0 oy
138 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından

Kizlar başvuru kabul edildi ama 2 ay sonra anca ben aradım geçenler 2 hafta oluyo dediki ewet çıkmış ama miktar gozukmuyo Ekim'de yatar dedi ekimin başlarında arayinacaba sizce yatarmi yani esizdede oldumu böyle 

image

image

3 Cevaplar

0 oy
(492 puan) tarafından
Evet ekimin 7 yatacak ben alıyorum eylülün 7 aldık ekiminde 7 yatar inşallah 
(85 puan) tarafından
İnşallah canım bana kadın dediki sen Eylül'de onaylanmis diye Ekim'de verirler semcede verolermi acaba yoksa vermezlerdi eşim diyo niye yatmiyo vermeseler diyo
(85 puan) tarafından
Ne kadar aldın cnm ve sen aradinmi nasıl öğrendin e dewlette bakiyom yazmiyo hiç ve ay ay mı veriyoar 12 ay boyuncami
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nereyi aradın canim bend yapali 2 ay oldu da daha degerlendirmede
(85 puan) tarafından
Cnm 144 ara şöyle bilgi veriyoar beninde degerlendimedeydi sonra baktım kabul edildi ama daha yatmadı acaba dediği gibi ekidme yatarmi
tarafından
Tamam canim sagol pazartesi ariyim ben insaAllahcc yatar
(85 puan) tarafından
İnşallah cnm yatar umarım banda veriler yaa ihtiyacım var cidden
tarafından
Aynen canım bizimde ihtiyaçimiz var
0 oy
(454 puan) tarafından
Ekimin ilk haftasi yatckmis . Kasım'da da aile destek ödemeleri zamlı yatcak yani en az 850 TL 1250 TL arası yatck
(85 puan) tarafından
Gercektenmi yani bana kesin yatarmi acaba Ekim'de ben hep bakiyom kurum odemelerinde yazmiyo biaey
(454 puan) tarafından
Yatar kız onaylandiysa neden yatmasın.merkezi yardım bu onaylanan herkese aynı anda yatck. Evet zam geldi RTErdogn açıkladı ve aile destek paketi onaylanan herkes elektirik desteği de alck PTT ye FATURAYLA beraber gidip yatirablrsin . Ama bu ay dan itibaren mı elektirik başladı mı blmiyorum belki Kasım'da baslayablr belki bu ay ondan haberim yok ama zamlı şekilde Kasım'da yatck bu ay zamsız yatck odemeler
(85 puan) tarafından
Anladım. Cnm acaba neye göre veroyolar para benim 1 oğlum var bide cnm faturayı götürüp ne diyecemki bid ecnm inşallah yatar yaa ihtiyacım var
(454 puan) tarafından
Blmiyorum ki canm bende hiç gormedm dsha fatura icin
(85 puan) tarafından
Tamam canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
6 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 466 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,009 puan) tarafından soruldu

377,831 soru

11,309,097 cevap

34,741 kullanıcı