0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 3,5 yaşın da bu sene Ağustos gibi eşime çok söyledim bizim burda sübyan okulu alıyor yaşı küçük diye yollamak istemedi mahalle de kımse kalmadı herkes okula gidiyor tek kaldı peşlerine çok ağlıyor geç kaldık farkındayım eşimde gidip konuşalım olmadı başka bı yere bakalım diyo 3,5 yaşın da kreşe gönderen var mı sık hasta oluyor mu bide yemek konusunu nasıl yapıyolar orda yemekden dolayı aç kalır çok yemek seçiyor soğuk olan şeyleri yemiyor ondan aklım hep onda kalır diyorum

8 Cevaplar

0 oy
(4,474 puan) tarafından
Arkadasim 3 yasindan buyana gonderiyordu bu senede koleje vermis 4.5 yasinda suan
tarafından
Ben eşime çok söyledim tek kalıyor aşırı ağlıyor ben hasta olmasın dan korkuyorum biraz da havale geçirdiği için tedirgin oluyorum bakalım insAllah bı yer buluruz
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Kzim 33 aylık bir iki aydır giidyor yarım gün gidiyor kreşe yemek orada yapıyorlar iştahsız bir cocuktu yemesi düzeldi bizde 
tarafından
Bizim burda sorduk 4,5 yaşın da onlar sabah 9 akşam 4 tam gün gidiyorlar yani kendisi mi yiyor yoksa orda ilgileniyor mı
0 oy
(4,295 puan) tarafından
Yani gec bile kalmissiniz. Egitim ne kadar erken baslarsa o kadar iyidir. Ayrica dini egitim veren kurumlara bu yasta gondermenizi onermiyorum. Evet bazi bilgileri ogreniyolar ama anlamiyolarm. Suan soyut dusunemedimleri icin hersey havada kaliyo. Dini egitim yasida soyut islemelr doneminde yani 11-12 yasinda baslanmali. Suan cocugunuz din ile ilgili bi soru sorsa anlamayacagi cevaplar vereceksini ve kafa karisikligina sebep olacak. 

İlk 3-4 ay oyun gruplarina goturun gunde bi kac saat sizde gidin alisssin. Yemegini evde yedirisiniz. Daha sonra yarim gun seklinde 3-4 saat gonderirsiniz. 
tarafından
Oyun grubunu araştırdım ama bize yakın bulamadım olanlar da uzak eşim vardiyalı çalışıyor hemde yeni ev yaptırıyoruz inşaat işçilere yemek yapmam da lazım o kafama yatmadı açıkçası bizim burda komsularımızın çocuklarının gitti yerde var hem evede yakın 3,4,5 yaşında ki çocukları alıyor oraya göndermek istedim oda dolu kayıtlar ağustos da başlıyor biz çok geç kaldık bakalım hayırlısı inşallah bı yer buluruz yarım gün de olsa yollamak istiyorum diğerlerinin peşinden ağlıyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2 bucuk yaşında 3 aydır kreşe gidiyo tam gün. Çok hastalandı 1 ay evet ama toparlıyo, bitkisel şeyler yapıyorum hep ilaçtan ziyade. 10 yaşında da okula başlasa hep hasta olucaklar
tarafından
Havale geçirdiği için doktor 6 yaşına kadar kollaman lazım tekrar gecire bilir dedi bidaha geçirir se düzenli ilaca baslicak hasta olmasın diye immün44 kullanıyorum bağışıklık için ondan biraz tedirgin oldum yoksa ben hep gönderme taraftarıydım herkesin peşinden ağlıyor oynadığı arkadaşları okula gidiyor tek kaldı
(25,224 puan) tarafından
Özel bir kreşe gönder illaki hasta olacak buna engel olamazsın kışa girerken evde de hasta olabilir
0 oy
(3,880 puan) tarafından
kizim mayis 2019 dogumlu  bu sene gidiyor krese :)
tarafından
Benim oğlum da Şubat 2019 doğumlu ben çok istedim Agustos da kayıtlar açıldı eşim istemedi şuan çok ağladığını görünce konuşalım diyorda iş işten geçti kayıtlar doldu çoktan bakalım hayırlısı
0 oy
(9,697 puan) tarafından
Sübyan okulunu küçük yaşta tavsiye etmiyorum kreşe vericeksenşz yarım gün verebilirsiniz 
0 oy
(650 puan) tarafından
3 yaşında gidiyor oğlum iştahsız orda da yemiyormuş birde tuvaleti gelince bazen söylemiyomuş tutup duruyor bakalım inş aşarız bizde bunları
0 oy
(3,847 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında gönderdim. Çok da iyi oldu 4 yaşında Kuranı Kerim okumaya başladı. İlkokula geçince soldan okumak biraz zoruna gitti o kadar :)) çocuk da istekliyse çok iyi olur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 238 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,014 göst.