0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (640 puan) tarafından
Üç gün oldu bezi attim gece takmıyorum. İlk gün gece wc kaldirmadim kacirdi. İki gündür gece 2 kere kaldırıyorum birinde yapiyor birinde yok diyip yapmıyor ve sabaha da kuru kalkıyor. Gündüzleri bazen çişim geldi diyip yapmıyor bazen de yetisemeyip kaçırıyor ama bu kadar olduğuna göre başarıyoruz galibaaaa çok mutluyum. Çünkü bu süreçte çok yipranmistim

4 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
Ah bacım ilk bir hafta çok cebellestim . Anne hazırsa çocuk dünden hazır oluyor bu konuda. Sadece çok sabır gerektiren bişey. Bizim de büyük tuvalet sorunumuz başladı şimdide onunla ugrasiyorum. Sana kolay gelsin. Sakın pes etme. Çocuk bezdirmeye çalışıyor ama kararlı ol
(640 puan) tarafından
Aynen aynı dk içerisinde bazen 3 defa cisim geldi diyor 4. Ye yapiyor ama. Eşim gece uyuyunca tak bezini uykusuz kalma diyor ama asla bi kere yaptım daha da ters tepti artık pes etmek yok. Çok teşekkür ederimm
-Reklam-
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Ay bizde pazartesi baslicaz çok heyecanlıyım :D Allah yardımcımız olsun bu yolda inşallah 
(13,961 puan) tarafından
Yok canım kesin kararlıyım ben. Gece de takmayı düşünmüyorum. 29 aylık oğlum senin ki ne kadarlık
(640 puan) tarafından
27 aylik benim kızım da :)))
(13,961 puan) tarafından
Gece saat kaç gibi uyuyor ve sen kaç gibi kaldırdın
(640 puan) tarafından
9 buçukta yatiyor canim 2. Gün gece 12 de kaldırdım yapti sabaha karşı 4 buçukta kaldırdım yok dedi yapmadı. Sabah da 7 gibi uyandi. 3. Gün aynı saatte yattı. Gece 12 de kaldırdım yapmadı. 3 te kaldırdım yapti sabah 8 e kadar. Bugün de sadece 3 te kaldırmayı düşünüyorum
(13,961 puan) tarafından
Sağol canım maşallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ya bende alıştırmak istiyorum 2 buçuk yaşına geldi,bezi bi cikarirsam bidaha kesinlikle takmam ama nasıl yapicam nasıl başlamam gerekiyo beynim durmuş durumda,büyük tuvaletini falan yaptığında nasıl olucak hic bilmiyorum 
tarafından
Kaldircan halıları birkaç gün isemeli  sc.mali ayin yapacak o sonra sonra oturup yapmaya başlayacak. Benimki büyük küçük 2 .günün akşamına kadar yaptı sagolsun :D
(640 puan) tarafından
Öncelikle çok sabırlı olmalısın. Ben zaten onsuz giremiyordum tuvalete girsem de kapıyı açıp geliyordu. İlk ne yaptığımı anlattım. Bak sen beze yapıyorsun b3n buraya diye. Sonra birlikte ayisini falan oturttuk lazimliga bak çişini yapiyor falan dedim. Sonra kendisini oturrttum tabi yapmıyordu o gormeden biraz biraz su döktüm ama bak çiş diyip beraber klozete döküp bay bay yaptık. Sakın çişi kaçırmayalım yakalayalim diye oyun oynadık. Öyle öyle bayagi alıştı. Tabi bu arada bayagi halılar falan büyük küçük elden geçti. Allah yardımcın olsun canım bolca sabır diliyorum
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Darısı bize.. bir senedir uğraşıyorum :/
(640 puan) tarafından
Zor bir süreç gerçekten sizi anlıyorum. İnşallah biz de tam anlamıyla oturtabiliriz.
(14 puan) tarafından
Kizlar bnde egitim verdm ama bazen gece kacirior yatagina tek kisilik kullan at bezi seriorm kaymis iki kere yataga gecmis ne kullanabilirm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 185 göst.
16 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1bebe1anne (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 205 göst.
11 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muhazey (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 586 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mqvili (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yarin (18 puan) tarafından soruldu

374,650 soru

11,206,315 cevap

34,507 kullanıcı

...