0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Eşim çok çok önceden bir iki kez içki içmiş arkadaşlar ortamında bunu sevgiliyken söyledi ben ayrılma eşiğine geldim işte yeminler etti felan hiçbir şekilde şu an öyle bir şey yok olamaz diye bir hata etmiştim diye ben de inandımm. Nasipte olmuş evlilik evlendik ben bir buçuk yıldır evliyiz hiç içki içtiğini görmedim duymadım da. Ama birkaç gün sonra memlekete gideceğim o da bekar arkadaslarinda kalacak benimde aklıma içki geldi telefonla konuşurken yenge gitti mi felan dedi. Ona neyse siz olsanız ne düşünürdunuz. Bu ne demek oluyor . Arkamdan iş çeviriyor olabilir mi.

Bende şey dedim bak öyle ortamlara girme günah bak çocuğumuz yok eğer öyle bir şey yapıyorsan belki Allah o yüzden nasip etmiyor çocuk da falan dedim. O da içen insanları örnek gösterdi çocukları var diye. Ha dedim savunuyorsun içiyorsun yani yok diyor yemin ediyor ama içim hiç rahat değil . Bence benden habersiz içiyor. Ama eve saatinde gelir saatinden gider felan siz ne düşünüyorsunuz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ozaman memlekete gitme canım şüphen varsa 
(111 puan) tarafından
Düğün var canım kardeşimin
tarafından
Eşinle beraber gidin sen neden tek gidiyorsun
(111 puan) tarafından
Eşim asker bacım
tarafından
Bilemedim ozaman cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne alaka sen gidince bekar arkadaşlarıyla kalması evinde kalsın işte 
tarafından
Güven meselesi bu ben eşime güvenirim canım
(111 puan) tarafından
Bu konuda güvenmiyorum sonuçta bir iki kez içmiş
tarafından
O zaman gitme
tarafından
Ay Allah aşina ne işi var ortak noktaları az bekar adamlarla. En sinir olduğum şey valla :/
tarafından
Sadece icki den korkma 5 arkadaş mesela 3 u bekar alkol alırken tek olmaz diye 2 de kadın getirseler kocan kalkıp gider mi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Icenide içmiyenide ne hanımı durdurabilir ne arkadası saptırabilir. Bu kişinin inancı ve ittikatiyle ilgili birsey. Müslüman adam haram oldugunu bilir zaten içmez ömür billah içende ha bi kere ha 3 kere diyorsa zaten yeterli bilincte dgildir sen onu yasagınla durduramazsın. Önemli olan Allahın yasak kıldıgını kabullenmesi.
(111 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ama ne bileyim çok zoruma gidiyor , günah diyorum ama ben bir buçuk senedir evliyim hiç şahit olmadım
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Yapacak olan insan her türlü yapar gelmeden kahvesini icer eve ağzına naneli şeker atar gelir yine yapar 
(111 puan) tarafından
Olabilir aslinda
0 oy
tarafından
İman da zayıflık varsa ne yaparsan yap içer. Ama iman kuvvetli ise kessende içmez.

Ne olursa olsun oyle kişilerle aynı evde kalmamalı.

Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler. Evinde kalsın, sende şüpheye düşmeyesin
(111 puan) tarafından
Haklısın ama kendi de birkaç kez içmiş ben ne kadar tutabilirim ki onu ne hali varsa görsün
tarafından
Tövbe etmişse eskiyi boşver. Orası Allah a kalmış.
Sen şimdi ye odaklan öyle insanlardan eşini uzak tutmaya çalış
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bekar ve bekarlıltki arkadaşları ile çıkacaksa helede önce içiyorsa içer bacım hic içmem dedigib inanama
(2,974 puan) tarafından
XsdxsdszaBznzn içim yanıyor esmaa canım kola istiyor
(2,974 puan) tarafından
Tamm tmm sustimmm xmzmamsksjdh
(2,974 puan) tarafından
Aslında biranda kesmessen olmuyor böyle daha iyi aklına getirme düşünmemeye çalış
0 oy
tarafından
İçse kokusundan yine anlarsın keskindir çünkü içkinin kokusu
(111 puan) tarafından
Aynen hiç almadım canım hasssasim bir de illaki anlardım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 158 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 015.u (19 puan) tarafından soruldu