+1 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok çok efendi bir genç inanın o yaz sicaginda Urfa'da hep uzun kol gömlek.kot pantolon geziyordu siteyi temizliyor yeni evlenmiş bu sitede bir eve taşınmış ama mutfağında tezgahı bile yokmuş bulaşıkları banyoda yikiyormus eside gariban birisi ya ben çok üzüldüm bizde öyle dört dörtlük değiliz ama çok şükür halimize 

Eşim gruba yazmış para toplayup tüm eşyasını alalım herkes yüz TL verse dört dörtlük evi dizilir yazmış bende bisile yapmak istiyorum ama bilmiyorum çekiniyorum gitsem yanlış anlarsa nasıl yakinlasmaliyim kizlar

8 Cevaplar

0 oy
(2,728 puan) tarafından
Ne zaman böyle bir şey okusam aklıma bunlardan daha çok ihtiyacı olan insanlar var diye aklımdan geçiyor. Sma hastası bebeklere o parayı toplayıp verseler ne kadar güzel olur. Tezgahı eşyası yok ama hayattalar sağlıklılar bundan daha önemli bir şey de yok.
(1,024 puan) tarafından
Siz gidip 100 milyarlık yardımda bulunun öyleyse boş boş video çeviren insanların yerine siz daha fazla düşünüyorsunuz onları nede olsa sizede iyi günler
(2,728 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Miniklerin annesi hanım. Anlama problemim yok yazdıklarınızı anladım. düşüncemi yazmakta özgürüm. Ama senin hem anlama hem yazma hem okuma problemin var. Almışsın eline senden daha akıllı bir telefon . Yazdığım yoruma muhalefet oluyorsun. Hemde hadsizce hadi işine bak cevap verme bana .
(2,728 puan) tarafından
@Meleklerivar post sahibi yorumuma çok güzel bir cevap vermişsin inan. Herkesin kısmeti farklı demişsin çok doğru. Tabi bende o hastalığa değinmek istedim onların daha çok ihtiyacı var bana göre. Teşekkür ederim iyi günler
(455 puan) tarafından
Sma hasta bebek çok fazla birinden birine yardım etmek istesek diğeri kalıyor bende üzülüyorum ama meblağ çok fazla
(2,728 puan) tarafından
Hwuain90 malesef çok fazla ama anneleri babaları çaresizlikten insanlardan 1 TL 5 10 TL istiyor. Allah hiç kimseye göstermesin gerçekten çok zor benim de durumum yok ama 1 SMS bile olsa atıyorum en azından benim gibi 100 kişi de atar diye umut ederek atıyorum
-Reklam-
0 oy
(48,731 puan) tarafından
baska eve tasinma sanslari yok mu ki bide bilinclendirilmeleri geerek korunma hakkinda ihtiyaci olanların hep iki uc cocugu oluyo olan cocuklara da oluyo
tarafından
Kız bu sitede görevli nereye gitsin zaten belli çok garibanlar
(48,731 puan) tarafından
iste sitede gorevlininde evinin yapılı olmasi lazim yazik banyoda bulaşık mi yıkanır kullanmadığın esyan varsa verebilirsin s nde
tarafından
Önce evine gitmem lazım işte ama nasi
tarafından
Gideyim cNim komşum gelsin onla gideces
0 oy
(119,461 puan) tarafından

senin bu iyi kalbini yerim ben <3

tarafından
Svedos eşim öyle dedi ya gözümden yaş aktı inan basım ağrıyor diyorum olan neden hep garibana oluyor
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Güzel yüreğinden öperim senin kadın eline bir ev eşyası felanbir şey al evine çaya git kuzum 
(7,036 puan) tarafından
Söylede yapabilirsin bir kek felan bişi yap sizinle tanışmaya geldim komuslarimla tanışalım dedim de bir göz at eve çaktırmadan  ikinci defa gidişinde ev hediyesi aldım size de kuzum
tarafından
Öyle yapacam komşum gelsin
(7,036 puan) tarafından
Aynen en güzeli hem kırılmamis olurlar :) Allah güzel gönlüne göre versin seninde kuzum benim
tarafından
Tşk ederim hayatim
(7,036 puan) tarafından
Rica ederim bebekami
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aşkım madem yardım yapıyorsunuz haberi olmasın ki sizi görünce utanmasin... Önce ne yapmak istediğini belirle eşya mi alacaksin yada erzak mi markete gidip ürünleri alıp onları onlara vermesi için birinden rica edebilirsin bunlar size gönderildi diye bilir böylelikle utanmaz o insanda canım rabbim iyiligini kabul etsin ama bazı şeyler hassas ve gurur terazisi vardır gururunu kırmadan düşünün lütfen 
(7,121 puan) tarafından
Sen aşksın nerdesin bende sana atam
tarafından
Hahhah bebekamin♡
(7,121 puan) tarafından
Attım ❤️❤️❤️❤️❤️
(7,121 puan) tarafından
Aşko sen mi artiliyon bütün postlarimj ndndbbdb
tarafından
Evt evt♡♡ artım bitti
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Evlerde kullanilmayan o kadar çok eşya varki. Herkes kullanmadiği temiz eşyasini  verse ev dizilir. Tabi çöpe atacaği kirik dökük şeyleri vermeyecek kimse. Yine aranizda para toplayip yeni evlilere destek amaçli verebilirsiniz. 
tarafından
Ya işte benim.ikitane halim var fazlalık hani evini görsem samimi olsam canım bende var sana verimmi falan derim yikatie veririm
(13,923 puan) tarafından
Bence samimi olduğun komşularla gidip bi kapisini çalin. Hayirli olsun falan diyin. Ayip bişey değil neye ihtiyacin varsa söyle aramizda halledelim diye söyleyin. Kabul edersen şu odanin halisini ben vereyim dersin.
tarafından
Komşumu bekliyom canım gelsim
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun hediyesi.yap ufak tan canım gönlünden ne geçiyor sa. Misal bi havlu  ise de bile  paket in içine    n  yüz iki yüz koyarsın eline verirsen.  Brlki kırıcı olabilir ama.bu şekil daha.olası. Güzel bence 
tarafından
Komşum gelsin canim onla gidices bisiler yapar gideriz
tarafından
Allah  pişman etmesin canım. Kabul etsin hayır düşüncenizi inşallah
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Bence evine giderken misafir eli boş gelmez diyerek mutfak eşyası götürebilirsin o zaman kötü hissetmez hem kendini yeni evli kadına ev hediyesi. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 251 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hirammm (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Xxxxxxxxxxxxxxxxx (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 334 göst.