0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (741 puan) tarafından

image

Süpürgem bu toz torbasız çekiş gücü düştü neden olabilir içide temiz ? Boruda da bişey yok

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Filtrelerini de temizledin mi ? Tikaniyor oralar da.
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Filtresine baktın mı canım.
(741 puan) tarafından
Filtresine bakmadım canım içinde ki
(7,118 puan) tarafından
Filtreyi temizlemeyince çekim gücü düşüyor. Hazneyi çıkar görürsün zaten.
(741 puan) tarafından
O yılanmıyor :(
(2,833 puan) tarafından
Değiştirmen gerekiyor olabilir filtreyi sonra tekrar güzel geçer makinan canım filtreler satılıyor.
0 oy
tarafından
Toz torbası dolmuştur bekki
(741 puan) tarafından
Toz torbasız ama içi de temiz
tarafından
Bozulmuş ozaman
(741 puan) tarafından
Yok ya
0 oy
tarafından
Filtre sini yıka kurusun sonra tak dene canım 
0 oy
tarafından
Bunların ayrı bir filtresi olur diye biliyorum onunda temizlenmesi lazım dolmuştur kesin ondan cekmiyordur 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim de çekmiyordu filtresi var ya sünger onu ayda bir yıkıyorum sonrasında hemen düzeliyor 
tarafından
Benimkide öyle sünger ve önümde keçesi var bunları çıkarıp temizlemesem hicguzel çekmiyor
(5,108 puan) tarafından
Aynen öyle canım yıkayınca çook iyi çekiyor
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Filtreli ise 6 ayda bir filtre temizliği yapmak gerekiyor iyice yıkayıp 24 saat kurutarak tekrar kullan çok fark ediyor
(741 puan) tarafından
Şimdi yıkıcakdım ozaman yıkamım kurumaz mı hava da güneşli
(2,097 puan) tarafından
Hava güneşli ise kurur neden kurumasın ki ama iyice kurumadan kesinlikle kullanmayın demişti bana servisteki. O da yaklaşık 24 saat beklemek anlamına geliyormuş.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O toz çeken yerini filtrelerini borusunu ve o en uçtaki çeken parçasını yıka 
(7,768 puan) tarafından
Filtresi yıkanmıyor demişsin bn hep yıkarm resmini atsana filtrenin
0 oy
(339 puan) tarafından
Filtrelerini temizle canım yada değiştir ben yıkıyorum hemen fark ediyo 
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Filtresini temizle. Eşim geçen temizledi bizimkini resmen halıya parkeye yapışıyor zor süpürüyorum aşırı güçlendi 
0 oy
tarafından
Herkes filtresini yıka demiş ama her filtre yıkanmıyor canım filtre sünger ise yıkıyabililirsin kağıt filtre ise yıkanmaz şişer zamanla foto ekler msn filtre ye bakıyım
(5,108 puan) tarafından
Toz torbasızlar sünger oluyor zaten canım bildiğim kadarıyla. Benim kötü çekmeye başlamıştı annem yıka dedi ben yıkanmaz sanıyordum sonra kullanma kılavuzuna baktım yıkanıyormuş yıkayıp takınca yeni gibi oldu
tarafından
Sünger olanlar yıkanıyor elbet benımkı de sünger diğer çeşit filtreler oluyor onlar yıkanmıyor foto ekliyim bak
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Bu süpürgeler cok nalet birşey bende aldım bı süre sonra cekmemeye başladı sonra ıslık çalmaya başladı iade ettim yenisini aldım 

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Filtresini çırp sürekli yıkamak zarar verir. Senede iki kere yıka ama her süpürmede çırp
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Valla bu arkadasimda var o kadar guzel cekiyor ki benimki bozulur sa bundan alacam filtrelerinenfalan bak internetten yeni filtre siparis et istersen borusularini su ile yikayabilirsin
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Benim makinanın aynısı bu. Toz haznesinin kapağının üstünde bezden bir filtre var canım üzerinde de musluk resmi var hatta onu iyice yika bir gün kurusun yerine geri tak mis gibi çekmeye devam eder...
0 oy
(6 puan) tarafından
Cnm içinde iki tane filltre var bende de bunun aynısı var yeni filtre alıp takman lazm bende her sene yenisini aliom çekim gücü düşüyor çünkü eskiyor filltreler
0 oy
tarafından
Geçen aynisi bizede oldu garantiye götürdük filitrelerinin 6 ayda bir değişmesi lazımmış ne kadar yikasanda tikaniyormus
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Boruları temizle belki bişey tıkanmış tır geçiş yerlerini temizle bak iyice 
0 oy
(811 puan) tarafından
Zamanla performansı düşüyor eski makineyse eğer.
0 oy
(114 puan) tarafından
Aynı süpürge bende de var. Senede bir yeni filtre alıp taktım. Ne kadar temizlersen temizle yeni filtre gibi iyi çekmiyo. Bi de süpürge başlığını vida yerlerinden söküp iç dış yıka. Böyle böyle 3 yıl kullandım. Daha dayanamayıp fantom pratik dik süpürge aldım. Meğer rowentadan çok çekiyomuşum onu anladım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
4 cevap 86 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,361 puan) tarafından soruldu