0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (3,108 puan) tarafından

Tuvalet eğitimine başlıyorum Ecem 27 aylık ama daha çiş kaka diyemiyor. Öğlenleri bez takmayacam ama geceleri bez takayım diyorum gündüz alışınca gece de bırakmayı düşünüyorum. Siz nasıl yaptınız hele bi akıl verin ya:D

3 Cevaplar

0 oy
(649 puan) tarafından
Uzmanlar ikisini beraber kesin diyor ama bende ilk gündüz açtım 5 gün bu sure zarfinda gece azda olsa beze işedi daha sonra 3 gece kuru bez alinca geceyide açtım. Benim oğlumda konuşamıyor ama çişini kakasini anlatiyor hiç kazamız olmadi şükür rabbime bir haftada hallolmuş oldu
(3,108 puan) tarafından
Kendi beşiğinde alez var normalde naylon koyuyorlar ama bugün bulamadım alez de iş görür dedim. Gündüz uykusu için. Çoğu zaman gündüz 2-3 saat kadar altı kuru oluyor. İlk gece bezlesem mi bilemedim
(649 puan) tarafından
Bezlemeyin isterseniz bi deneyin birde kaçamak yaparsa ayy cok terlemişsin gibi seyler söyleyin bu onlari rahatlatıyor diger turlu suçluluk hissediyrlar. Ha kaka meselesinde de biz her seferinde tören yapıyoruz hala :) uzun uzuna vedalaşip sifonu çekip el saklıyoruz gezmeye gidecek yine gelecekmiş diye diger geldiginde de aaa kaka gelmiş diyoruz :D
(3,108 puan) tarafından
Hahaha kaka olayi iyiymiş lazım olur kullanırım ben de :D neyse bezlemeyeyim en iyisi alışır bari.  Zaten zor bezletiyor
(649 puan) tarafından
Bezi istemeyerek ilk mesaji vermiş size zaten Allah yardımcınız olsun tez zamanda ogerenir inşallah :)
(3,108 puan) tarafından
İnşallah insallah teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Ben ikisini aynı zamanda bıraktırma taraftariyim bizde pazartesi başlayacağız inşallah 
(3,108 puan) tarafından
Aynı anda zor olmaz mı acaba
(14,051 puan) tarafından
Zor olacak elbet tuvalet eğitiminin kolay bir yanı olduğunu hiç zannetmiyorum ama ne kadar devam edebilir ki zorluğu bir gün düzene girmeye başlayacak bence iki sefer uğraşmak yerine tek seferde işin içinden çıkmak daha doğru geliyor hem çocuğun aklı karışabilir bezi çıkardın mı bir daha takmamak gerekiyor
(3,108 puan) tarafından
Tamam o zaman teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
Kesinlikle cok yanlis bezi biraktigin an ne gece ne gubduz baglamicaksin bn gece altina laylon sererdim hic takmadim 1 haftada birakti
(3,108 puan) tarafından
Peki ifade ediyor muydu? Ecem altına yapınca belli ediyor ama yaparken hiç anlamıyorum
tarafından
Arifade tam edemiyordu fakat sabir isi bazen altina kacirdi sevdigi bi oyuncagi elime alip onu tuvalete gotururdum oda ona baka baka heveslenirdi
(3,108 puan) tarafından
Bugün lazımlik aldım ama görünce korkup kaçıyor. Hatta ben girerken gel bak burası benim tuvaletim şurası da senin tuvaletin diyorum kaçıyor. Normalde kapıyı zorlar içeri girmek için

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birerkekannesiii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
0 oy
8 cevap 170 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
5 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (614 puan) tarafından soruldu

384,708 soru

11,507,906 cevap

35,164 kullanıcı

...