0 oy
745 göst.
Aile kategorisinde (1,367 puan) tarafından

• Hanımlar eşleriniz yorgun olduğunda ayaklarını yıkıyorsanız nasıl yıkıyorsunuz ya da yorgunluğunu alması için nasıl masaj yapıyorsunuz evde kullandığınız doğal yöntemler var mı yani ağrı kesici kremler haricinde kullandığınız şeyler bunu demeye çalışıyorum. Bir limonlu su ile yıkıyor millet o bilindik bir şey onun haricinde de duymadım 

40 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından

Spa merkezinden bahsediyorsun sanırım :woot:  ayak fobim var yikayacagima  ıslak banyo terligini çorapla başarım daha iyi ❤️

-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç duymadım yapani da görmedim
(1,367 puan) tarafından
Örnek olsun o zaman canım var yapanlar banada güzel Bilgi oldu
0 oy
(9,575 puan) tarafından
Eşim bana masaj yapar işten gelince evlendiğimizden beri böyle :D
(1,367 puan) tarafından
Enteresan ve güzel
(9,575 puan) tarafından
Ben istemiyorum üstelik temas bağımlısı dokunmadan duramıyor :)
0 oy
tarafından
Ne masaji ne ayagi ya :)) 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Tuzlu su yapıyorum kovaya sokuyor içine niye yikicam ki hasta değil bişi değil hasta olsa tamam da
0 oy
(2,521 puan) tarafından
Ayaklarını falan yikamiyorum zaten duş alır her gün Onun dışında masaj yaparım birşey sürmüyorum genelde çok nadir farmasinin at kestanesi kremi var onu sürüyorum o kadar 
(1,367 puan) tarafından
Ben de o farmasının kremini kullanıyordum da son kullanım tarihi geçti elde de bir şey kalmadı
0 oy
(119,251 puan) tarafından
hic oyle bisi yapmadim
0 oy
(11,238 puan) tarafından

Ayak yıkamak değil ama yazın mantar oluyor tuzlu sirkeli veya mayali su hazırlıyorum veya kına yakıyorum nasirlari var suda beklettikten sonra onları temizliyorum benim hoşuma gidiyor eşim demez yani yap diye işime gelirse yaparım  :)

Masaj için de kuru yapıyorum ama at kestanesi kremi var ağrılar için bire bir

(1,367 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Biz de yıkama yokta bol bol vücudumuz her köşesine masaj yapıyoruz salonumuzun bir köşesinde bengay var devamlı birbirimize uzatıp ovduruyoruz kendimizi :) bide kutletme var tabi :D ayaklarını yikamamda ayak parmaklarını kutletirim :D
0 oy
tarafından
Hastalıkta sağlıkta deniyor ama kimse kendine toz kondurmuyor maşallah. Hayatı birbirimize kolaylaştırmamız gerekmiyor mu ? Ayağına yük binmisse masaj yapıp veya yıkayarak o yükü almanın nesi yanlış. Haram lokma yedirmemek için bu kadar eziyet çeken adamların kıymeti bilinmeli ya. Hele ki karısına çalış diye diretip kafindan para bekleyen onca herifler varken. 

Eşim neredeyse her akşam masaj ister öyle uykuya dalabiliyor. Yaptığımda da elime yapismiyor. Hayat müşterek. 

Tuzlu su iyi gelir canım. 
(1,367 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim bence de hayat müşterek istemesi de hakkıdır yani yapıp yapmamak sana kalmış tabi
tarafından
Boğazından helal lokma geçsin diye didinen birine de ben yapmasam vicdanim uyutmaz.
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Masaj için at kestanesi jeli kullanabilirsin doğal ağrı kesici
0 oy
tarafından
Ben cok severim mutlu olarak yaparim esim pek hoşlanmaz babam bayılırdı yap bi suda yika derdi kizim ve  keyifli olurdu keske esimde öyle mutlu olsa ben yikarken keyif alıyo ama gereksiz görüyor galiba ben ada  çayı atarim içine yoğunluğu aliyo bazen lafata yağı damlatirdim bazen sade tuz şiş olursa ayaklar öyle keske desede yikasam ilginç biriyim ben dimii
(1,248 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum eşimde eşiniz gibi gerek görmez omuzları çok ağrır hatta fotok var boynunda masaj yaparım iyi gelir
(1,367 puan) tarafından
Adaçayını bilmiyordum
0 oy
tarafından
Ayaklarını sabunla yıkar soğuk suda bekletirim sonra masaj yaparım ve bunu yapmaktan asla tiksinmem
(1,367 puan) tarafından
Tebrik ederim canım eşin sevgine karşılık veriyorsa neden olmasın
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Ne saçma yorumlar var karşınızdaki düşman değil eşiniz benim eşim yaptirmiyor ama yaptirsa yaparım niye yapmym sonuçta bizim için calsyr ediyor bı masajı cokmu goruyum ona 
(1,367 puan) tarafından
Değil mi canım aynen öyle insanların görüş açısı bazen beni şaşkına çeviriyor.
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ben yıkarım sıkıntı yapmam öyle severimde eşim bizim için çalışıyor ben rahatsızken benden zayıf olmasına rağmen beni kucağında sırtında taşıyordu gece kalkıp masaj yapardi bacaklarımıa ayaklarını yikasam ödeyemem hakkını ama benim ki yıkatmaz bazen duşa girince sırtini keselerim onun dışında istemez yani bana garip gelmedi ayrıca yadırgayanlar birliktelik yaşarken eşinin ihtiyacı olduğunu biliyorda yorgunluga gelince eşi olarak kıyamıyor demek ki ne var bunda 
(1,367 puan) tarafından
Görüş meselesi işte canım insan bir şey de diyemiyor Ama ben de senin gibi düşünüyorum bu işler sevgi saygı çerçevesinde karşılıklı istediği zaman yapılabilir kölelik olarak görmek ya da başka şekilde yadırgamak yanlış
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Hiç yıkamadım eşimde beklemez boyle şeyler tuzlu su ağrısını alır der annem denemek istersen 
0 oy
(15,947 puan) tarafından
Ayıptır söylemesi ben eşime duşta yaparım bazen masajı sıcak suyun altından sıcak su damar yolunu acar zaten bende o sırada beline masaj yaparım banyodan çıktıktan sonra da ayaklarına masaj yaparım ya da banyoya girmeden önce yaparım öyle özel kullandigim bişey yok sadece bir kere suya tuz koymami istemişti o kadar 
(1,367 puan) tarafından
Yapılsın da ister duşta ister başka yerde☺️
(15,947 puan) tarafından
Aynen simdi de kendi yapacak bana belim ağrıyor diye. Kari koca olmak böyle bişey bazen ben ona bazen o bana
0 oy
tarafından
Tuzlu su koyarım..şekeri de var çıkıyor bazen soğuk suya tuz atıp leğende yada kovada 10 dk bekletir.ayakları yanıyor çünkü şeker çıkınca.bir de 2 kez ameliyat geçirdi ayaktan o yüzden çok ağrılı sancılı gelir işten çoğu kez de ayakta iş yapar.ben gocunmuyorum yaparım
(1,367 puan) tarafından
Eline sağlık canım. Çok geçmiş olsun
0 oy
(1,386 puan) tarafından
At kestanesi masaj kremi ile bazen sırtına masaj yapıyorum birde sırtına yağlı kupa vuruyorum iyi geliyor ayak konusunda birsey diyemem ben kendi ayağıma bile dokunamıyorum tik gibi birşey var 
(1,367 puan) tarafından
O bende var dı bitti ya iyi oluyordu
(1,386 puan) tarafından
Aynen valla mentollü birde ferahlatıcı
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hiç böyle bir olayın muhabbeti gecmedi aramizda ama ayağına,vucuduna mesaj isterse yaparim o benim canim..zaten ikimizde temas bağimlisiyiz zevkle yapariz:) ben surekli sırtımı kaşitirim mesela en sevdigim.

Kantaron yağini dene istersen cok duydum fayfasini 
(1,367 puan) tarafından
Önemli olan neleri istediğimiz zaten o yada bu . Öyle de Güzel

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 155 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Asikar (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,462 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.