0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar oğlum 25 aylık 2 yaşına girdi daha yeni. Ama geceleri çok kalkıyor artık dayanamıyorum. Kalkıp ağlıyor. Sakinlestiriyorum. tamam yanındayım yatalim diyorum. Yatıyor ama 1 saat sorna yine aynı ağlıyor. Bide uykulu uykulu ağlaması o kadar kotu geliyorki kulağıma. Allah'ım sabır ver diyorum artık dayanamıyorum.  Ne yapmam lazım lütfen yardım edin. Çirkin çirkin ağlıyor hep saat başı. Ne oldu diyorum sadece ağlıyor sarılıyorum ağlıyor öpüyorum kokluyorum. Gündüz çok güzel oyunlar oynuyoruz bahçemiz var gidiyoruz topraklarla oynuyoruz hergun ama. Neden böyle bilmiyorum. Ama bebekliginden beri var. Lütfen akıl fikir verin bana doktora sordum. Alerji şurubu verdi uyusun diye o kadar onuda kullanmak istemedim

6 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
2 yas sendromudur canim sabirli ol gecer
-Reklam-
0 oy
(2,274 puan) tarafından
2 yaş inda  olur öle canım geçer kisa  sürede insallah
0 oy
(50 puan) tarafından
Aynı problem bizde de var oturuyo beşiğin içinde sebepsiz ağlıyo bu durum beni de çok yıpratıyo uykuları ne zmn düzene girecek girse keşke bir an önce 
0 oy
tarafından
2 yaş sendromu diyeceğim ama hep öyle diyorsun acaba korkuyor mu 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Oğlumda yapıyor bunu gece 2 kez falan ben hemen su veriyorum sonra kucağıma alıp uyutuyorum muhtemelen birşey istiyordur ama ağladığı için anlamıyor olabilirsiniz benim oğlum su istiyormuş mesela sonradan çözdük 
0 oy
(129 puan) tarafından
25 ve 9 aylık kızlarım var 9 aylık 1 kez uyanıyor 25 aylık 2 saate bir uyanıyor uykusuzluktan çıldırıyorum bende her sabah ağlayarak uyanıyor bezini değiştirmemi istemiyor yüzünü yıkamamı istemiyor giysi değiştirmeye direniyor sabahın 8 inde bana gün bitiyor yorgunluktan tuvalet eğitimini istemiyor sürekli ağlama herşeye hayır beni de delirtiyor iyice sabır Allah ım sabır :((
(942 puan) tarafından
Heh bak ben bunları saymadım bile. Ne olacak
(129 puan) tarafından
Birde kardeşine sürekli vuruyor bugün çocuğu itti kaşı şişti güzel konuştum yok eline vurdum yok yok bebeğe bişey olacak diye wc ye bile gidemiyorum :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Kbranur (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu

380,244 soru

11,384,340 cevap

34,884 kullanıcı

...