0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

1,5 yaş bebegime lcw 2.5 tog uyku tulumu aldım aşırı terletti üstünü asla örtmwyem bir bebek uykuda bile hemen açar ne alabilirm terletmeyen

yorum yapan herkese teşekkür ederim civil 1.2 tog aldim işe yaradı 

18 Cevaplar

0 oy
(2,155 puan) tarafından
Ben en incesini aldım simdi yetiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Terletmemesi lazım altinda sadece zıbın giydir 
(68 puan) tarafından
evet tek zıbın var her gece 2 defa değiştiriyorum beden sıcaklıgi çok iyi ama sırtı su gibi
tarafından
Ben geçen sene 1 buçuk yasindayken . 2.5 almıştım
tarafından
Eviniz kaç derece  bizim 25 24 geceleri düşüyor sicaklik
(9,612 puan) tarafından
Bizim evde soğuk olur 20 derece falan bizimki de içinde su gibi oluyor bence çocuğun yapısından küçükkende kullanmıştım hiç terletme yapmıyordu  ama şuan uykuda çok hateketli
0 oy
tarafından
Benimki 1.25 mi öyle Bi şeydi fena değil kalın almışsınız sanki 
(13,821 puan) tarafından
Ya ozaman annemin ordaydim çarşıda lcwdan arkadaşlar almış bana da yazdılar grubumuz var öyle gidip bakmadan aldım duruyor :⁠-⁠Dsatayım bari :⁠-⁠Dyarin bakayım kaldırmıştım
tarafından
Geçen sene benimkiler öksürük oldu. Üst ortmeyince terleyip soguyorlardi. Sürekli ter kontrolü yaptığım halde aylarca geçmedi onları aldım 2. Gün tık kesildi o oldu . Ama ben e bebekten almıştım ya 100 lira biseydi
(13,821 puan) tarafından
Bende geçen kış almistim sanirim öyleydi fiyatı benimkiler de üst örtmez sürekli ortyrum ama işte o da kalın geldi oğlum zaten aşırı terler
tarafından
Hayırlısı böyleymiş kuzum sat madem yer kaplamasın  :))
(13,821 puan) tarafından
İyi fikir:⁠-⁠D:⁠-⁠D
0 oy
(530 puan) tarafından
Şuan için çok kalın 2.5 tog kışın evin soğukken daha iyi olur canım 
(68 puan) tarafından
evim normalden daha serin soğuk çekiyor
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Benim kızımda sevmedi Alaçam diyenlere almayın diyorum beni dinlemiyorlar :) çok sıcak yapıyor çocukları Rusya'da olsak eyvallah ..... Ben battaniye örtüyorum sürekli 
0 oy
(341 puan) tarafından
Pazen tulum alin cift katli trendyolda var pamuklu olduğu icin teri cekiyo tavsiyr ederim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Müslin tulumlar var ama evin soğuksa ince gelebilir 
0 oy
tarafından
2.5 tog bu havada giydirilmez ki terletmesi normal. Onu kis sogugunda giydireceksin.
0 oy
(5,347 puan) tarafından
1.5 tog en ideali bence
0 oy
(870 puan) tarafından

Tulum alırken odanın derecesine göre aldım 26 derece oldugu zaman tulumu giydirmiyorum o zaman terliyor 

0 oy
tarafından
Şuan için kalın ama daha erken 2.5 tog için 
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Havalsr tamamen soğuduğunda giydir Suan için kalin
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim onlar gercekten aoguk havalar icin simdi erken. Evim serin desen bile erken olur. Sen simdi iki kat giydir odasi serin oluyorsa gece ama uyku tulumu daha kasimdan sonra falan oluyor bence 
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Oda  derecen kaç 2.5tog  16 17 derecede uygun
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Canim 2.5 tog baya kalin yani, 16 derece icin falan uygun. Evin simdiden o kadar sogukmu. Ben genelde 1 tog kullandim evimiz 22-24 arasi. Daha soguksa 1.5 tog,1.7 tog falan var lcw de. Onlardan al. Daha soguklarda da icini iyi giydirirsin. 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Biraz daha soğuklarda giydir hava su aralar iyi uzun kollu giyse yeter bence 
0 oy
(10,373 puan) tarafından
Ev kaç derece ki canım 2.5 tog şu an terletir kara kışta kullanılır o. Bende bi pazen uyku tulumu var dıda baby bi de lcw 1.2 tog ev kışın 27 derece oluyor diye 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bu havada 2.5 tog giydirilmez zaten nerede yaşıyorsunuz ki

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aayfer (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aayfer (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
6 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysudemir. (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...