdeki lambadan korkutuyodu kendini 
(227 puan) tarafından
evet evet zorla sanki bisye ariyor tavana bakiyp benimkode ya
(48,690 puan) tarafından
unutuyorlar zamanla dikkatini dagit lamba açık dursun
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Telefon fenerini yak duvarda bak elimle köpek yapıyorum de köpek şekli yap hav hav diye taklit yap bak dokunabilirsin bu gölge de anlat göster geçer zamanla sen itme ama dokunsun diye bırak o dokunsun cesaretlenip. Oyunla anlatırsan anlar yoksa çok zor. Bide çizgi film izliyo mu izlediği çizgi film varsa bi bak bakalım belki ondan da korkmuş olabilir
(227 puan) tarafından
ya is yapmak icin aciyorum kuzum ama.heo niloya araba leo filan aciyorum  o dedigini denedim ama numarami yapiyo gercekmi anlamiyorum sabahta korkuyo durup dururken agliyo bagriyo bonibon verince aninda susuyo guluyo anlamadm
(1,246 puan) tarafından
Ay kız çikolata için yapıyo olmasın :) ağlayınca verme bonibon noldu korktun mu de neyden korktun de sarıl ben yanındayım korkabilirsin ben sana destek olurum vs de anlasın çikolata vermeyeceğini
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Bizimkide o yaşlarda gölgesinden korkardı gece odasına YAtti mi başlardı ağlamaya acaba gölgesinden korkuyo olabilir mi
(227 puan) tarafından
evet olabilir balim ya:(
0 oy
tarafından
Benimkide en ufak yansimadan korkuyi haken bile bazen duvara yaklasir sonra hrmen kosarak yanima gelir 27 ayligiz bide sinek gormustu ondan korkup sarilirdi onlara alisti artik oynuyor hata belki sizinkide sinek falan gormus olabilir
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Normal her çocuk yaşıyor. Korkulacak bir şey yok falan demeyin korkusunu kabul edin korktuğun şey nasıl bir şey gel resmini çizelim falan diyin. Gün içinde izlediği çizgi filmlere dikkat edin. Perdenin şurasından mı korkuyorsun gel seninle farklı bir perde modeli bakalım bu olursa nasıl olur diye sohbet edin korkusu üstüne. Bir de Caillou izletiyorsanız mesela bir bölümünde hayaletli bir yer vardı kızım ondan epey bir korkmuştu. Bir çizgi film in bir bölümü masum diye diğerleri masum olmayabiliyor.
0 oy
(863 puan) tarafından
Benimkide 28 aylik golgelerden çok korkuyor acaba sizinki de gölgeden mi korkuyor. Sürekli soruyor bana sarılıyor ağlıyor anlatıyorum gülüyor oyun yapıyor ama tek başına gördüğü gibi koşarak geliyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 167 göst.