0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar daha oncede anlatmistim esim bana kendini cok baska tanitti evlendikten sonra bambaska cikti diye ben dinine cok bagli bi ailede buyudum kendi kurdugum yuvanin da oyle olmasini istiyordum ki esimden de tek istegim buydu ne ayri ev ne altin ne de baska bisey biz ikimiz Allaha gore olalim demistim o da zaten oyle olucak demisti ama evlendikten sonra ictigini gordum ben kacarak evlendim yemin ederim kacarak evlenmeseydim ya da ailemin biraz arkamda duracagini bilsem hemen bosanirdim ama ailem bana destek olmaz hicbiri bilmiyo esimin boyle oldugunu onlara da kendini cok baska tanitti hala daboyle taniyolar 5 aylik hamileyim bi oglum olacak ve ben babasinin icen biri olmasini istemiyorum cocugum oyle gorsun istemiyorum bunlar gibi yetissin istemiyorum ama baba evine donme sansim da yok ben napicam dunden beri kafayi yiyorum siz olsaniz napardiniz 

Lutfen bide lincleyerek beni daha fazla uzmeyin lincleyecek olanin yazmamasini rica ederim

3 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Dua ediceksin iyilikle anlatacaksin yanında olacaksın sevgi ve dua herşeyi duzeltecegine inanırım ben başka seçeneğin yoksa zaten bu ikisinden başka elden başka bişey gelmez canım 
-Reklam-
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Ailene anlar ne kadar kızsa da anne baba evladı kötü olsun istemez
(80 puan) tarafından
Canim ailem anlar ama yanlarina da gidince kendin ettin kendin buldun cekeceksin yastik kilifi degisir kader degismez gibi birsuru sey soyluyceklr eminim
0 oy
tarafından
Dua edecek canım Dua müminin silahıdır duanın kaderi bile değiştirdiği söylenmiştir eşin için hatim başla o haramı terketmenisini niyetine alarak eşinin yine aynı şekilde tesbih namazı kıl ve gece namazlarında da aynı şekilde dua et bak gör nasıl yoluna girecek herşey buda senin imtihaninmis canım rabbim yar ve yardımcın olsun Aminnn 
(80 puan) tarafından
Aminn canim Allah razi olsun nolur suzde dua edin bana
tarafından
İnsallh canım rabbim hatirlatsin insallh
(80 puan) tarafından
Insallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 584 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Anneciik (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 926 göst.