0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Kizlar belimden kalcama dogru inen bi ağrim var ve alt tarafim sızlıyor sanki picak saplayip cikariolar karnimin altida agrior wc de biraz zorlaninca daha cok agrior

4 Cevaplar

0 oy
(2,285 puan) tarafından
Kaç haftalık canim
(121 puan) tarafından
37 canim
-Reklam-
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Ağrıların sıklığını takip et canım 5 dj ya inince hastaneye git korkma Allah'a şükür doğsa bile sıkıntı olmicak haftada
(121 puan) tarafından
Aslinda hepsi vardi canim duş alinca gecdi biraz annemi aradim sordum oda sizin dediniz gibi dedi artik zamanı geldi zaten dedi biraz daha dur gecmese hastaneye git dedi
tarafından
Canım tuvalette doğurma olmasında ondan korktuğum için dedim babada ebe demişti iyiki tuvalete doğurması diye az kalsın tuvalette doguruyormusum :( oyuzden dedim ihmal etme birde hastaneye gittiğinde normal doğum yaparsan eğer uzun uzun büyük tuvaletini yapıyormuş gibi ıkiniyorsun bilgin olsun bazılari söylemiyor nasıl ikincagini
(121 puan) tarafından
Benim teyzem tuvalete doğum yapmış benide cok uyariyolar o yuzden girmeye korkuyorum bu arada hersey icin tesekur ederim ♥️
tarafından
Rica ederim canm rabbim bir avazda kurtarsın insAllah sağlıcakla kucağına al yavrunu :)
(121 puan) tarafından
Amin insallah canim♥️
0 oy
tarafından
Evet doğum sancısı bu acilman bile olmuş olabilir sakın tuvalete gitme Allah korusun tuvelette dogurursun ambulansı ara gelsin cnm
tarafından
Sürekli büyük tuvaletin var gibi hissediyorsan doğumun başlamak üzere olabilir kendi dogumumda bizzat yaşadım suyum geldi sandım idrarımı  yapıyorum megersem acilman olmuş doğum başlamıştı hakkında hayırlısı olsun
(121 puan) tarafından
Surekli buyuk tuvaletimi yapasım gelior canım normalde tuvalete cikamayan bi insanim ama 1 haftadir surekli oyleydi ıkınamıyorumda korkumdan suan sadece alt tarafimda ağrim var sankı picak sapliolar bi gecior geri baslior
tarafından
Git bence cokmu uzaksın hastaneye ambulansı bile arasan hemen gelirler ben hep ambulansla gidiyordum benim gebeliğim riskliydi ama
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Evet canm doğum sancisi
(121 puan) tarafından
Dus aldm tekrardan kendime geldm biraz canim yatmissim uyumuşum doğurmadım daha sanirsam sancim basladi yakinlarda gelcek gibi

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 644 göst.
30 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elif55 (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Haceerr (2,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,089 soru

11,408,896 cevap

34,945 kullanıcı