0 oy
892 göst.
Diğer kategorisinde (265 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hepinize iyi akşamlar biraz farklı bir post olacak..

Benim elimde kolilerce parfüm kaldı arkadaşlar yani kadın çantaları için küçük boy üretim çok ama çok iyi markaların 25ml lik ürünleri ben bunları ne yapabilirim akıl verin öyle böyle değil bir sürü Türkiye kargo fiyatlarına bakicam eğer uygun ise almak isteyen olursa aranizda iletişime geçerim fakat çok pahalıya denk gelecek olursa kargo hepsini kimsesizler evine bağışlamak zorundayim ;(
notu ile kapatıldı: Yasak post

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
 isterim canım ama fiyat önemli ne kadara satarsın 
(265 puan) tarafından
AY ne satmasi ucret karsiliginda değil tabiki önemli olan kargo ne kadar istiyor eğer ucuna gelirse canın sağ olsun yollarim
tarafından
Dolab hesabına koy ordan alalım kuzum sende kazan yani bedava neden veriyorsun bu devirde
(1,138 puan) tarafından
Yurt disindaymis dolapta satamaz ki.derdi kargo parası zaten söylüyor
tarafından
Görmedim o yorumlarını
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Gardrops veya posmalda hesap açıp koy oralar az kesinti yapıyor yada tuhafiye veya kozmetik ürünleri satan yerlere sat tolu olarak 
(265 puan) tarafından
Canım satmak değil niyetim ihtiyaç sahiplerine hediye etmek fakat kargo da bitiyor iş malesef
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Dolapta satabilirsin. 
(265 puan) tarafından
Canım ben yurt dışındayım eğer kargo pahaliya gelmesi ihtiyac sahiplerine göndermek istiyorum
0 oy
(119,268 puan) tarafından
hangi markalar habgi ulkedesin turkiyeye bazi ulkeler sivi kargo yasak
(7,036 puan) tarafından
Diaoru ne kadar veriyorsun canım o markanın kokularına bayılıyorum
(13,821 puan) tarafından
Keşke uygun olsa da alsak
(7,036 puan) tarafından
Ne kadar ki kız
(13,821 puan) tarafından
Buradaki fiyatlar pahalıymış baksana 1200 1600 ama kargo inemli dedi blmyrm kargo yüksekmiş heralde yurt dışında ya
(7,036 puan) tarafından
He anladım cnm
0 oy
(51 puan) tarafından
Hangi marka ve fiyat bilgisi nedir canım 
(265 puan) tarafından
Canım ismi ZADIG&VOLTARIE GUERLAİN PARIS DIOR VS TURKIYE FIYATLARINA BAKARMISIN BEN BAKAMIYORUM BURDAN
Yurt dışında olduğum icin
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Gonderemezsin. Yanıcı madde olduğu için, sıvı kargoların gönderimi yasak.
(265 puan) tarafından
YA evet bende bundan korkuyorum gerçekten aradım bana da bi şekilde denildi çok üzgünüm ne olacak bunlar yazık hepsi cope gidecek
(6,441 puan) tarafından
Neden çöpe gitsin kendi etrafındakilere dağıt
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Alırız fiyatı uygun olursa hala bir parfum alacağım kendime çok  da severim
tarafından
Coook pahalı olur kuzenim almanya da kışlık malzeme göndermek istedi halam kargo çok pahalı oluyo diye gönderemedi
(6,671 puan) tarafından
Cnm fiyatı araştır çok pahalı olmazsa bende almayı düşünüyorum burda post açarsın
(909 puan) tarafından
Duru12. Kardeşim yurt dışında İsviçre yaşıyor. Yakın zamanda annem gelicek İsviçre ye. Ona gönderme şansın varmıdır.
(13,821 puan) tarafından
Herkes parfüm almak istiyormuş kız:⁠-⁠Dbenimde bitmişti alacaktım ama pahalı olcak gibi yorumlara bakarsak
(909 puan) tarafından
Evet canım fiyat yüksekmiş kargo uygun olursa karşılar alırım. Dediğim gibi annem gidecek isviçreye kargo ile pahalı olursa göndermek. Annem alabilir
0 oy
(285 puan) tarafından
Fyatı uygun ol ursa bende almak isterim.. Parfümlere taktım bu ara ama çok arttı fiyatları :( 
(265 puan) tarafından
Kıyamam kargo ile gorusecegim eğer bana pahaliyq mall olmazsa yollarim
(285 puan) tarafından
Bence fyat ver almak isteyenler alsın sanada yazık değil mi neden bedava verceksin ya.. Hem sen kazan hem biz :) ille vercem dyosan kargo ücretni biz karşılayalım mesela sende zarr etme en azından
0 oy
tarafından
Bana bir tane hediye ede bilirsin canim
(265 puan) tarafından
Canın sağ olsun bir değil 10 tane yollarım ama kargo parası önemli harcı b**kunu kurutmaz hesabi olursa zor ;);DDDD
tarafından
Kargo parası ne kadar canım eyer fiyat ogrenirsen benim elimde pek bir şey gelmez ama sana destek amaçlı alirim
0 oy
(954 puan) tarafından

Alıcı ödemeli gönderin ben alırım hepsini :)

(265 puan) tarafından
Canım göndereceğim parfum Türkiye fiyatında 1.200 tl en ucuzu öyle düşün ama benden isterse ki kargo için 250..300 dolar sen zararda olmuş oluyorsun kargalar çok pahalı malesef
(954 puan) tarafından
Kız sen yurtdışından mı gönderiyorsun?
(265 puan) tarafından
Malesef ;(
(285 puan) tarafından
Aaaa yurt dışındaymış ben türkiye de sanyordum :)) biz alamayız gücümüz yetmez :))
(13,821 puan) tarafından
Uh msallh bncede☺️
0 oy
(285 puan) tarafından
Bende almak istiyorum canm parfüm ihtiyacım vardı kargo bana ait uygun verirsen alirim
(265 puan) tarafından
Canın sağ olsun pazartesi kargo ile görüşeceğim
0 oy
(590 puan) tarafından
Markaları neler fiyatını belirlersiniz bende düşünebilirim birkaç adet 
(265 puan) tarafından
Pazartesi kargo ile görüşecgm eğer uygun olursa fiyati canın sağ olsun yollarım karşılık beklemeden
0 oy
(7,577 puan) tarafından
Esimin abisinin arkadasida ayni sekilde ünlü bi markanin kiyafeyleri elinde kaldi köy cocuklarina dagitti sende koyde olan kafinlara dagitabilirsin es dost akraba
(265 puan) tarafından
AH benim güzelim keşke mümkün olsa da dağıtsam parasinda falan gozum yok kurus istemiyorum fakat ben yurt dışındayım burda kimsenin ihtiyacı yok ayrıca yollamk istesem kargo fena halde pahalı iki arada kaldım
(7,577 puan) tarafından
Bi magazayla gorussen alirmi satsan firmasi falan yokmu bulundugun yerde
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Sen bi arastirda dedigin gibi cok uçuk fiyatlar cikmazsa bende almak isterim cnm parfumlerinden
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Ne kadar canım bend e almak isterim kokular nasık
0 oy
(56 puan) tarafından
Dursun evinde ya illa bişe olur acele etme derim
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Ay vallahi benimde parfümüm bitiyordu ya keşke alabilsek keşke gonderbilseydin fiyatida uygunsa alırdım senden kactane ya 
0 oy
(7,925 puan) tarafından
Bende bekleyim burda:D bende isterim 
0 oy
(812 puan) tarafından
Sen duruma bak canım bende almak isterim
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Sonuç ne cikar  bilmiyorum yazarsın yine  uygun olursa fiyat , listeye adımı eklerim canim  :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde SedarEfe (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 211 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (608 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.