0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Daha öncede yazmıştım aranızdan biriyim eş sorularını sormaya çekiniyorum kendi hesabımdan o yüzden bu hesabı açtım

Şöyleki 5 yılık evliyim 1 çocuğum var ben geçen seneye kadar eşimin karşısında giyinmeye bile çekinirdim son 1 sene içinde rahatım yavaş yavaş açılıyorum giyinip süsleniyorum falan ama eşim gelmedikçe ben pek teklif etmem yani işte son bi sene içinde birkaç kere teklif ettim geçen gün giyinip süslendim midem bulanıyor dedi döndü yatı ben onu kasıtlı sandım ama gerçekmiş neyse konuştuk bunları şey dedi bana herşeyi benden bekliyorsun gelip öpmüyorsun sarılmıyorsun koynuna girmemi bekliyorsun dedi aslında öyle değil sarılıyorum da öpüyorumda ama çok fazla yapmıyorum çok istekli görmedin beni diye yanlış mı yapıyorum acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(974 puan) tarafından
Biz kadınlar lafa gelince kadın erkek eşit ama böyle şeylere gelince erkek gelsin isteriz katılmıyorum bu davranışa tabiki kadında isteyebilir herşey kocadan beklenmemeli daha fazla yakınlık gösterebilirsiniz çekincek birşey yok
(1 puan) tarafından
İşte bunu yaşayan biliyor eminim benim gibi çekinen vardır
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki tarafta gelmeli bu iş sadece erkek için olmuyor sonuçta bir süre sonra erkek eşinin kendisini istemediğini düşünür oda istemez soğur bu durumdada eşler arasında soğukluk oluşturur bence git durduk yere sarıl öp her fırsatta
(1 puan) tarafından
Doğruda işte bunu son zaman larda yapmaya başladım önceden yapamıyordum
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Çoğu erkek kadını aslında istekli ve çekinmeyen türde sever. Yani giyinip süslenmene bile gerek yok aslında. 
(1 puan) tarafından
Anladım
0 oy
tarafından
Eşinize ilgi gösterin tabi onunda size ilgi göstermesi lazım evliliği ayakta tutan cinsel hayat değil bence onun dışında vakit geciriyormusunuz sonuçta 5 yıllık evlisiniz eşinizi çok iyi tanıyor olmalısınız oda sizi taniyordur 

Erkekler zaten dayanamaz yakınlaşır hep sizde soğuk durmayın soruyuda pek anlayamadım açıkçası 
(1 puan) tarafından
Ben gitmeyince oda gelmek istemiyor
tarafından
Demekki ilgi bekliyor canım sen git yaklaş sadece suslenmekle olmaz
(1 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Tabi yanlış öyle olur mu al eline döner bıçağını giy üstüne şalvarı  bak bakalım yapıyor mu yapmiyor mu 
(1 puan) tarafından
Hahahahaha
0 oy
(14 puan) tarafından
Canım bizde eşimle 3 yıllık evliyiz bende aynen senin gibiyim onun yanında üstümü falan giyip indiremiyorum utanıyorum gecelik giymeye utanıyorum adım atmaya utanıyorum o ne zman adım atarsa karşılık veriyorum ama daha bugüne kadar hiç adım atmadım bazen sarılıp öpmuyor kızıyorum o da bana diyo sen niye yaklaşmıyorsun sen niye yapmıyorsun hep ben niye yapcam diyo ama işte yapamıyorum bende bunu aşmak istiyorum ama olmuyor seni çok iyi anlıyorum 
(1 puan) tarafından
Aynn işte yaşamayan bilmiyor
(14 puan) tarafından
Valla ben çok iyi anladım seni canım ama iyi değil huyumuz böyle erkekte soğuyor bı sure sonra
(1 puan) tarafından
Doğruu
0 oy
(12,672 puan) tarafından

sana Muhteşem yüzyıldan örnek vereyim mıy mıy mahidevrana değilde cilveli hürreme tutuldu sülüman :)

(1 puan) tarafından
Örneğin çok güzel hahaha

İlgili bir soru bulunamadı

377,806 soru

11,308,003 cevap

34,738 kullanıcı

...