0 oy
759 göst.
Aile kategorisinde (650 puan) tarafından
Gerçekten sıkıldım artık kızlar telefon elimde yanında yatıyorum hayır görüyorda ne yaptığımı elimden çekiyor teli ne yapıyorsun diye dedim görüyorsun zaten ne bu tavır sinir oldum hep böyle bir güvensiz hareketleri gün içinde arar tel meşgul olsa kim o niye aramış felan açmasam nerdesin sen evde makyajlı olsam bir yere mi gittin sen dışarı çıkarız koku mu sürdün ruj mu sürdün niye sürdün burnumdan gelir 

4 yıllık evliyim nasıl aşıcaz bunu bilmiyorum çıktım balkona ağlıyorum şuan o kadar ki bıktım

28 Cevaplar

+2 oy
(1,125 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi kuzum 
-Reklam-
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Bu kadarı hastalık bence
(650 puan) tarafından
Kesinlikle bende böyle düşünüyorum
tarafından
Bencede bizdede basta oyleydi ama simdi ne o ne ben binde bir yani sorar bakariz 2 yil oldu bizim cocukda oldu saldık
0 oy
(2,217 puan) tarafından
Sen üzerine alinma canim guvensizlik nedeni sen degil belki geçmişte yaşadıkları. Insan herkesi ayni zannediyor. Ama aşmaniz lazim. Beraber terapiye gitseniz iyi olur
(650 puan) tarafından
Bunu bir sorun olarak görmüyor aksine sevgi gösterisi zannediyor
0 oy
tarafından
Sana neden bunları yakıştırıyor guvenmiyorsa evlenmeseydi canım 
(650 puan) tarafından
Bende bu yüzden çok sıkılıyorum güvenini sarsacak bir olay bir durum da yaşanmadı
tarafından
Allah yardımcın olsun canım.  Tedavi olmayı teklif et istersen böylesi oldukça onur kırıcı
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Benimkide öyle maalesef eskiden daha beterdi beş yıldır evliyim 
(650 puan) tarafından
Nasıl aştınız
0 oy
tarafından
Yaa şu cümlelerin varya hic yabanci gelmedi  
(650 puan) tarafından
Çeken bilir çok incitici bir durum gerçekten
tarafından
Evet canim cok zor bazen cok kirici olabiliyor
0 oy
(248 puan) tarafından
Niye bu guwensizlik zaten yapsa ne  senle ewlendi kendine guweni yok hastalık takıntılı 
(650 puan) tarafından
Bencede hastalık boyutunda ama kabul etmiyor
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Duzelir mi bilmiyorum çünkü kıskançlık gibi değil takıntı gibi tamam mesela benim eşimde makyaja giyime felan karışır ama nereye gittin kimle konuştun muhabbetleri takıntılı davranışlar iyice bir konuşmayı dene olmadı bu guvensiz hareketlerine karşı biraz tavır al belki anlar 
(650 puan) tarafından
4 yıldır ne tavırlar ne konuşmalar geçti canım o kadar küs kaldık o kadar laf saydım yeri geldi güzelce konuştum aile terapisi alalım dedim yok en fazla 1 hafta düzeliyor her kavgada sonra yine aynı
(1,334 puan) tarafından
Zor valla düzelmez ozaman birşeyden dolayı güvensizlik yaşamış demek ki eski iliskilerinde belki belki aileden bişi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Valla ben dün pantolona kemer taktım diye demedik laf bırakmadı . Kime süsleniyormuşum falan . Makyaj yapmam .giyimimde açık değil mutlafa bol uzun şeyler giyerim .bi kemer taktım diye her şey
(650 puan) tarafından
Seninki de aşırı kıskanç benimki gibi yani sadece dışarıya mı süslenilir insan kendine oğan saygısından dikkat eder öz bakımına felan aynaya bakınca iyi hissetmek ister ama bunu anlatamıyorum ben kimseye numaranı verme komşularla konuşma çok bıktırdı
(1,569 puan) tarafından
Rehberinde 10 kişi var 6 su onun halası falan diğerleri de annem kardeşlerim .arkadaşım yok istemiyor kimseyle görüşmemi .komşular gelince açtırmaz kapıyı . kendi açar kadın bile olsa .makyajı falan unutalı çok oldu .balkona bile uzun kapalı şeylrt giyerek çıkarım .4 yıldır bıktım kıskançlığından
(14 puan) tarafından
Oooo cok fena ama bu
0 oy
(48,759 puan) tarafından
ya bu uygulamada sürekli yazildigi icin goze cok batiyo 
(650 puan) tarafından
Ama teli elimden çekip almak nedir cnm bu resmen bana hakaret güvensizlik
0 oy
tarafından
Benim eşim sadece dışarı tek çıkmama karışıyor guvenmiyormusun deyincede hamilesin başına bişey gelse ne yaparım diyor hamile olmazdan öncede izin vermiyordu zaten tek dışarı çıkmayı sevmiyorum o yüzdende sorun etmedim hiç

Senin eşin çok takıntılı heralde zamanla düzelir inşallah diyecem ama 4 yıllık evliymissiniz birşey diyemiyorum Allah yardımcın olsun 
(650 puan) tarafından
Evet zamanla geçer dedikçe daha da arttı ne yapacamı bilmiyorum
0 oy
(25 puan) tarafından
Birdaha elinden çekerse telefonu ağzına sok

Ne saçma bişey eşim öyle bişey yapsa evde harp çıkar bence istese zaten verilir ama böyle güvensizlik evliliği bitirir 
(650 puan) tarafından
Ya birde görüyo yani anlamsız tepkileri beni çok yıprattı
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ya şizofren yad kendı haltlar yıyo senıde yiyo sanıyo bı sorun yaşdınz mı gğvnı kırılacak bişi oda tetıkluyodur ama abartı yni güvenmiyosanda soyle sınırını koy böyl daraltması hos degıl sende ona aynısını yap baklm rahatsız olcakmı
(650 puan) tarafından
Herhangi bir sorun yaşamadık güveni kırılcak
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Gecmiste yasadigi travması  vardir buyuk ihtimal
(650 puan) tarafından
Bu durumda ne yapabilirim peki
(1,271 puan) tarafından
Doktora gotureceksin baska yolu yok
0 oy
(123 puan) tarafından
Ayyy bu ne biçim eş güvenmiyor mu size eşim 
(650 puan) tarafından
Demekki güvenmiyor
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bunlatici canım evlenmeden önce böyle degilmiydi 
(650 puan) tarafından
Anlayamamışm demekki o zaman
0 oy
(14 puan) tarafından
Sevgiliyken öyleydi benimki de aynı üniversitedeydik kız arladaslarımla bile cok fazla vakit geciremezdim yani kızlarla Bi yere gitmemi istemezdi, evlendikten sonra Bi anda degişti suan telefonuma da bakmaz, şükür çalıştığım dönemde arabamı da aldım suan bebeğimize baktığım için ücretsiz izindeyim ve evdeyim. hatta araban var altında cık gez bunalma der sürekli, ama durumun cok kötü biliyorum bende sevgiliyken aşırı bunalıyodum
(650 puan) tarafından
Yani genelde böyle olanlar evlenince düzelmiş ama benimki gün günü kötüye gidiyor
0 oy
tarafından
Balkona basim.acik ciktim diye sofrayi yerle bir etmisti guzellikle soylese hakli ama sabaha kadar aglamistim ozenle kurdgum sfram 
(650 puan) tarafından
Ay yok artık ya
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ya abimde böyleydi delirtiyordu beni Allah'tan evlendim karışmıyor Allah yardımcın olsun basılan.sarsiniz bilmiyorum ./
(650 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(626 puan) tarafından
kaynanam doldurur doldurur üzerime salar aynı sorunu bizde yaşıyoruz aşılmıyo bunlar kavgasını edicen illa sen ne yapmaya çalışıyon bana güvenmiyon mu diye kafasına vura vura sokcen o zaman anlıyorlar

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 651 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kastamonuluyuz37 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 468 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Baloncu (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.