0 oy
72 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (343 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba benim oğlum 2 ye gidiyor ve sınıfımızda ailemle kitap okuyorum etkinliği var. Her hafta anneler bı hikaye seçip onu çocuklara okuycak hatta o hikaye ye göre biseyler yapacak ben kırmızı başlıklı kızı seçtim ama aklımda nasıl ne yapmalıyım konusunda hiç bir fikrim yok daha ilk defa yapıyoz önceden yapmış olan bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım da 2.sınıf ama böyle etkinlik söylenmedi bize..aslında güzel birşey bazen zorla okutuyorum.öğretmen set halinde hikaye kitapları aldırıyor onlardan soru soruyor hikayeyi anlamış mı konusu nedir gibi kavraması için
(343 puan) tarafından
Valla bizde ikiye geçtik toplantı yaptı böyle bir şey dedi işte
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Canlandırma mi canim mesala baba kurt olabilir sen büyük anne olabilirsin ona kirmizi bir şal al pelerin yap kırmızı başlıklı kızı o oynasın tiyatro gibi böylelikle hikayeden aklında kalnlati anlatmış olur canlandirarark da eglenirsiniz 
(343 puan) tarafından
Öyle değil galiba mesela birisi deniz kızını okuycakmis kendine deniz kızının kostümünü diktiriyomus okuycaz hikâyede ne varsa içinden geçenleri işte ya slayt gösterisi yapcaz yada böyle işte kırmızı başlıklı kız fln olcaZ
(7,121 puan) tarafından
Tamam işte canlandirma ben ne dedim canlandırma dedim işte
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ufak bir tiyatro yapıp çocuklara da kırmızı kremalı cup cake ya da kırmızı kurabiye dağıtabilirsin yardımcı olacak iki üç arkadaşın ya da sınıftan çocuklar olursa harika olur biri kırmızı başlıklı kız biri kurt biride büyük anne olur sen hikayeyi okudukça onlarda canlandırır hem akılda kalıcı olur hemde eğlenceli vakit geçirir çocuklar ev yapımı limonata ve kek ya da işte kurabiye de midelere şenlik olur "))
(343 puan) tarafından
İşte küçük bebeğim var kurabiye fln yapamam elma dağıtmayı düşündüm hah aynen böyle yapcam işte internetten kurt maskesi çıkartcam bı eşarp goturcem büyük anne yapcam birini birini kırmızı başlıklı kız yapcam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
24 Temmuz 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
9 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde AlpereninAnnesi (740 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 299 göst.
20 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 294 göst.
31 Ağustos 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

377,973 soru

11,313,427 cevap

34,748 kullanıcı

...