0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (15,922 puan) tarafından

image

bana yanlışlıkla kontor yüklendi allah bilir kimdir. O kisi adina üzüldüm kendi adima sevindim. Sonucta 105 tl az para değil  teyzem de hadi iyisin kontoru de bedavaya getirttin diye dalga geçiyor adım bedavaciya cıktı. Daha once hepsiden ve trendyoldan kazandigim kuponlaela hep bedavaya seyler alırdım adim bedavacı oldu:D

7 Cevaplar

0 oy
(15,922 puan) tarafından

En İyi Cevap
Müşteri hizmetlerini aradım ama bana kontörün kimin yüklediğini goruntuleyemedigini söyledi sadece uygulama üzerinden yüklediğini görüyorum dedi paketiniz tarafınıza teslim edilmis kullanabilirsiniz dedi. Bende dedim peki karşı taraf paketi bana yukledigini görebilir mi dedim evet görebilir ama biz göremeyiz isterse sizi arar yanlışlık oldugunu belirtebilir dedi bende dedim zaten bunun icin ogrenmek istiyorum en azından kimin oldugunu öğrenip bana yüklediği miktarı tl olarak atmak istiyorum dedim. Yani kim oldugunu ögrenemedim 
-Reklam-
+1 oy
(996 puan) tarafından
Böyle bir şeye sevinecek kadar da ne bileyim helal değil ki müşteri hizmetlerini arasan çok rahat tespit ederler tabi bedavaya kullanmak varken arar mısınız bilmiyorum artık uyanıklık mi yoksa vicdansizlik mi bilemicem
(15,922 puan) tarafından
Vay be oturdugunuz yerden günahımı aldınız. Insan fikri neyse zikri de o olur. Ben tabi ki böyle bir seyin olmasına üzüldüm ama benim yapabilecek bir seyim yok ancak yukleyen kisi hatasının farkına varıp musterini hizmetlerini aramasi lazim. Ben müşteri hizmetlerini arasam ne yapacaklar ki
0 oy
(10,016 puan) tarafından
Senin yerinde olsam ararim m.hizmetlerini soylerim onlar bulur kim oldugunu. Gunah ya bu devirde kimse kolay kazanmiyo
(15,922 puan) tarafından
Kız onlar nasil bulsun kim oldugunu ancak yukleyen kisi fark edip arayabilir
(10,016 puan) tarafından
Bellimi olur canim bence bi dene
(15,922 puan) tarafından
Aradim ama göremiyoruz kimin oldugunu dedi
0 oy
tarafından
Bence müşteri hizmetlerini arayarak siizn yapmadığınızı söyleyin bakalım kimin parası helal bile olacağını sanmıyorum az para değil çünkü 
(15,922 puan) tarafından
Aradim kimin yukledigini göremiyorum dedi
0 oy
tarafından

Ne ballı karisin kız :D

Yükleyen kişi bakar arar belki 

(15,922 puan) tarafından
Saat 19.30 dan beri yükledi ama kimse aramadı ararsa parasini atacam ama cunku 105 tl paket 14 tl de telsis ücreti borcu ödemiş
0 oy
(4,124 puan) tarafından
Yukleten kisi farkederse operatör uzerinden geri alıyorlar kayinbabamada olmuştu yıllar önce 
(15,922 puan) tarafından
Umarim fark eder. Ben musteri hizmetlerini aradim belki kim oldugunu ogrenirim diye ama öğrenemedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 245 göst.
30 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde msor89 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ahsenli hayat (581 puan) tarafından soruldu

379,096 soru

11,348,025 cevap

34,814 kullanıcı

...